Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

05 kwie 2007, 20:50

mam wolne niedziele i którys tam dzień w tyg :ico_haha_01:
a TAK NAPRAWDE TO BRAK MI PO PROSTU CZASU, TO WOLNE TAK SZYBKO MIJA.... sorki za caps

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 kwie 2007, 22:10

edi, no to trzymam kciuki, zeby sie tobie to pole dostało...o żniwach i o mnie pamiętasz koleżanko? :-D a moze byc tak, ze oprócz ciebie jeszcze ktos inny stanął do tego wykupu?

surtsey, ale mnie rozbawiłaś z tą Włoszczową :ico_haha_01: no to nie jest tak źle, masz dwa dni wolnego, ale pewnie na razie tak ci trudno znaleźć wolny czas, bo przeciez siedziałas z maluchem w domu, ale teraz musisz sie przestawic. ja na początku wracałam z pracy i nic więcej nie robiłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

06 kwie 2007, 06:45

Ja po drodze z pracy robie zakupy. Na razie Łukasz ma anginę więc tata z nim siedzi w domu i się wdraża do obowiązków gosposia :ico_haha_01: ale muszę wstawiac pranko, czasem pomyć gary, przygotować wszystko dla małego na następny dzień, no i coś obiadowego :ico_haha_01: a jak małż się wdroży do gosposiowania to akurat wróci do pracy :ico_haha_02:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 kwie 2007, 21:19

surtsey, no to duże :ico_brawa_01: podiwiam i sle wyrazy szacunku, bo ja przy tobie to byłam egzemplarzem lenia patentowanego :ico_haha_01:
Mały ma angine? bo wiesz, moją lenkę wczoraj złapało, zaczęło sie od wymiotów w nocy, a dzis u lekarza, usłyszałam, ze to zapalenie gardła, wysoka gorączka, osłabienie, ehhh, co za święta.... :ico_chory:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

06 kwie 2007, 21:26

Kasia nie ma co podziwiac, tylko muszę to zrobić po prostu, ale wierz mi, ze OGROMNIE mi się nie chce...
Akurat dostał bardzo wysokiej gorączki na swój roczek, a dziś się okazało,z e ma odczyn alergiczny po antybiotyku (całe ciałko w wysypce) i jak nie minie do jutra to czeka małego szpital...... no właśnie co za święta......
A w pracy brak 2 osób, więc nici z wolnego prez reszte kwietnia..... a moze i dłuzej..... niech przynajmniej więcej kasy dadza

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 kwie 2007, 21:30

su ee, no na pewno dostaniesz kase za nadgodziny, o to sie nie martw.
naprawde szpital? osz kurde, nie wiedziałam, e po antybiotyku mogze byc tak ostra wysypka, ze dziecko do szpitala mogą nawet wziąć? no to rzeczywiscie święta mamy do d... :ico_noniewiem:
wczoraj w nocy o 3 lenka była tak rozpalona, ze dałam jej apap w kropelkach, wszystko zywmoiotowała-łącznie z surówką z obiadu-i myślałam, ze tylko cos jej siedziało na żołądku, bo temp spadła od razu. ale od rana znowu ciepła główka,no i ma malutka zapalenie gardła, obyło sie bez antybiotyku, na szczęście, bo ona jeszcze nie przyjmowała, ale za to ma pyralginum w pupcie
a ja juz wszystko na święta miałam naszykowane, prezenciki drobne dla dzieci z rodzinki, ubrania dla nas, coby sie polansować, a tu prosze, siedzimy w dresiorach i tyle
teraz szykuje sie psychicznie na wsadzenie tego czopka.
dobrej nocki!
_________________

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

07 kwie 2007, 06:34

Pamiętam doskonale jakie miałam wyrzuty sumienia po pierwsym czopku :-D
antybiotyk był w zastrzykach, ponieważ miał też rozwolnienie i wtedy nie mozna doustnie. Dobrze, ze się już zastrzyki skończyły......

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 kwie 2007, 12:08

surtsey, no to widze, ze mnie rozumiesz :ico_haha_01: tragedia ten czopek, włożyłam jej pół tabletki jak spała, ale co sie namęczyłam :ico_haha_01:

wiem właśnie, ze przy biegunce czesto są te zstrzyki w pupke. lenka jeszcze nbie miała tej przyjemności :ico_oczko:
mam nadzie, ze z Łukaszkiem lepeij i obejdzie sie bez szpitala

W sobote rano bez gadania
Bierz się do jaj malowania
Maluj wszystkie bez wyjątku
I te z majtek i te z wrzątku
:-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

07 kwie 2007, 14:00

ale wam sie dziewczyny porobiło na swieta
zycze zdrówka waszym pociechom radosnych i spokojnych swiąt smacznego jaja i no i mokrego dyngusa
a czopki u nas te vibrukol czy jak im tam to mój R wsadza bo ja umiem :ico_wstydzioch: karol wyje ucieka ale na szczescie rzadko je miał tylko jak pare zębów na raz szło.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 kwie 2007, 15:37

edi, ja z vibrukolem jeszcze nie miałam przyjemnosci, za to wczoraj wkładałam peralgine...na śpicha próbowałam, ale sie nie dało, najpierw Lenka takie oczy zrobiła :ico_szoking: co jej mamusia tam kombinuje przy pupie, a potem to był jeden wielki wrzask :ico_oczko:
disiaj kolejne podejście :ico_oczko:

edi, Wesołych Świąt! dziekujemy za zyczenia!

[ Dodano: 2007-04-14 ]
surtsey, przepadła bez wieści :ico_oczko: edi, chyba zboze sieje czy co? :ico_oczko:
dziewczyny, gdzie wy jestescie, ja tu pozalic sie wlazłam.
15 maja koncze prace w przedszkolu i zostanie mi tylko kasa ze świetlicy, dzięki Bogu za tą świetlice :ico_sorki: , złożyłam dużo podan, ale jakos nikt sie jeszcze nie odzywa :ico_noniewiem: zostało mi kilka przedszkoli i podstawówek i chyba musze ruszyc tyłek i rozniesc, bo tak nie moze byc, ze młoda, zdolna, urocza nauczycielka zostanie bez pracy :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość