Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

11 kwie 2007, 22:48

UDAŁO się, jutro postaram się wkleić zdjęcie z brzuszkiem:)

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

11 kwie 2007, 23:10

Hej dziewczynki. ja też mam problem ze wstawieniem fotki. Może jutro spróbuję, bo dziś muszę jeszcze posiedzieć nad zeszytami. Ewasiek wszystkiego naj... z okazji urodzin :ico_tort: :ico_kawa: Co do brzuszków to mój tez nie jest malutki o nie... Dzisiaj po przerwie świątecznej przyszłam do pracy i włożyłam już luźniejsze spodnie Niektórzy byli zdziwieni, bo jeszcze nie wiedzieli o mojej ciąży. Polecam wszystkim spodnie ciążowe z bawełnianym pasem są świetne.Tylko niestety na razie mi się zsuwają. Mój mężuś polecił mi szelki... Kupiłam sobie ostatnio trzy pary typowych ciążówek na allegro i to za zupełnie nieduże pieniądze i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Spodnie choć używane są w stanie idealnym. Nowe kosztują o wiele więcej. Nie warto przepłacać. Przecież te ubrania będą nam potrzebne dosłownie na kilka miesięcy. Wolę te pieniążki przeznaczyć na wyprawkę dla dzidziusia. Dziewczynki czy Was też tak ciągle boli głowa, mnie dość często. I naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czasami sięgam już po APap jak ból staje się bardzo dokuczliwy, zwłaszcza jak złapie mnie w pracy, a przecież muszę jakoś funkcjonować na lekcjach. Ja też jak mama Zuzi mam niskie ciśnienie i pewnie dlatego. Nie mówiąc juz o tym , że ciągle mi się chce spać. Pozdrawiam was wszystkie i zabieram się do pracy. Pa
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 kwie 2007, 13:41

Ja dzis znow mialam bol glowy, juz mam dosyc. Ale staram sie nie lykac tabsow, choc zdarzylo mi sie to dwa razy bo nie moglam wytrzymac.
A i mam news dnia: POCZULAM PIERWSZE RUCHY!!!! I to w szkole na zajeciach, myslalam ze sie myle ale powtorzyly sie 3 krotnie wiec mam pewnosc. Jejku ale mialam rogala na gebie :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 kwie 2007, 16:50

Czesc! Ale mamy dzis pogode, z przyjemnoscią szlam sobie z przystanku do domu, gdybym nie byla tak glodna to pewnie bym jeszcze jakąs okręzną drogą wybrała :ico_haha_01:
No widze, ze juz prawie wszystkie poradzily sobie z wstawieniem zdjęcia :ico_brawa_01: , no oprocz mnie oczywiscie :ico_placzek: nie jest ze mnie dobry komputerowiec, ciekawe czy moj mąz da radę? nie jestem jednak sama widze beti ze tez masz problemy.
Wlasnie koncze obiad, zjem i biorę sie do wieszania firanek (ostroznie oczywiscie :ico_oczko: ) i ostatecznego sprzątania po remoncie sypialni. Jestem bardzo zadowolona, sypialnia wyszla suuper, nawet mamy miejsce na łózeczko dla naszego bejbika ale na razie ustawimy tam telewizor :-D
mamo zuzi gratuluje, pierwszych ruchow, ja juz nie moge sie doczekac :ico_placzek: no i jak brzuszek idzie w boczki to podobno na dziewczynke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

12 kwie 2007, 17:11

Pogoda super:) :520: Słoneczko pięknie świeci:) mnie dziś lewy jajnik boli, nie wiem od czego, śpię na lewym boku, może od tego, wy też tak czasami macie? Przyniosłam dziś do domku kolejny ciuch ciążowy, dostałam od koleżanki ogrodniczkę, super:)
Betti ja też kupiłam na allegro 2 spódniczki i spodnie i 3 bluzki, starałam się kupować od tych samych użytkowników aby nie płacić po kilka razy za przesyłkę. 2 spódniczki kupiłam od jednej i te 3 bluzki tez od jednej. Tym bardziej że rozmiarowo są takie same:)
Dostałam trochę ubrań od koleżanek ale część jest jeszcze za duża na mnie, ostatnio jak byłam na świętach od mamy pożyczyłam parę bluzek. W ten sposób trzeba sobie radzić, jak ktoś nie pracuje to nie musi mieć tyle ubrań ale ja pracuje wśród ludzi więc trzeba wyglądać. :ico_ciezarowka:
Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-04-12 ]
A jeśli chodzi o brzuszki, to też nie trzeba się tym sugerować, jedna moja koleżanka z pracy miała brzuch do przodu i urodziła chłopca i druga kleżanka miała bardziej na boki i też urodziła chłopca, więc to jest bujda:) Najlepiej poczekać na USG, ja mam brzuch do przodu dlatego jest duży, na boczkach nic nie przytyłam. Słyszałam też że te co mają brzuch do przodu szybciej wrócą co swojej formy, ale na ile w tym prawdy któż to wie:)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 kwie 2007, 17:36

no wlasnie jak sie chodzi do pracy to rzeczywiscie trzeba miec wiecej ciuchow, ja z dnia na dzien kombinuje co by tu ubrac zeby pasowalo i nie byly to ciuchy z poprzedniego dnia :-D , mam dwie pary spodni, w ktore jeszcze sie mieszcze (przed ciązą byly dla mnie ciut luzne, nie wiem czemu kupilam wtedy takie "za duze" ale teraz sie ciesze) i ulubione dzinsy przerobione na ciązowe, na razie mieszcze sie wszystkie dluzsze bluzki (spod ktorych nie wychodzi brzuszek), mam tez kilka ciuszkow ciązowych po kuzynce ale na razie są duzo za duze wiec lezą w szafie i czekają.
A jesli chodzi o przesądy brzuszkowe i nie tylko to napisalam tak dla zartów, nie wierze w przesądy, szczerze mowiąz ja to nawet do konca w USG nie wierze :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 kwie 2007, 18:22

Kurcze dziewczyny, a ja mam tylko 2 pary spodni w ktore wchodze i na dodatek takie bojowkowe wiec do szkoly od biedy moga byc, ale brakuje mi takich wlasnie uniwersalnych.. musze poszukac w sklepach. Jak bylam ww ciazy z zuzia to w lumpeksie sie dosc zaopatrzylam ale pote oddalam innej ciezarowie a teraz bida :ico_olaboga: Lumpeksow tu nie ma, z allegro bym chciala ale za przesylke za granice to sie nie oplaca, i sama nie wiem.....
A brzusio z zuzanna mialam tez w boczki, bardzo maly do samego konca, przytylam z nia tylko 8,5 kg 8aler startowalam od innej wagi niz tym razem) i po 3 tygodniach po porodzie wygladalam jak przed ciaza, z tym ze na okraglo karmilam wiec mala mi pomogla hihihi Zobaczymy jak bedzie tym razem... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 kwie 2007, 19:39

Widzę, że Dziewczyny już w większości zaopatrzone w ciuszki. Chyba i ja nie powinnam czekać na ostatnią chwilę. Mieszczę się jeszcze w 3 pary spodni, takich "pięknych", bo do pracy nie mogę chodzić w dżinach ani bojówkach :ico_placzek:
Jak poczułyście ruchy dzidzi to już codziennie coś wyczuwacie? Bo mi się coś wydawało w pon i wczoraj, ale ja naprawdę nie wiem czy to już to, ale dziś już nic (albo jeszcze nic).

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 kwie 2007, 19:42

MAMOZUZI GRATULUJę :ico_brawa_01: ALE UWAGA...JA TEż DZIś POCZUłAM RUCHY,TYM RAZEM NA PEWNO ,BO...TRZYKROTNE,I PóZNIEJ ZNóW I ZNóW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
JA TO STARAM SIę JAK MOGę Z TYMI UBRANIAMI,ALE TEż CIężKO,BO FAKT NIE CHCEM KUPOWAć JAK WARIATKA,BO NIEDłUGO NIE BęDą POTRZEBNE,JA W MIESIąC PO PORODZIE TO BYłAM JAK PATYK,TAKA CHUDA,TYLKO PIERSI TAAAAAAAAAAAKIE WIELKIE,WSTYDZIłAM SIę NOSIć BLUZECZKI,A LATO BYłO :ico_olaboga:
ZOBACZYMY TYM RAZEM

[ Dodano: 2007-04-12 ]
KOCURKO JA TO KOPNIęCIA DO TEJ PORY NIE CZUłAM,ALE STRASZNIE MI SIę WYPYCHAł,MACICA KOńCZY MI SIę NAD PęPKIEM TERAZ,TO JAK WYPNIE SIę U GóRY TO RUSZAć SIę NIE MOGę TAK BOLI,I REAGUJE NA RęCE JAK POłOżE NA BRZUCHU TO ZARAZ TAM JEST,TO SłODKIE :-D :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

12 kwie 2007, 21:45

Witam znowu. Ja co rano mam dylemat w co się ubrać, żeby w kółko nie chodzić w tym samym. Na szczęście w szkołach nie wprowadzili jeszcze jednakowych mundurków dla nauczycieli. :-D Te trzy pary spodni, które kupiłam na allegro bardzo mi się przydają. Ja też kupiłam od jednej kobiety, więc koszty wysyłki były te same. Teraz też obserwuję różne aukcje z ubrankami ciążowymi. W tę sobotę mamy wesele i tu dopiero mam problem z ubraniem. Totalna klapa. U mnie są tylko trzy sklepy z odzieżą ciążową, ale nie mogę nic wybrać. Ja jestem dość niska i większość ubrań jest na mnie za duża. Przymierzyłam kilka eleganckich bluzek, ale czułam się w nich jak w kaftanach bezpieczeństwa , a wyglądałam jak szafa. :ico_ciezarowka: Szok. Najchętniej bym wcale nie poszła na to wesele, ale nie mogę bo żeni się rodzony brat mojego ślubnego. Od wczoraj źle się czuję boli mnie gardło i znowu oczywiście głowa. Miałam dzisiaj zostać w domciu, ale siedziałam w komisji egzaminacyjnej klas 6. Może jutro jakoś wytrzymam. Najwyżej od poniedziałku wezmę zwolnienie, jutro mam wizytę u gina to go poproszę. Dziewczynki trzymajcie się i dbajcie o swoje fasolki. Pozdrawiam cieplutko i zmykam do łóżeczka. Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość