Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 kwie 2007, 17:23

Dziewczyny, ale lipcowek jest wiecej niz nas....

Kasiu, fajnie ze wszyscy tak cieplo Cie przyjeli w meza rodzinie i sie ciesza z Waszej ciazy. Ja juz sie przyzyczailam do kopniakow. Wczoraj Maly skakal w brzuchu caly dzien. Wieczorem az mnie bolalo od tych jego szalenstw. A dzis jakos spokojniej, moze odpoczywa? :)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 kwie 2007, 18:05

Ciekawe jak dam radę jurto, bo pracuje 9 godzin, mówiłam wam o mojej menadzerce, ona naprawde dowala mi, ale jeszcze troszke, zamierzam do końca maja pracować, a potem to już nie będę mogła, bo my się wspinamy na drabinki. :ico_oczko:
A rodzinka to lepiej nie mówić, to jest tylko tata i jego żona i jej rodzina, a mama męża to od 4 miesięcy się nie odzywa, bo postanowiła sobie powalczyć z nami o głupie prezenty Gwiazdkowe, że jej się nic nie dostaje jedynie kartki, a ja wysyłam do Polski paczki. I teraz jesteśmy na wojennej ścieszce, tak samo jest z siostrą, odkąd wie o ciąży ani razu się nie odezwała, nawet nie gratulowała mi, i w piątek dzwoniła i musiałam z nią pogadać i jej dowaliłam, Mowiła jak się cieszy że dzidzia będze, a ja do niej o tak naprawdę, tak ją zcięłam z nóg, że aż zaniemówiła. I dobrze, małpa jedna , okropna jestem, wiele przykrości mi zrobiła wcześnie i nie ufam jej. :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2007, 08:51

Witam z rana
Moje kochane muszę wam się pochwalic że mężulek wczoraj mnie zabrał do parku wodnego - ależ mieliśmy z maleństwem radochę :ico_brawa_01: pokażę wam jak śmiesznie wyglądałam w czepku i w ciut przy małym kostiumie (przez brzuch zabrakło materiału na piersi :-D )
Obrazek

Kasia3 z rodziną to najlepiej na zdjeciu ...

arna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2007, 14:14

11 kwie 2007, 10:31

Witam ponownie :ico_haha_01: kombinowałam z tymi suwaczkami.. zobaczę co wyjdzie. chcia.łabym żeby mój synek miał swój kalendarzyk.. chociaż podejrzewam (nie wiem czemu) że urodzi się wcześniej niż 4 sierpnia.... już w 14 tyg czułam ruchy... poza tym chyba jest śpiochem, bo nie często się rusza.. raczej lubi sobie drzemać.. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
no i patzę że suwaczek się nie dodał... :ico_placzek: czy muszę poczekać aż się sam doda jakoś??? :030:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

11 kwie 2007, 10:52

arna je też wcześnie cułam ruchy synka w pierwszy dzień 15 tygodnia :ico_brawa_01: a co do suwaczka to dobrze skopiowałaś link?pamiętaj że nawiasy muszą być[ ] Zaznacz jeszcze zeby zawsze dodawać twój podpis :-) Pozdrawiam trzymam kciuki

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

11 kwie 2007, 11:27

arna, link do suwaczka, który dostaniesz, trzeba wkleić w profilu na tik-tak w miejscu na podpis. Powodzenia.
Moja dzidzia ostatnio chyba wypoczywa. W święta szalała, a od wczoraj tylko leciutkie szturchnięcia czuję. Trochę sie martwię.... A do ginki dopiero za dwa tygodnie idziemy.
Dziś okulista... Pewnie mnie opieprzy, bo dawno nie byłam. No i zdecyduje już na 100%, czy konieczne będzie cc. Szczerze mówiąc dla dobra maleństwa wolałabym urodzić normalną drogą :ico_noniewiem:
Kasia, super wyglądasz!! :ico_brawa_01: Pokażę tą fotkę mojemu menciźnie, może też mnie na basen w końcu zabierze.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2007, 12:20

mala-mysz radocha jak nie wiem co facetowi też się to opłaca bo bylam dla niego wyjątkowo miła :ico_oczko:
arna z suwaczkiem kombinuj a jak nie to odezwij się do mnie na gg to cię pokieruję
moje maleństwo stosunkowo rzadko daje znaki i czasem mnie to marwi ale widzę że zwiększa się częstotliwość kopniaczków :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 kwie 2007, 13:30

Czecs Dziewczyny!!!!
Witam Arna :-) !!!
Wiecie co musze sie wyzalic. Mamy problem z mezem, bo byla wlascicielka mieszkania ktore wynajmujemy i powiedziuala ze mamy sie wyprowadzic do konca czerwca bo jej syn wrcac z anglii :ico_olaboga: !!! Strasznie jestem zawiedziona bo bardzo sie przyjaznimy i zawsze pomagalismy jej we wszystkim. A teraz w takiej sytuacji kiedy nasza kochana dzidzia ma przyjsc na swiat robi nam wielki klopot. Zwlaszcza ze umawialismy sie znia ze nawet jak on awroci to mozemy do przyszlego czerwca tu mieszkac(Bo wtedy mozemy juz miec swoje mieszkanie)....Nie usmiecha mi Nam sie przeprowadzka z brzuszkiem :ico_placzek: !!Ale tak to jest w zyciu ze wydaje Ci sie ze mozesz liczyc na kogos i jestes lojalny wobec niego a tu takie bam. Juz dla pocieszenia smiejemy sie z mezem ze urodze w stajence :-) !!! Jkaos to bedzie, mieszkanie znajdziemy pewnie ale i tak jestem smutna bo tu sie czuje bardzo bezpiecznie i jest to moje wymazone mieszkanie.Ale koniec dolow i teraz cos przyjemnego :-)
Nasza kruszynka szaleje od dwoch dni.Jestem w szoku bo ostatnio prawie nic nie czulam i sie martwilam juz. 17 mam wizyte u gina i 18 usg :ico_haha_02: !!!Nie mogę sie doczekac!!!!
Dostalam cenna rade od tesciowej zebym w koncu przestala dbac o linie bo w ciazy jestem!!hahahahahahahaah na co jej odpowiedzialam zeby mnie nie obrazala :-) oczywiscie obrocilam to w zart bo nie ma sensu sie denerwowac :-) !!!Jka tam wasze tesciowki tez najmadrzejsze???Nie znaczy ze mam zla tesciowa bo jest fajna ale czasem ma odpaly :-)
Buziaczki

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 kwie 2007, 14:11

Czesc Dziewczyny.
Do mnie w koncu zawitalo sloneczko. Temperatura mozew jeszcze nie wiosenna ale i tak mam dobry humor!!! :ico_haha_01:

martunia, nie martw sie, na pewno sobie poradzicie. A im szybciej sie przeprowadzicie tym lepiej dla Ciebie i dla Waszego Maluszka. pozniej bedzie Ci bardzo ciezko z brzuszkiem biegac i szukac nowego lokum. A ta wlascicielka to normalnie.... wredna jest i juz. :ico_zly:

Co do tych kopniakow to pytalam sie swojego gina o ta czestotliwosc i powiedzial ze do 3 trymestru te ruchy sa bardzo nieregularne i nie ma sie czym martwic. Czasami po prostu dziedziaczek potrafi przespac caly dzien a innym razem fika non stop bo jeszcze ma sporo miejsca :)

Kasia, slicznie wygladasz na tym basenie. Byliscie na Ursynowie?

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 kwie 2007, 14:16

Rany jak ja tęsknię za basenem, lekarz mi zabronił.:ico_placzek: W ogóle w zeszłym tygodniu przeprowadził ze mną rozmowę na temat pracy i zabronił ganiać. Już rozmawiałam z dyrektorką, że z części obowiązków muszę zrezygnować i do końca kwietnia tylko będę pracować jeszcze w soboty i niedziele (wypadają co dwa tygodnie), a później tylko to co w tygodniu. Chcę pracować do porodu, ale nie wiem czy mi sie uda. wiecie co, ci ludzie - pracodawcy czasem nie zauważają ciąży. Najśmieszniej było na radzie zakładu, kiedy mówię po cichu jej o co mi chodzi, a ona, że muszę mówić, że mi ciężko. :ico_zly:
Ale głowa do góry :-D
Kasiu wyglądasz super i wspaniały mąż, że cię zabrał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
Martuuniu mieszkanko na pewno znajdziecie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość