gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 kwie 2007, 15:37

) Jak ja teraz lecialam to bylam w 30 tygodniu i nikt sie nie pytal o zaswiadczenie, nawet nikt nie wyrazil zainteresowania moja ciaza (moze nie zauwazyli )

a przeswietlali Cię?
Ja lecialam w 6 miesiacu i choc malo widoczny mialam brzuch babka poznala po mnie ze w ciazy i nie kazala mi przechodzic pod wykrywaczem metali. Wracalam w 8 miesiacu i juz sama powiedzialam na wszelki wypadek ze jestem w ciazy (jakby nie zauwazyli) i powiedzialam ze musze przejsc obok bramki.

[ Dodano: 2007-04-05 ]
a o zaswiadczenie rowniez nikt mnie nie pytal.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 kwie 2007, 16:01

a to nie wolno przez ta bramke przechodzic? ja normalnie przechodzilam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 17:14

jasnie pani ,ja tez przechodzilam w ciazy przez wykrywacz metalu :ico_placzek: bo bylam z kolezanki synem na komisariacie,bo zmalowal cos,a ona nie mogla....ale na usg wszystko ok,wiec chyba spoko....a jaki to wozek ,bo jest super.....

[ Dodano: 2007-04-05 ]
a Oliver to chyba rzeczywiscie ma duzo miejsca,bo na tym ktg co chwila byl gdzie indziej....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 kwie 2007, 17:53

Lucy na allegro kupiony. masz tu linka:
http://www.allegro.pl/item182122555_naj ... atis_.html

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 kwie 2007, 18:02

witam ja juz pozastrzyku narazie na 12 tyg jestem wyjalowionac :ico_haha_01: a potem na polroku bo powiedziala lekarka ze zobaczymy jak to bedzie
zbadala tez natka od gory do dolu... katar z suchego powietrza a zabki ida ...... sa juz pod dziaselkami ale niewieadomo czy beda jutro czy za dwa tygodnie :ico_noniewiem:
ja wlasnie gotuje sobie bigosik i marynuje pieczen mniam a co tam swieta to swieta...
lucy te wykrywacze metalu naprawde nic dzidziom nie robia ja we wczesnej ciazy przynajmniej 60 razy w miesiacu przechodzilam przez nie i nic nathanowi nie jest :ico_noniewiem: coprawda lepiej na zimne dmuchac ale nie ma sie tez co az tak bardzo przejmowac.... ja glupia w 4 tyg ciazy - nie wiedzialam o niej jeszcze na solarim sie smazylam na slub kolezanki i tego sie najbardziej do konca balam ... :ico_wstydzioch:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 18:12

julie patrzac na Nathanka to jestem pewna,ze nie szkodza ;)przeciez to okaz zdrowia :ico_brawa_01: jasnie pani fajowy ten wozek i na takich kolach bym chciala wlasnie ....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 kwie 2007, 18:47

Lucy masz racje z ta szefowa!!!
Jasnie Pani w koncu chyba mnie pech opuscil i cos mi wychodzi w zyciu :ico_brawa_01:
No laski jestem juz po wizycie u midwife, znowu mi dali inna bo tamta niby chora, pytam sie jej zeby mnie zwazyla bo z ciekawosci chcialam sprawdzic ile przytylam ( 4 KG) od poczatku ciazy, a ona mi na to: a po co wazyc? zalezy ci na figurze???? :ico_zly: ale bylam zla, nie o to mi chodzilo tylko o sam fakt, robie taki albumik dla mojego synka jak dorosnie wiec wpisuje tam ile mama przytyla, jaka byla itp
pytam jej sie czy moge isc wczesniej na macierzynskie, a ona na to ze mam robic do konca maja, w lipcu rodze, ale tlumacze jej ze czasem mi ciezko w pracy bo musze dzwigac babcie, a one niektore maja niezla wage, wiec mowie, ze chce isc na chorobowe od 1 maja, to ona mowi ze nie ma takiej potrzeby :ico_olaboga:
chcialam jej powiedziec ze ma sie przejsc do mnie do roboty i podzwigac troche, oczywiscie chce robic tak dlugo jak to mozliwe, ale wiecie jak sie czuja czasem kobiety w ciazy, opuchnieta i wiecznie zmeczona... wiec nie wiem co teraz , moj mi nie kaze tak dlugo robic :ico_nienie:
Ps. bylam zapisac sie do szkoly rodzenia, wreszcie bo mnie tak namawialyscie.....
Kasik co tam u Ciebie w brzucholku slychac???????
pozdrawiam kochane buziaczki :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 18:57

martucha a ty juz 26 tydz,wiec tylko 3 tyg i mozesz isc na maternity....ale masz pecha co do poloznych...ja sie chcialam zwazyc,tez mowila,ze nie waza,ale jesli mam ochote to nie ma problemu,przeciez trzeba kontrolowac wage...nawet w uk mowia,ze za duzo nie mozna przytyc,bo to dla dziecka niedobrze :ico_noniewiem: a jak masz wiedziec ile wazysz,jak tego nikt nie sprawdza? ja teraz jestem na chorobowym 3 tyg,21 mam holidaya ,a 28 zaczynam maternity i wcale ci sie nie dziwie,bo ja juz tez nie mam sily....a twoja praca,to ciezsza od mojej....dzis poszlam do dentysty i ledwo co z niego wrocilam,tak mi juz ciezko....to przychodzi nagle,ja jakos od tamtego tygodnia zaczelam sie gorzej czuc i tracic sily ...i tak mi zostalo...i ciesze sie ,ze w domku siedze;) ja tez musze sie zapisac,bo najbizszy termin to 24 kwietnia :ico_olaboga: mam nadzieje,ze sie zalapie....tylko nie wiem gdzie to sie zapisuje,we wtorek ide do midwife to zapytam....w sumie nie chce mi sie,ale wiem,ze takie informacje zawsze sieprzydadza ;)

[ Dodano: 2007-04-05 ]
dziewczyny a jutro pootwierane wszystko w uk? chodzi mi glownie o banki??? bo zapomnialam za mieszkanie zaplacic :ico_olaboga: a mialam zaplacic 1 :ico_szoking: ja tez sklerotyk sie robie....dzis zaplacilam dopiero za cansil tax,a tez mialam do 1....mam nadzieje,ze nic sie nie stanie....

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 kwie 2007, 19:31

lucy mam nadzieje zennie.. bo japlacilam wczoraj a mialam do 31 ten council tax :ico_haha_01: ale zadzwonilam tam i nawet przez tel placilam nic mi nie powiedzielei powiedzialam ze zgubilam rachunek...amy jeszcez na beneficie to tylko 60 funtow placimny

[ Dodano: 2007-04-05 ]
martucha wspolczuje poloznej ja mialam ok.... :ico_noniewiem: tez pracowalam w domu starcow wczesniej i nie wyobrazam sobie pracoac w ciazy podziwiam was z kasik serio..
jasnie pani wozek jest rewelacyjny :ico_brawa_01: matko ja tez taki chce przysla do anglii myslicie :-D hihiih

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 20:09

tez mi sie strasznie spodobal i jeszcze taki scout,podobny,na takich samych kolach....tak sie napalilam,ze do t dzwonilam,a onmowi,ze juz wymyslam he he...ale jak wroci,to mu pokaze,niech sam zobaczy jaki fajny....

[ Dodano: 2007-04-05 ]
chyba sie nic nie stanie julie bo kolezanka moja podobno zawsze sie spoznia i mowi,ze nic ....

[ Dodano: 2007-04-05 ]
jasnie pani pewnie zadowolona jestes z nowego pojazdu Lucji :-D

[ Dodano: 2007-04-05 ]
ja sie niby testow ucze...robie sobie chwilke przerwy na TT i na ogladanie wozkow he he,ale okazuje sie ze przerwy sa dluzsze niz sama nauka :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość