basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 kwie 2007, 15:23

A ja udałam się na do ogródka i wystawiłam pobielałą twarz do słońca. Trochę mnie nawet "wzięło" :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 15:42

Dzięki Asiu :ico_oczko:
Ja pichce obiadek dziś kalafiorek buraczki i karczek z piekarnika (posypałam go przyprawą do grilla to moze choć troche będzie przypominał ten z grilla :ico_oczko: )
No słoneczko się super zrobiło :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 kwie 2007, 16:09

no ja już po wszystkim
mnie jeszcze zostało na jutro zrobienie chrzanu i jajek w sosie tatarskim no i strojenie koszyczków
no i jeszcze zakupy, bo mamy chrzciny i muszę dokupić maly drobiazg i mnostwo papieru do pakowania
mam też nadzieję, że jutro rano uda mi się jeszcze podskoczyć do gina, żeby sprawdzil mi na swięta czy wszystko z dzidzią OK

a was dziewczyny z tymi remoncikami to podziwiam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 16:17

Jutro to ja bym jeszcze z chęcią pomalowała tą szafke w łazience bo dziś to nie będę miała kiedy i upieke ciacho i zrobie pisaneczki :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 kwie 2007, 16:22

no ja na pisaneczki poczekam do przyszlego roku, bo teraz to sama musiałabym je robić, choć Wiki jest bardzo pomocna, ale w przyszłym roku to już bedzie mogła na poważnie uczestniczyć w robieniu takich piękności
ja pamiętam z dzieciństwa, że malowaliśmy, albo wyklejaliśmy wydmuszki, które zostały po jajkach z ciast (babcia specjalnie wydmuchwiała jajka żebyśmy mieli zabawe), ale teraz ta salmonella i wciąż straszą, że jakoś na te wydmuszki przechodzi mi ochota
choć na kogel-mogel nie i mimo salmonelli podjadałam jak przygotowywałam ciasto na babki :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 kwie 2007, 16:34

hello, ja już jestem, w końcu kupiliśmy ta komode dzis o 17 mają nam ją przywieź wiec już bede mogła sobie pomału zacząc planowac co gdzie poikładać, bo napranie ciuszków to jeszcze troszkę za szybko.
Kinguś brzuszek piewsza klasa, i juz pepuszke masz na wierzchu mój jeszcze w środku siedzi, postarazm się dizs fotkę cyknąć i wlkeić
A ja jeszcze nic nie porobione na świeta, tylko mieśko się marynuje, ciaseczka jutro pieke, a mieska w sobote, sałtaki też w sobotę bedziemy kroic, ja to wole jednak wszytsko świerze mieć, przynajmniej po świetach na dłużej zostaje, no oczywiście jak głodomorki wszytskiego nie zjedzą :-D
a wy z tym opalaniem na słoneczku to uwazajcie, bo ja czytałąm ostatnio że cieżarnym mogą powychodzić rózne plamy i przebarwienia na skórze, które po ciąży znikaja, ale pod wplywem słońca, moga sie bardziej przyciemnieći potem trudniej się ich pozbyć, mi właśnie się coś takeigo na nosku zrobił :-D
no a tomuś dostał dzis od mamusi 100 zł na prezencik na urodzinki wiec jak wróci to pojedziemy na zakupki i kupimy sobie krzesełka do ogródku, to z ośmiu starych zostały tylko trzy, bo reszta się połamała :-D chyba za grubych gości zapraszamy :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 17:13

Albo tak dobrze gości dokarmiasz :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

05 kwie 2007, 19:31

Chwila odpoczynku.....
Kinga masz śliczne brzusio....... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jeszcze dziś będę musiała pokroić rzeczy do sałatek bo mi sie juz nic nie mieści w lodówce....Może jak to rozdrobnie to sie zmieści :-D :-D A nie chce mi sie że aż strach........

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 kwie 2007, 20:45

Fajny brzusio Kinga! Mnie to juz dawno pepek wyszedl! A to dlatego, ze w mojej pierwszej ciazy syn mi tydzien przed porodem pepek nozkami rozwalil i rozstepow mi porobil! :ico_placzek: Wiec teraz to ten pepek tak juz w piatym miesiacu jest zupelnie plaski, a potem to od razu na zewnatrz wychodzi! Taki urwis z niego byl jeszcze w brzusiu i tak sie rozpychal moj chlopak! Prawde powiedziawszy az do bolu! Z corcia nigdy takich przebojow nie mialam! :ico_szoking: Jak syn sie urodzil to pediatra mi powiedzial, ze to jest 3miesieczne dziecko jesli chodzi o rozwoj fizyczny!!!!! :ico_szoking: Dlatego taki byl silny! Az takiego rozbojnika to wam kobitki nie zycze! hihihi!!! To nie byla zadna przyjemnosc!!! :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 kwie 2007, 21:38

A ja mam nowy monitor i szpanuję! :-D

Nie wiem, czy ktoś się dziś pojawi. Dlatego na wszelki wypadek dobranoc wszystkim :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość