Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 mar 2007, 12:16

Iza@, dzieki tak sie zastanawialam wlasnie nad ta herbatka ile mozna, no ale w koncu mi polozna powiedziala ze herbatki niepodawac poniewaz herbata zawiera niekorzystna dla dziecka teine i tak tutaj radza, wiec wode mam podawac jak cos z glukoza lub troszke cukru, no i tak robie, wszystkie herbatki patrzalam w aptece dla troche starszych niemowlaczkow, ale ja bym w sumie i tak kupila jak w polsce pija i nie umieraja....echhhhh
skaleczka wooow super ze jestes z nami lutuwkami ;D ;D ;D zawsze na odliczanku pogadalysmy a teraz o dzidzi mozemy gadac :-D :-D :-D

ale moja dzidzia dzis i wczoraj czadu dala......az padam na cycki....wczoraj zasnela po 12 co sie z mezem jeszcze wtedy poklocilam bo ja calkiem wymeczona po ostatnich nockach co sie dwa razy budzi i przedostatnia noc to sie obudzila ale mleka niepila tylko smoka jej dalalam ale i tak marudzila godzinke, no i wczoraj juz tak padalam o tej 11 w nocy oczy mi sie tez zamykaly bo mala konstancyjnie plakala zdaje mi sie bol mbrzuszka miala przez caly wieczur i dalalam ja mezowi na rece i mowie: ja ide spac, a ty ja baw!! i poszlam zrobic mleko jej bo chciala pic a juz nic kompletnie nic tam niebylo a ciagnela caly wieczor, i dalalm mu butle, ale oczywiscie po pol godziny mu sie odechcialo jak kupcie zrobila i mi ja przyniosl....myslalam ze sie wsciekne bo oczy na zapalki.....no i mala spala 4 godz w nocy potem 2 i od 7 rano oka niezmruzyla, za to ja z nia spala w nocy w drugim pokoju a maz sam........czasem to juz mi rece odpadaja ze zmeczenia, a czasem jest dobrze,......echhhh

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 mar 2007, 12:22

MAMCIU twoja Julia rosnie w oczach, pewnie nie jedno serce złamie g:) w przyszłości. Nasza Marti kończy dzisiaj 2 miesiace zapraszamy na :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

09 mar 2007, 12:26

MaBgorzatko A ktos ci polecil lub przepisal ten esputicon na kolke czy to mozna tak samemu kupic dla dzidzi i podawac czy musi lekarz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 mar 2007, 12:48

Iwonko Sama możesz sobie kupić bez recepty są ... pediatra mi o nich powiedział!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 mar 2007, 13:11

Hekkate ... Musisz mieć przekroczone 10 postów ... Potem wchodzisz na swój profil i dopiero masz takie pole z avantarem ... wcześniej go nie masz, dopóki nie będziesz miała 10 postów! :): :064:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 mar 2007, 13:18

Jak się czujecie po porodzie? Macie jeszcze jakieś dolegliwości?
Mnie kurcze coś boli brzuch, ale jakby mięśnie i nie wiem czemu (podobnie jakw ciąży kiedy dłużej posiedziałam)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 mar 2007, 13:46

qunick ja mam tak samo z tymi miesniami w dodatku mam wzdecia jak nigdy ale strasznie bolesne te wzdecia, cos mi sie tam poprzestawialo w tym brzuszku :ico_noniewiem:
malgorzatka hihihi no tak czulki w gore :ico_oczko:
hekkate no mialam to szczescie spac o 45 minut dluzej od ciebie :-D to sie chyba powinnam wtedy cieszyc......

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 mar 2007, 14:57

czesc dziewczyny pytalyscie o dopajanie z tego co wiem to jak sie sama piersia karmi to nie trzeba dopajac ale mozna oczywiscie jednak jak sie butla karmi powinno sie dopajac miedzyinnymi dla tego ze kupki moga byc twardsze ja osobiscie polecam herbatke z kopru wloskiego np. firmy hipp mozna podawac ja od 1-szego tygodnia ale wiem ze mozna tez dopajac sama woda .
skaleczka witaj kochana czekam na fotke Oliwierka :ico_haha_01:
mamciu to prawda zycie sie zmienia po urodzeniu dzidzi troszke wiadomo zmeczenie robi swoje ja tez to odczulam i moj L ale juz jest ok moze dla tego ze jest moja tesciowa i bierze malego na noc ja mimo tego ze czesto i tak wstaje to lepiej sie wysypiam moj L tez i jestesmy mniej nerwowi :ico_oczko: no i do tego udalo nam sie w sobote wyjsc na pare godzinek a teraz tez sie wybieramy na imprezke bo jest organizowana dla polakow specjalnie sala wynajeta :ico_haha_02: trzeba sie troszke rozerwac puki mozemy :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 mar 2007, 15:53

Hekkate, ja mam tak samo jak Ty. Tylko niewielkie krwawienia a raczej już bardziej plamienia i nic mnie nie boli. I tez chciałabym zacząc już niedługo jakieś ćwiczenia bo co prawda brzuszek nie jest duży ale taki troche falczek. Smiesznie to wygląda bo pół brzucha od piersi mam taki płaski a dół taki brzuszuś flaczkowaty! :723:
Muszę coś zrobić z tym. Oby jak najszybciej.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 mar 2007, 16:39

cześć dzieczyny Nie wiem czy spotykamy się na nowym czy na starym forum. Czuję się już trochę lepiej choć niestety siedzieć dalej nie mogę.Mój mały niestety zlapal jakiś katarek :ico_chory: - wczoraj byla u nas pani doktor- przepisała kropelki i maść rozgrzewającą. dziś jest już lepiej maluch je i śpi - jak na razie nie mam z nim klopotów, daje mi wypocząć. Ale całą nockę ryczłam i niespalam bo pilnowalam łukaszka ( czy oddycha). Dziewczyny ja chyba nie szybko zacznę ćwiczyć bo tylek boli - ale brzuszka już prawie nie mam - choć kilogramiki dodatkowe są w pupie i cycach :ico_haha_01:
Mamciakochana Mnie strasznie bolalo zszywanie bo szyjkę mialam całą podartą i krwiaki - znieczulenie nic nie pomoglo czułam każy ruch - blee.

[ Dodano: 2007-03-09 ]
dziewczy jak tu zamieścić zdjęcie - bo wklejam adres w profilu innic nie zmienia się

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość