basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 kwie 2007, 16:17

no, u nas też zimno :ico_placzek:

I mój Olek też będzie później :ico_placzek:

Właśnie strawiłam pyszne paróweczki cielęce :-D

Został mi jeden pokój do odkurzenia, ale brzucholek mi zaczyna znowu twardnieć, więc wymuszona przerwa :ico_kawa:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 kwie 2007, 16:27

U mnie brzuszek odzywa sie tylko w nocy wiec jakos to idzie zawsze przespie to bo ze mnie to straszny spioch :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Bylam wlasnie na stronie dla marcowych mamus :ico_haha_02: super szkraby Te zdiecia Ja tez juz chce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 kwie 2007, 18:11

hello laseczki,w iedze ze dzis podwójnie świetujemy, dwie studnióweczki na raz :ico_brawa_01: GRATULACJE :ico_prezent: :ico_prezent: dla obu pań :-D
no a mi się dziś w końcu udąło skonczyć szlifować moje łózeczko, jutro się je pomaluje i mam nadzij ze na świeta bedę juz wylegiwac się w nowym łózeczku :-D
A ja wogóle uwielbiam wszelkie imprezki z dużą ilością ludzi, kiedyś jakbyłam młodsza i żyli moi dziadkowie to sie świeta na 40 osób robiło i było super, teraz rodzinka sie po świecie porozjeżdzała i jest bardziej kameralnie, ale my juz z mezusiem wzieliśmy sie do roboty i poweikszyliśmy rodzinke o :ico_ciezarowka: na następne świeta juz bedzie ciaśniej przy stole, mam nadzije ze niedługo mój braciszek wexmie ze mnie przykład i bedzie nas wiecej :ico_brawa_01:
A u nas niestety nie ma tego zwyczaju z chowaniem jajeczek w ogródku,a le jak maluch podrośnie to go na pewno wprowadzimy, bo każdy pretekst jest dobry zeby kogoś prezencikiem obdarowac :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 kwie 2007, 19:33

My to bardzo lubimy to szukanie jajak i dzieci ze zniecierpliwieniem czekaja, nawet jesli wiedza ze to my je tam kladziemy! hihihi! Jak dzieci sa male to jest wieksza frajda! :ico_brawa_01: :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 kwie 2007, 20:11

witam gaduły. :-D :ico_brawa_01:
Minął kolejny dzionek i przyniósł nowe odczucia. Po raz pierwszy mojej pannicy nie podobało sie siedzenie w pracy co ostro zaprezentowała i skopała mnie. :-D :-D
Kinga nie ma sprawy, jasne że rozumiem sprawe hormonów.... U mnie też raz pod górkę raz z gorki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
A co do świąt to u mnie niestety będzie bardzo kameralnie tzn ja, moje menżo, moja chrzestna i brzusio..... Moja mamuśka już dawno przestała się przejmować tradycją i na święta myka w rożne dziwne miejsca. A teściowa akurat w tym roku przyjmuje szwagierkę z rodzinką i juz się nie zmieścimy na nocleg, a na jeden dzień z braku samochodu nie chce mi sie jechać 70 km....... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Wszyscy sobie poszli to ja tez ustępuje miejsca mojemu menzo i ide na :ico_kawa:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 kwie 2007, 22:22

a ja dopiero teraz do was
ufff... dziś to mało nóg nie wyciągnęlam i miałam tyle spraw, nie mówiąc o tym, że powinnam jeszcze skończyć papierkową robotę, którą wzięłam do domu, bo już fizycznie nie wyrobiłam, ale chyba będzie musiała poczekać bo juz padam na nosek
co prawda i tak jeszcze chwilę musze popracować na komputerze, ale już żadnych formularzy wypełniać nie będę, basta
w końcu jestem w ciąży i muszę dbać więcej o siebie

gratuluję wszystkim :ico_ciezarowka: obchodzącym dzisiaj 100 :ico_brawa_01: :ico_tort:

a co do wychowania dwójki, no to się okaże za jakiś czas jak to będzie, wiem że potem jak się odchowają będzie łatwiej, ale myslę, że początek będzie ciężki, no w każdym razie raczej się nie będę miała kiedy wyspać, bo wstawanie do dzidzi w nocy, a moja panna już robi pobudkę o 6:30 (po tej zmianie czasu)

mnie pewnie jutro nie będzie, bo od rana piekę babki pod okiem mojej babci (która robiła w swoim czasie najlepsze babki "na świecie" a teraz już tylko mnie dozoruje), robię sałatki i tradycyjną paschę - wg rodzinnego przepisu śp. babci (robię ją już tylko ja i od czasu do czasu mój kuzyn, ale i tak zawsze dzwoni do mnie po przepis)
w ogóle lubię tradycję i postanowiłam ja podtrzymywać, więc uczę się różnych rzeczy, które wszyscy uwielbiają w rodzinie a potrafią zrobić tylko nieliczne osoby

no dobrej nocki kochane i miłego dnia jutro
nie przemęczajcie się zbytnio :ico_nienie:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 kwie 2007, 08:17

Hej, hej! Wpadam Wam powiedzieć, że dziś ciężko mi będzie stukać do Was. Monitor mam na wydechu - małżonek kupi nowy wieczorem. Miłego dnia!! :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 09:35

Ja też wpadam się z Wami przywitać i lecę na śniadanko :ico_brawa_01: bo dzidzia też już się dobija :ico_oczko:
Wczoraj z mężem kupiliśmy sobie aparacik to teraz będe Was obsypywać zdjęciami :ico_brawa_01:
Lece na śniadanko

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 kwie 2007, 10:15

Czesc mozna powiedziec ze ja tez na chwilke bo u mnie taki sloneczny dzien ze musze sie za cos wziasc :ico_ciezarowka: A do tego musze dzis zrobic zakupy bo u nas swieta zaczynaja sie od jutra :ico_brawa_01: Wiec zakupy,delikatne sprzatanko no i przyszykowanie jedzonka :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Dziekuje za wszystkie zyczenia z okazji wczorajszej 100-dniowki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 10:22

no ja też dziś muszę jechać na zakupiki bo jutro to będzie mnóstwo ludzi robić :ico_olaboga: dziś pewnie też ale lepiej mieć to za sobą, więc czekam na męzusia jak wróci z pracki zjemy obiadek i wyruszymy na zakupy :ico_oczko:
O 12 mam jazdy dwie godzinki więc znów sobie troszkę poszaleje :ico_brawa_01: wróce to posprzątam :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: :ico_duzepranko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość