Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 kwie 2007, 10:12

Ludzie to są naprawde wredni :ico_zly: Ja tam jak jadę tramwajem to siadam na miejscu dla kobiet w ciąży i tylko czekam jak ktoś się odezwie. Mam takie samo prawo siedzieć jak każdy inny

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

10 kwie 2007, 10:15

Tak, tak...a to Polska właśnie! :ico_zly: Ja mam niemiłe wspomnienia ze stania w kolejce po 6plasterków szynki!!! Bo w kolejce od mięska pani nie chciała podawać wędlin, gdyz by się niby nie wyrabiała. Więc myślimy z matką, że jak się delikatnie wmiksuję z tym wielkim bębnem w kolejkę do wędlinek i grzecznie poproszę o te 6plastrów, to się uda. Naiwna :ico_szoking: Stałam chyba dłużej niż w normalnej kolecje, a jak babka kroiła akurat tę szynkę to poprosiłam o swoje, a on mi na to "ja obsługuję tą panią!!!!" :ico_wstydzioch: To stoję dalej, aż wreszcie poszeptały ekspedientki między sobą i miała mnie jakaś obsłużyć. Szczegół, że trwało to WIEKI :ico_olaboga: ale się doczekałam :ico_sorki: Super jest!
Tak więc, musimy chyba przywyknąć! A wydawałoby się, że żyjemy w cywilizowanym świecie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 kwie 2007, 10:24

Owszem są mili ludzie ale naprawde taka garstka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 kwie 2007, 10:33

Mam takie same odczucia dziewczyny jak wy, daleko ludziom so życzliwości, ja jak tylko mam mozliwość to posyłam męża do sklepu, bo w kolejce po mięso z 20 minut, w kolejce do kasy drugie 20 min a nikt cie nie przepuści, nie ma szans. Jak mi się robi słabo w sklepie to opieram się o jakąś półkę czy lodówkę ale i tak nikt nie przepuści. Już przestałam się łudzić że to się zmieni. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Carmen81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 mar 2007, 17:35

10 kwie 2007, 10:39

Taka postawa społeczeństwa jest bardzo przykra i bardzo wkurw...ąca. Jak mieszkałam przez 3 lata w Niemczech to widziałam jak zyczliwie traktuje się kobietę w ciąży-nawet panie przy kasie życzą takiej kobitce szczęśliwego rozwiązania...a u nas??? Szkoda gadać-jestesmy 100 lat za murzynami, niestetyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 kwie 2007, 10:40

Tak jest dziewczyny my jak chodzimy do tesco tam jest kasa dla kobiet w ciazy specjalna i juz podchodzilismy do niej a baba z wozkiem całym zapakowanym przed brzuch mi hm :ico_puknij: to moj maz narobił rabanu i dobrze od razu pierwsza mnie wpuscili co to ma byc ..my musimy starszym ustepowac a oni kobiet nie chca szanowac z brzuchem koniec :-D

[ Dodano: 2007-04-10 ]
A zaraz ide na poczte ( tam wiecznie kolejki ) ciekawa jestem :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 kwie 2007, 10:47

Madziu na twoim miejscu nie liczyłabym na zbyt wiele na tej poczcie, ale jak wrócisz daj znać

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

10 kwie 2007, 11:35

To życzę powodzenia na tej poczcie, myślę, że się przyda!!!
O kasach w markecie to juz nie wspominam...Nie wiem, po co one w ogóle są...Wielka i szumna nazwa KASA PIERSZEŃSTWA, tylko nikt ciężarnej do tej kasy nie przepuści. Stałam tak ostatnio, przede mnie wepchnął się facet ok.40 z pełnym wózkiem i jakoś nie przyszło mu do pustej głowy żeby mnie przepuścić, chociaż kilka razy dosadnie spoglądałam na szyld nad kasą :ico_szoking: Nie zrozumiał niestety....Ale wydaję mi się, że to kasjerki powinny zwracać na takie rzeczy uwagę chyba...?
A ja się muszę przyznać do własnej głupoty!!! :ico_wstydzioch: Tak się przechwalałam, że nic mi nie dolega i mogę wszystko robić. Ale się przeliczyłam chyba...Dopiero w święta do mnie dotarło, że jak się ma już te +17kg i nie całe 50dni do końca, to trzeba spuścić z tonu i więcej odpoczywać. Na szaleństwa będzie jeszcze czas... Dlatego skrucha :ico_wstydzioch: i mocne postanowienie poprawy i już od dziś chodzę w zwolnionym tempie, nie rzucam się do sprzątania... :ico_haha_02: i nawet jeszce łóżka nie pościeliłam... A co tam...luz to luz!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 kwie 2007, 12:13

Jednak mieliscie racje poszłam zobaczyłam ludzi z chyba 15 stało posta łam chwile na koncu i nic po 5 minutach wyszłam wysle mojego P jak wróci ja nie bede nerwy tracic. A zbora masz całkowita racje takie rzeczy powinni kasjerzy zwracac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 kwie 2007, 12:40

dziewczyny!!!!!!!!!!nie czekajcie aż was ktoś przepuści!!!!wpychajcie się! macie do tego całkowite prawo, nikt nawet się nie odezwie tylko posłusznie się przesunie, ja tak robię :-D w hipermarketach tylko czasem ktoś spojrzy spode łba i tyle, kiedyś jakiś dziadek mi powiedział, ze powinnam 3 osoby przepuścić i dopiero się wpychać ale olałam to :-D w końcu mamy pierwszeństwo!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość