lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 22:42

madziorka a jakimi liniami lecisz do pl? ja sie zastanawiam do ktorego tygodnia mozna w easy jetie? pewnie julie wie....troche mnie kusi ten scan 4 d hihi ale z drugiej strony dzis mi tyle badan zrobili,ze naprawde czuje sie spokojna :ico_haha_01: dobrze ,ze poszlam ,a to dzieki jasnie pani :ico_brawa_01: pewnie grilluje z Lucja,bo jej caly dzien na TT nie ma :-)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 kwie 2007, 00:31

Lucy no to widze, ze nie tylko Maye tak pokrzywdzili, czy tamta dziewczynka tez przez proznociag? Boze mam nadzieje, ze nie bedzie Maya zezowac :ico_olaboga:
Co do zabka to bialy, uff!!! Zanim sie wyrznal dziaselko bylo sine, stad to wrazenie, dodatkowo nie moglam sie przyjzec bo Maya nie dawala a i ja nie chcialam specjalnie tam zagladac bo ja bolalo.
Madziorka ale Ci fajnie, ze do Polski lecisz, co do usg 3d to goraco polecam, nie tylko ze wzgledow na to zdjecie, ktore sie dostaje wraz z krotkimi filmikami, oraz nawet opisem w jezyku angielskim. To badanie pokazuje w przestrzeni wszystko, nawet kazda zylke, bajer! Jak ja je robilam to Maya ssala kciuka i pila wody plodowe, wrazenie nie do opisania.
Dziewczyny troche dziwne, ze latacie w tak zaawansowanych ciazach, mi mowiono, ze po dwudziestym piatym juz nie wpuszczaja na poklad! :ico_olaboga: Tym sposobem ostatni raz w domu bylam w lutym a rodzilam w ostanim dniu maja!

[ Dodano: 2007-04-05 ]
Ale na tym zdjeciu juz widac, prawda?
Dawno robione, ale chyba kiedys bylo bardziej widoczne.
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-05 ]
jej prawe oczko. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 kwie 2007, 08:59

Obrazek
moj synalek :)

i ja :)
Obrazek

na zakupach dla maluszka :) przymierzalam czy bedzie dobre na malego :)
Obrazek
z moim kochanym :)
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-05 ]
teraz nie bedziecie mnie wyzywaly ze sie ukrywam :ico_olaboga: :ico_zly:
a i z gory przepraszam za moje miny na zdjeciach, chyba mialam depresje :-D
pozdrawiam i dzien dobry!!!! dzis chyba ja jestem pierwsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_ciezarowka:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 kwie 2007, 09:44

witam
my mamy ciezkie chwile-nie wiem vchyba natek zabkuje bo zle spi ciagle sie budzi ikrzyczy albo placze ... ale dziaselka nie sa spuchniete tylko takie z guzkami cale widac jakby wszystkie zeby podspodem :ico_olaboga: ide z nim dzis do baby clinic bo jak to nie zabki to nie wiem co al;e je ladnie troche sie martwie :ico_placzek:
lucy latac mozna do 28 tyg bez zaswiadczenia a do 35 z zaswiadczeniem lekarskim choc to nie gwarantuje ze cie wezma po 28tyg bo maja prawo odmowic nawet z zaswiadczeniem kochana ale zwykle tego nie robia

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 kwie 2007, 10:29

marta nareszcie sie ujawniłas!!! Jeszcze avatarek zrob by zawsze cie bylo widac.
Delfina, naprawde nie oszukuje musialam sie bardzo mocno przyjrzec by zobaczyc. Gdybym nie wiedziala to bym nawet niezauwazyla. Jest to praktycznie niezauwazalne. Gratuluje zabka. Teraz to momentalnie urosnie. Zobaczysz. A i pewnie zaraz drugi sie bedzie szykowal bo one tak parami idą.

Julie
moja kolezanka robila zastrzyk ale nie byla z niego zadowolona ale nie pamietam dlaczego, a teraz zamierza spirale robic Ale jak dobrze reagujesz na hormony to powinno byc dobrze no i przede wszystkim pol roku spokoju.
Lucy dobrze ze Ci zrobili takie kompleksowe badania i ze z Olivierkiem wszystko w porzadku. (Naprawde ładne imie).

kasik widze ze polozna jeszcze bardziej cie podsycila i jeszcze bardziej nie bedziesz mogla sie doczekac. Pamietam jak Julie rodzila, znaczy nie rodzila tylko bidulka czekala a tu nic. Ale u ciebie to juz kwestia dni.

A ja wam pokaze moje zdjecie. Bylo robione na wigilii w pracy.
Obrazek A wklejam je wam bo wlasnie zobaczylam ze zostalo powieszone na dole bo zrobili taką wystawkę pracowników.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 kwie 2007, 10:30

dzien dobry...

Ja na sekundke, tylko pokazać że jeszcze w domciu i jeszcze nierozdzielona.... boli mnie juz wszystko a najbardziej krzyz i pachwiny... ale co tam, jakos wytrzymam...

Przeczytałam wszystkie wasze posty, ale poodpisuję dopiero po południu, bo teraz jedziemy z męzem kupic jedzonko a potem zacznę juz szykowac papciu na święta...

Miłego dnia...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 11:20

delfina nie wiem wlasnie czy od proznociagu,ale sie nie martw ,bo ona zezowala od poczatku,ponoc jakis nerw od oka uszkodzili :ico_olaboga: i juz tak zostalo....pozniej robili jakies naswietlania,troche pomoglo,ale ogolnie lekarze mowia ,ze taka jej uroda....ale naprawde wcale to nie szpeci,trzeba sie przyjrzec bardzo,szczegolnie jak zmeczona,a co do Mayci ,jak na moje oko ,to u niej o wiele mniej widac,niz u mojej kuzynki....szczerze to nawet nie wiedzialam o ktore oko chodzi,takze naprawde malo co widac...napewno bedziesz jeszcze przezywac kilka lat,bo pamietam moja ciotke,tez jej bylo sie ciezko pogodzic i wyzywala lekarzy...w koncu to twoja corunia i ona dla ciebie najwazniejsza,wiec trudno sie dziwic...ale nie martw sie kochana,naprawde nie widac ....martucha w koncu sie ujawnilas :ico_brawa_01: fajnie wygladasz w ciazy ;)julie to ja sobie raczej odpuszcze,T tez mi powiedzial,ze zwariowalam,zeby z takim brzucholem leciec,a jak mu powiedzialam,ze mozna,to marudzil,ze sam nie zostanie....i powiedzial,ze wie po co ja tam chce jechac,dla zdjec z usg he he ....odpuszcze sobie ta podroz w takim razie ....ociesze sie usg madziorki....obiecala pokazac zdjecia ;) julienathankowi pewnie zabki wychodza,wiec sie nie mart,ale jak sie spytasz ,to ci bedzie lzej na serduszku,jak ci lekarz to powie ;)gosiaa super wyszlas na tym zdjeciu :-D lepiej nie ubieraj juz rajstop z dziurka,bo cie maz z domu nie wypusci ....kasik dobrze ,ze zagladasz,bo my tu sprawdzamy czy ty dalej 2 w 1 :-D a dzis mi kolezanka smsa napisala,ze jutro wraca do uk i mi gazetki o bobasach przywiozla :ico_brawa_01: ale sie ciesze he he....T sie ze mnie troszke nasmiewa,ale to nic ...on nie bedzie nic wiedzial ,a ja tak.... :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 kwie 2007, 13:19

dzieki dziewczyny!!!!
chcialam Wam tylko powiedziec ze kupilam sobie dwa rodzaje kremow na rozstepy bo mi tak strasznie skora z brzucha schodzila i bardzo sobie chwale krem z firmy Aventu ta sama firma co te buteleczki i smoczki sa :-)
a teraz sie szykuje do midwife, ciekawe jaki dzis bedzie miala humor na mnie :ico_olaboga:
a potem znow lece na nocke, ale przed praca zajrze do Was
buziaczki kochane :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 13:27

martucha ale ta twoja szefowa stuknieta :ico_zly: wciaz ci nocki daje :ico_nienie: co za wredne babsko .....powodzenia u midwife :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 kwie 2007, 15:05

Jestem, jestem, wcale nie grillowalysmy (chociaz pogoda piekna) tylko sprzatalysmy.
Strasznie duzo napisalyscie, ale wszystko przeczytalam i nawet notatki sobie zrobilam,zzeby wszystkim odpowiedziec:

Kaasiaa79 z tego co mi lekarz powiedzial jak na cc dostane dokladny termin, wiec nie bedzie jakis niespodzianek, no chyba ze Lusce zachce sie wczesniej wyjsc.

Kasi.k moj Jasnie Pan codziennie rano teraz do mnie dzwoni, bo tez mu sie po nocach moj porod sni i sprawdza, czy nie urodzilam.

Gosia ale sobie klimat zrobilas przy porodzie :ico_brawa_01: ja to po pierwszym skurczu na porodowce bym wyladowala.

Julie a w Polsce reklamuja teraz jakas wkladke hormonalna, ktora dla mlodych matek podobno jest fajna. Ma na 5 lat wystarczyc, ale mozna ja wczesniej usunac. Niestety zapomnialam jaksie nazywa, ale u ginekologa ulotki widzialam, tak,ze jak w necie poszperasz to pewnie znajdziesz.

Martucha w koncu sie ujawnila, a taka tajemnicza do konca porodu miala byc. Jednak nauczylas sie zdjecia wklejac. Fajny brzuchol :ico_oczko:

A na deser sobie Lucy zostawilam
1) Oliver lepszy, a Benjamin to jak slon :-D
2) Twoj synek tez sie powinien juz obrocic, ale on ma chyba wiecej miejsca niz moja cora wiec on sobie moze jescze pofikac koziolki :ico_oczko:
3) Jak ja teraz lecialam to bylam w 30 tygodniu i nikt sie nie pytal o zaswiadczenie, nawet nikt nie wyrazil zainteresowania moja ciaza (moze nie zauwazyli :ico_oczko: )
4) Daj sobie kupic wozek. Ja sobie dalam i wlasnie dzisiaj Lucilda zostala dumna posiadaczka swojego pierwszego w zyciu wozu. Sama go nawet zlozylam

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość