DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 kwie 2007, 19:51

Gosia no niestety po proznociagu ma guza po lewej stronie glowki i bardziej opuszczona powieke, szczegolnie widoczne jest po przebudzeniu i jak jest zmeczona, zla jestem jak na to patrze, bo boje sie co bedzie jak bedzie starsza! :ico_olaboga:
Gosia dumna jestem z Ciebie moja kochana. Wiesz co moja Mama robi sprzata!!! :ico_oczko:
Ilonka gratulacje z zakupu steperka, to super sprawa, ale trzeba sie w sobie zebrac i cwiczyc systematycznie! Zacznij od kilku minut dziennie az dojdziesz do 60 min, i cwicz w stalym tempie 6 dni w tygodniu, wtedy efekty beda szybciutenko widoczne. Bo spalanie tkanki tluszczowej zaczyna sie po 40 min. cwiczen, tak wiec na np 30 min nie ma co robic bo to stracony czas. Powodzenia!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 20:09

hejka
juz wrocilam... kupilam jeansy ale nie do konca takie jak chcialam... waskie sa.. ale wymyslilam ze podwine je i beda fajne takie krotsze.. bo maja waskie nogawki... kurde taka moda teraz.. a ja wole szersze.poki jestem szczupla beda ok hihi

zobaczymy jeszcze jak pojdzie moja aukcja.. za 2 godz final... na ebayu licytuje takie jak chce. biodrowki.. tylko te z gumkami po bokach pewnie nie sa na dlugo.. bo przeciez nie rozciagna sie, tak jak ta bawelna na brzuchu.. hihi

Lucy ja tez mam dola, ze lece sama... pierwszy raz bez adasia!!!! adas jest kochany i pocieszyl mnie , ze to dla naszego dobra... no i maluszka mu przywioze... zdrowego mam nadzieje hihi na plytce..
a juz mam pobyt tak zaplanowany, ze bede busy na maxa.... lece prosto do krakowa w czwartek, zostaje tam do niedzieli u moich siostr..i tam bede robic to usg 4D hihi a w moim miescie tez musze odwiedzic sporo znajomkow oraz fryzjerke dentyste gina odiwedzic hihi no i w sb wracam... do adasia!!

dziewczyny stepper fajna sprawa... ale ja na razie wole rowerek... szkoda, ze nie mam wiecej miejsca ,bo chetnie bym sobie sprawila hihi po porodzie jak juz dojde do siebie to biecalam sobie karnet do klubu sportowego... min 2 razy w tyg dam rade wyrwac sie z domu na 2 godz hihi zawsze to jakies urozmaicenie i czas dla siebie...
zobaczymy jak w praktyce wyjda moje plany... moge sie niezle zdziwic... :-D

Jasnie Pani w twoim przypadku powrot do polski okazal sie super trafna decyzja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz kiedy jestes juz pod opieka polskich lekarzy napewno nic zlego nie grozi Tobie ani twojemu malnstwu.... napewno bedzie ok.. najwazniejsze , ze wiesz na czym stoisz i dbaja o ciebie!!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

03 kwie 2007, 20:12

lucy23 pisze:kasik a ty jak sie czujesz?


prawdę mówiąc nie wiem... psychicznie jestem jak na karuzeli - góra i dół... to prawda że ostatnie dni są najgorsze i strraaaaaaasznie się ciągną, ale co tam... niech moje małe jeszcze sobie posiedzi w brzuszku jak chce - zawsze tam cieplej i przyjemniej niż na zewnątrz :-D
a fizycznie to kapota jestem... ale już niedługo...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 20:32

no wlasnie kasik juz niedlugo.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 kwie 2007, 20:48

no madziorka, wlasnie dobrze ze tu jestem i nie ma mnie co zalowac Lucy. Zalowac by mnie trzeba bylo gdybym sie o tych rzeczach dowiedziala jak fela w 26 godz porodu. Masssakra. A gdyby mi sie stalo to co Delfinie to nie reczyla bym za nerwy Jasnie Pana. Wlasnie mi napisal na gg co mysli o tych lekarzach i prawie zadne slowo nie nadaje sie do powtorzenia na forum :ico_oczko: Ilonka a w sumie do poloznej to nie moge miec pretensji, bo to standardowa procedura i z obmacywania brzucha polski lekarz tez myslal, ze dobre jest ulozenie, tylko na USG co innego wyszlo.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 22:06

jasnie pani to farta mialas ,ze do pl polecialas ....a dzidzia moja juz sie powinna odwrocic glowka,czy ma jeszcze czas? moja mama wymyslila imie :Benjamin....ja sie smialam i myslalam,ze T tez bedzie ,a jemu sie to imie bardzo podoba...i jak sobie tak myslalam,to chyba rzeczywiscie nie jest zle,ale ja sie do Olivera juz przyzwyczailam :-D a wam ktore sie bardziej podoba? w sumie T pewnie i tak sie nie zgodzi na zmiane,ale ciekawa jestem czy wam sie podoba? kasik jeszcze troszke i bedziesz najszczesliwsza mamusia na swiecie :ico_brawa_01: i my na TT tak samo :-D ja juz sie nie moge doczekac ....

[ Dodano: 2007-04-03 ]
madziorka najwazniejsze ,ze sie dokladnie przebadasz i bedziesz miec 4d...a easy jetem do ktorego tyg mozna latac?

[ Dodano: 2007-04-03 ]
ja rozmawialam z mama i mi tak dzionek zlecial,a mialam sprzatac ,a rozmawialam z nia chyba 2 godzinki i mi opowiadala jak w jej pracy babcie wariuja na punkcie swoich ,,nowych,, wnusiow ...jedna byla przeciwna,bo jej corka ma 19 lat i nie byla zachwycona,a teraz tylko mowi o swojej wnusi jak ja kapie ,ubiera itp :-D druga dostala fiola na punkcie wnuka ,codziennie przynosi zdjecia ....wnusio ma 4 mies,a ona po rozwodzie,miala jakiegos faceta i rzucila go,bo powiedziala,ze wnusio najwazniejszy i chce z nim tylko czas spedzac :ico_szoking: i nie ma juz czasu jezdzic do tego pana na weekendy....wszyscy jej tlumacza,ze tak nie mozna,ze corka sie wyprowadzi i zostanie sama,ale ona mowi,ze jest bardzo szczesliwa :ico_szoking: alez te babcie powariowaly he he moja tez mowi,ze tylko w tv oglada dzieciaczki i programy o dzieciach i sie uparla ,ze wozek kupi z tata...kurde troche mi glupio,bo mamy pieniadze na wozek ,a wiem,ze moji rodzice to krucho z kasa...ale moja mama nie chce o tym slyszec :ico_olaboga: mowi,ze dla wnusia kupi wozek he he

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 kwie 2007, 22:47

:ico_olaboga: to po prostu niemożliwe!!!!!!!! kiedy wy tyle napisałyscie???????? zostawić was na 2 dni :ico_haha_01: no to zaczynam... :ico_haha_01:
lucy23, tak to juz jest z dziadkami, ze po prostu szaleją, kiedy mają wnuki :ico_oczko: i spraw im tą przyjemność i pozwól kupic wózek, na pewno będą mieli mnóstwo radości z wybierania :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za urlopik, nareszcie, bo byś sie nam zamęczyła w tej pracy, a tak sobie odpoczniesz, wyspisz sie i zrelaksowana pojedziesz do porodu :ico_ciezarowka:
Jasnie Pani :), bardzo sie ciesze, ze ktoś zajął sie tobą i twoim brzuszkiem (na zdjęciu jest juz naprawde duży!). zapytaj jeszcze o tką karte ruchów dzicka, rozdają to u gina za darmo, zaznacza sie przez 2 tygodnie godziny ruchów dziecka i to taka pierwsza wskazówka, gdy coś jest nie tak, bardzo fajne i super pamiątka :ico_oczko:
nie wiem, jak to wygląda w uk, ale w pl, kilka dni po przekroczonym terminie porodu, nawet jak sie super czujesz, badają ci w szpitalu codziennie wody płodowe, np: u mnie w środe było wszystko super, a w czwartek rano już były zielone i miałam cc przy ogólnym znieczuleniu - tez zwórc na to uwagę.
madziorka hihi, no to baw sie dobrze w pl! poszalej troche...znająć cie z TT to na bank będziesz buszowac po sklepach :ico_oczko:
Kasiulka widze, ze jeszcze 2 tygodnie ci kochana zostały do spotkania z maluszkiem :ico_oczko: wytrzymasz, ale wiem, jak te ostatnie dni potrafią sie dłużyc, a ile myśli w głowie wtedy sie zbiera... pamiętaj brzucholku, ze masz w nas ogromne wsparcie :ico_oczko:
Felunia, ja juz nie wiem, ty w pl siedzisz teraz? jesli tak to gdyby cos sie działo u Kasiulki to pozwole sobie do twojej mamy wsyłac smska :ico_oczko: a z tym fochem to jestes moj master, tyle chłopa przetrzymac :ico_haha_01:
Ilonuś ale ci córa rośnie!!! :ico_brawa_01: za pierwszy kilkukroczkowy spacer, zanim sie obejrzysz juz zacznie biegac...a Ty za nią, a wtedy...oponka pójdzie w niepamięć :ico_haha_01:
Julie ale masz przystojniaków w domku :ico_oczko: a czy ta twoja sąsiadka, nie wpadła w depresje, ze twój synek taki einstein przy jej starszym :ico_szoking: maluchu? :ico_haha_01:
DELFINKA kochana juz kilka razy czytałam o tym co cie spotkało przy porodzie i naprawde nie wiem jak lekar moe popełnic takie błedy, w głowie mi sie miesci :ico_noniewiem: chciałam cie tylko pocieszyc, ze na zdjęciach Mayusi naprawde nie widac tych problemów oczkiem i czasmi tak jest, ze widzą cos tylko najbliżsi, a reszta swiata widzi w Mayusi najpiękniejszą istotkę :ico_oczko: córónie macie prześliczną!!! to pisałam ja ciocia kasia :ico_oczko:
Gosia, ja tak podejrzewałam, ze szczepionki na sepse nie ma, ale wiesz bardzo mnie to jakoś męczy. casmi sie boje i smieje sie ze swoich strahów, a czasmi wpadam w jakąś paranoje :ico_puknij:

dziewczyny, bylismy dzis zdjęcia do dowodów wyrobic, mam nadzieje, ze wyjde lepiej niz kilka lat temu :ico_oczko:
moe juz w przyszłym tygodniu wkleje wam zdjęcie kuchni przed i po, bo juz wszystko wlasciwie zrobione tylko górne szafki trezba zawiesic i musimy czekac, az ten co je robił znajdie czas na montaz.
dziewcyny, ide juz spac, tzn. jeszcze musze wlosy umyc :ico_noniewiem:
dobrej nocki, do jutra!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 kwie 2007, 22:47

lucy tak juz jeste ze dzidkowie wariuja na punkcie wnukow...bardziej niz na swoje dzieci :ico_haha_01: no ale co im pozostalo ,moja mam mowi ze rodzice sa od wychowania a dziadkowie od rozpieszczania :ico_haha_02:

wpadlam sie z wami pozegnac,i kurcze naprawde jest mi jakos smutno :ico_placzek: ,jak bym naprawde sie z wami rozstawala...tak sie do was przyzwyczailam ze napewno bede myslec o was i tesknic.
zycze wam spokojnych swiat wielkanocnych,smacznego jajka, bogatego zajaczka :ico_oczko: i mokrego dyngusa.
trzymajcie sie cieplutko :ico_buziaczki_big:
jak bede miala jutro czas to jeszcze do was zajrze :ico_oczko: :-D

a ilonka dostalas moj nr telef?a Vinee to pewnie niedlugo zacznie ci tv wylaczac i wlaczac.podstaw jakas pufe lub stolik przed tv,bo inaczej oczy przy samym ekranie beda :-D no to masz steppera ,tancerke i kinomana w jednym :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 kwie 2007, 22:48

ło matko, jakiego byka walnęłam :ico_wstydzioch: córunie oczywiście :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 kwie 2007, 23:17

hey laseczki!!!!
Wlasnie skoczylismy ogladac mecz wiec jestem na TT spowrotem.. :-D
Lucy tak jak dziewczyny powiedzialy,zobaczysz jak dziadkowie zaczna wnusia rozpieszczac,jak tak pisze to mi sie Twoi dziadkowie przypomnieli jak pisalas o dziadku i babci jak Cie kochali.. :-) Kasiula ma racje,jezeli rodzice sami sie zaoferowali to pozwol im na pewno sprawisz im ogromna frajde :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Co do imion,to obydwa mi sie tak naprawde podobaja...chociaz sie juz troszke przyzwyczailam do Oliviera,ale i tak bedzie ladnie i tak,niewazne jak zdecydujecie,wazne ze by Wam sie podobalo.. :-D
Delfina nie martw sie o oczko Mayeczki,gdybys sama nie napisala nam wczesniej to ja bym do tej pory nie wiedziala,bo naprawde nic a nic nie widac,sliczna z niej panienka i tyle,tylko sie zachwycac... :ico_buziaczki_big:
Kasi.k ja tez planuje do Pl,nawet i dobrze sie zlozylo,ze nie lecimy teraz,poczekam az Ty dzidziusia urodzisz i wtedy spokojnie mozemy leciec i wroce tak,zeby nasze nastepne dzieciatka przywitac...nie moga mnie ominac takie wydarzenia.. :-D
Kasiula czekamy na fotki kuchni i pana Irka rzecz jasna....ale bedziesz miala super,nowe mieszkanko i takie wszystko cacy nowe....nie ma to jak byc na swoim...
Madziorka no to bedziesz miala intensywny pobyt w Pl., :ico_brawa_01: ja tak zawsze mam zaplanowane tez,caly grafik,dentysta,fryzjer,lekarz itd...ze czas tak szybko zleci,ze nawet sie nie zorientujesz jak juz trzeba wracac..
Ela jak juz wiesz dostalam numer na GG,cos Pw nie dziala za bardzo..i cos mi powiadomienia na maila z TT nie dzialaja tak jak trzeba,musze wchodzic na strone glowna i tam sprawdzac czy cos jest...albo jak przychodza to z duzym opoznieniem... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Julie a jak tam siotra???podoba sie jej tu w UK???jak z Nathankiem sie dogaduje to sie nawet nie pytam,bo domyslam sie,ze swietnie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość