Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 kwie 2007, 15:56

Ja też chcę,żeby Bartek tak pięknie spał :ico_oczko: ,ja też chcę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

11 kwie 2007, 15:59

Haha Marittka z tymi skarpetkami to jakbym mojego słyszała...a do tego taką samą odpowiedź słyszy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
A najśmieszniejsze jest to że zazwyczaj ma poprane tylko jak w łazience jeszcze wiszą to ich nie widzi :-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

11 kwie 2007, 16:06

Dzięki dziewczynki! Maciuś już po porcji syropków!Tylko jeden mu nie smakuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najbardziej lubi wapno :ico_haha_01: , ale zna je już od jakiegoś czasu :ico_haha_01: Na szczęście to nic poważnego.Lekarka potwierdziła, że zaraził się od tatusia :ico_zly: Dostał też antybiotyk w razie czego, ale na razie mam nie podawać :ico_nienie:
Ja też czuję się jak kuuuura domowa a mój mąż tylko kursuje po Polsce :ico_zly: :ico_nienie: albo umawia się z kolegami :ico_zly: A jak ja gdzieś wychodzę, to sprawdza, czy mam obrączkę na palcu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 kwie 2007, 16:09

Felicity ja ci nie pomoge bo dalej Ola jest na cycu i nie wiem ile je mleka ,zupki 200-220,soczkow i deserkow nie lubi a herbatki 100

u nas tez wieje ale ja bede wychodzic codziennie bo jak sie mala nie wyspi to potem marudzi

Sosna ja juz nie wiem co jest z tymi zdieciami raz sa a raz ich nie ma ,musze je skasowac i wstawic jeszcze raz .
czy przed wyslaniem filmu musze cos z nim zrobic bo tez mi cos nie wychodzi :(

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2007, 16:57

Maritta, no widze,ze rzeczywiscie mamy podobnie :ico_haha_02: bo ja dzis tak samo zrobilam:
8-8:30 mleko 210ml, 12 - zupka, 14 - deserek, 16:30-17:00 mleko i na wieczor - 20:30-21 tez bedzie mleko (210ml). Ten plan chyba najbardziej pasuje do mojej corci :-D

chloe2, masz szczescie,ze Macius lubi syropki...bo moja Ola na lyzeczke juz ma odruch "placzu z zacisnietymi usteczkami" :ico_oczko: a na antybiotyk (co sie nie dziwie, bo dobry nie jest) to juz wielki alarm.
Przez te leki - to jak czuje nowy smak jedzonka, to jest z gory nastawiona na nie...bo mysli,ze to kolejna dawka

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 kwie 2007, 17:00

Witam
Buziaczki dla Maciusia niech szybko zdrowieje
u nas dalej jazda z niby zębami, kurcze kiedy się to skończy??
tyle chciałam napisać i zapomniałam
dziękuję za zdjęcia Iwcia ale Bartoszek śliczny blondyneczek cudo i jaki już duży szok jak te dzieci szybko rosną :-D
a Oskarek mk no Kurczak Mały cudo :ico_brawa_01:
i Kingusia śliczna niunia :-D
Marittko cieszę się, że wszystko ok, a Ty kochana się nie denerwuj :-)

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

11 kwie 2007, 17:13

Bidulki chorowitki - wracajcie szybciorem o zdrowia,bo pogoda się robi!!!!!

Jezu, byłam dzisiaj na rozmowie, słuchajcie 2h15minut!!! Uwierzycie? Tyle czasu mnie maglowali!!! A najlepsze, że nie wiem, czy chcę tam iść.

A co do dołków, to przyłączam się do klubu. Dzisiaj mam Mega doła. Bajzel w chałupie, obiad nie ugotowany,dobrze że dziecko nakarmiłam. Ale łeb mi tak napierdziela, że nie wiem, nic mi się nie chce, a mój mąż już przed świętami zapowiedział, że do końca kwietnia będzie przyjeżdżał do domu koło 20:00. A ja rozpaczam, bo muszę iść do pracy, masakra! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 kwie 2007, 18:03

Dobrze,ze przynajmnej mamy to nasze TT bo widzę,że bez niego to byśmy powariowały z tymi naszymi MĘŻCZYZNAMI..a tak przynajmniej można gdzieś się wygadać.

Chloe--zdrówka dla Maciusia :ico_buziaczki_big:

Mój mąż dziś wreszcie do domu wraca.I już mam zapowiedziane aby mu leczo zrobić.
Co do skarpetek to ja mam jazdę,że zawsze po całym dniu chodzenia rzuca je pod łóżko zamiast zanieść do kosza w łazience.Zwariować idzie..i wstyd.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 kwie 2007, 19:00

Anetko - ja nie wspomniałam o tym, że mój Bartuś nie trafia do kosza z bielizną z niczym... wstyd :ico_wstydzioch:

Kasiula - to powiedz mi kochana gdzie tak maglują :ico_noniewiem: ja czasem myślę, że oni pastwią się nad rekrutantami... i jeszcze jedno testy i różne tam takie niestandardowe pytania są dla mnie wymysłami dzisiejszych czasów i ludzi co to się nudza okropnie :ico_puknij:

Riterko - trzymaj się kochaniutka, ja mam Lilę jęczącą odkąd wróciliśmy ale tam rączki i rączki a tu niestety... więc na zęby zwalić nie mogę bo w buźce puchy :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 kwie 2007, 19:14

Hej...nie wiem co mam napisać, bo tyle miałam w głowie i wszystko wyleciało :ico_noniewiem:

Iwciu, oczywiście zdjęć nie dostałam (ja poprostu nie pojmuję dlaczego nigdy nie dochodzą :583: Poproszę którąś z przemiłych babeczek o podesłanie. Przyślijcie plissssss :ico_sorki:

Anetko, dobrze, że mąż już wraca :ico_brawa_01: A leczo pewnie pyszniutkie będzie :-D

Riterko, Wy to się macie z tymi zębami :ico_olaboga: Ja poprostu już się boję :553:

Juz nie pamiętam komu co miałam odpisać....wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do kury domowej, to ja się wcale tak nie czuję :-D A może jestem stworzona do prowadzenia domu.....? :-) Eeeee, nieeeeee. Poprostu mój mąż tez mi duzo pomaga i jakoś to wszystko tak łatwo wychodzi. Nawet przez chwilę się nie poczułam się drobiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość