Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

07 kwie 2007, 23:42

Udało mi się wejść na chwilke na forum. MAluszek śpi, mąż jeszcze ogląda tv wiec mam chwilke. Jak zobaczyłam to co napisała MAłgosia od Elviski to się przeraziłam. Zespół Edwardsa to jest naprawde cieżka choroba. Wszystkie choroby w których występuje trisomia chromosomów jest poważn a wadą genetyczną. Ja kończe właśnie oligofrenopedagogikę, to dzial pedagogiki który zajmuje się upośledzeniem umysłowym. Także trooszkę wiem o tej chorobie... Elviska musi być bardzo dzielna! JA też bede sie modlić za JAsia i za Elviskę i jej męża...
karolas, hekkate gdybym wcześniej przeczytała że ostrzegałyście mnie jednak przed ta szczepionką przed świętami to pewnie bym to odłożyła, ale nie weszłam we czwartek w ogóle na forum. no i poszliśmy do przychodni. Zaszczepiliśmy Bartusia tą połączoną, kilka chorób na raz jakoś się nazywała tak pentaxim. My zapłaciliśmy 98 zł troche taniej bo moja siostra pracuje w aptece i ma trochę taniej. Kobieta zważyla mojego Bartusia i okazało się ze dokładnie w dzień w którym kończył 7 tygodni osiągnął wagę: 7350!!!! :ico_szoking:
Spoko, niedługo bede jak Pudzianowski po noszeniu mojego Skrabika!!!
Ale najważniejsze jest ze Bartuś szybko uporał się z baktriami i już na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Bo wieczorem w czwartek był bardzo marudny i płakał. Tylko podawaliśmy go sobie z rąk do rąk z Łukaszem, bo nie chciał leżeć sam. Nawet spaliśmy razem, nie chciałam go zostawiać samego już lepiej zeby czuł mnie i się uspokajał. Nawet nie chciał jesć. Ale nastepnego dnia po południu juz byl spokojny. Także dzis już wyszliśmy na świecenie jajeczek!!
Życzę Wam wszystkim i Waszym rodzinom Wesołego Alleluja!!!! Cudownych Świąt, rodzinnej atmosfery i dużo miłości każdego dnia!!! Buziaczki!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 kwie 2007, 01:30

katelajdka, oj naprawde duze twoje sloneczko :ico_szoking: ile bartus wazyl jak sie urodzil ?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 kwie 2007, 09:44

Oj duzy- duzy Bartus. :ico_brawa_01:
Fillipka mój wazy 5200 i mi czasami jest ciezko tak go trzymac, a co 7300 :ico_olaboga:
Ale fajnie duzy bobasek i slicznutki

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

08 kwie 2007, 11:12

Moja Mirelka wazy 5,400 w końcu zaczęła troszkę napierać bo już się martwiłam ze jest za malutka , ale 3 pampersów już od tygodnia używamy bo w 2 to się przesikiwała a przy porodzie warzyła 3,600 Lulu a ile twoje dzieciątko warzyło przy porodzie?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 kwie 2007, 12:24

http://mirpralat.republika.pl/kartki/wi ... anoc03.htm

Elviska będę się modlić o zdrowie dla Jasia i siłę dla Ciebie - trzymaj się kochana!

Pogoda u nas szarobura a jutro mamy urodziny Zuzi i gości miałam nadzieję że dzieciaki będą się bawić na podwórku a tu chyba kiszka... W przyszłą sobotę mamy chrzest Ninusi...

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

08 kwie 2007, 19:42

MalgosiaKochana bardzo Ci jstem wdzięczna za smska do Elviski. Napisala mi, że jej maly urodził się z deformacjami i walczy o życie. Balam się wysłać do niej smska jak urodziłam bo jakoś tak mi nie zręcznie, że ja mam zdrowego chlopczyka a ją spotkało takie wielkie nieszczęście. Dziękuje Ci jeszcze raz z całego serca. :532:
ElviśCaly czas o Was myślę i modlę się gorąco by Twoj synek był zdrowy.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

08 kwie 2007, 20:14

Dziewczyny jak sa potówki to można kapać?Λ

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 kwie 2007, 12:55

Sandrusia Bartuś jak się urodził to miał 4750 wagi i 64 cm. Od kilkunastu lat u nas w mieście nie urodziło się takie duże dziecko. Mój synek był gwiazdą na oddziale noworodków, bo przy okazji był od samego początku bardzo spokojny i pogodny! Zaskakujące było to że ktoś o takiej posturze jak ja urodził takie duze dziecko, bo ja mam tylko 158 cm wzrostu i przed ciążą ważyłam niecałe 50 kg. A mój mąż ma 173cm. Nie wiem po kim jakie geny??!! Ale widać tak miało być i mam swojego dużego mężczyznę!!! :ico_brawa_01: :-D
hekkate jak bedziesz mieć chwilke to opisz jak poszły chrzciny! A czy Daniel ładnie doszedł do siebie po szczepionce? Nie gorączkował? Bo Bartuś nie. Na szczęście! My mamy chrzciny 6 maja. I nie wiem jak sie za to zabrać. A w co ubrałas Daniela? Ja widziałam u nas w sklepie z dewocjonaliami taki gariturek z muszką w kolorze beżowym w paseczki pionowe, bardzo gustowny!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 kwie 2007, 13:17

Iza@, nawet trzeba!
Hekkate, gratulacje napisz jak było !
katelajdka, a moja Ninusia teraz ma dopiero 4100!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 kwie 2007, 13:35

Iza jak maleństwo ma potówki to trzeba kąpać (!). Najlepiej wsypać do wanienki kalium, wysusza potówki i znikną na drugi dzień. Polecam, ja wypróbowałam na Agatce i pomogło :-)
hekkate czekamy na relacje z chrzcin :ico_haha_02:
katelajdka no bravo dla Bartusia...albo dla Ciebie, że takiego duziego bobaska urodziłaś i co najwazniejsze - zdrowego :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości