Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

13 kwie 2007, 09:07

justynka wcale ci sioe nie dziwie ze padlas.....ale was podziwiam nie wiem czy by mi sie chcialo tymbardziej jak jest tajjka pogoda

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 kwie 2007, 09:20

Iwonap czasem już mam dość i najchętniej rzuciłabym tą prace i siedziała w domku no ale niestety chodzi tu tyko i wyłącznie o kase.Wiem że jak bym nie pracowała to byłoby nam bardzo ciężko finansowo dać rade :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

13 kwie 2007, 09:35

rozumienm cie ....wiem ze jest ciezko ...ja sama jestem na wychowawczyn i co miesiac czekam na te 400 zl z utesknieniem a jak juz je dostaje to mi e ryczec chce bo musze poplacic rachynki i kasy nie ma .....masakra ....ale jakbym miala wrocic do pracy i polowe pensji oddac opiekunce to na to samo bym wyszla ...niestety u nas dziadkowie nie wchodza w gre ......a do zlobka nie chec malego dawac ......bo zaraz jakies choroby i infekcje i tyle samo kasy na lekarzy i lekarstwa a do tego niepotrzbne nerwy......


no niestety nik o matki nie dba a.................ale damy rade :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2007, 09:59

Cześć Kobietki.
Szok!! Niunia dopiero po 8.30 zaczęła swój dzień... Zawsze budzi się po 7. A teraz znów się jej oczka zamykają.

Aginka pisze: nie daję jej naszego jedzenia może dlatego że mało gotuję zup - bo mój T to stworzenie mięsożerne i jak nie widzi na talerzu mięsa i ziemniaków to mówi że to nie jest jedzenie .... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ale niech mu będzie


U mnie jest identycznie. Najlepiej by było, gdyby codziennie były schabowe... :ico_haha_01:

iza a od której Ty Kobietko nie śpisz??? Wpisik u nas w blogu był już po 6 rano :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 kwie 2007, 10:02

Ja też nie mam dziadków w pobliżu i mam opiekunke ale na szczęście mam taka prace ze opiekunka musi zostawac z małą góra 4-5 razy w miesiacu a ostatnio tak sie pozamieniałam że była z nią tylko 1 raz.Co prawda jest to kosztem tego że chodze zmęczona bo mam prawie smae nocki ale najważniejsze ze jestem jak najwięcej z Adą.
Jak pracuje w nocy albo w weekendy to z małą zostaje oczywiście mój W.


iwonap pisze:

no niestety nik o matki nie dba a.................ale damy rade :ico_brawa_01:


Pewnie ze damy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo dla naszych maluszków wszystko :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Iza czemu nie mam adresu waszego bloga :ico_nienie: juz mi szybko dawaj adres :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

13 kwie 2007, 10:18

Mama_Kingi pisze:
iza a od której Ty Kobietko nie śpisz??? Wpisik u nas w blogu był już po 6 rano :ico_szoking: .


Matuś wstaje ok 6 wiec i ja musze wstac....niestety nie ma nowy o poleżeniu sobie..w łózeczki nie chce siedziec....u nas w łózki tez nie....wiec.musze isc z nim do drugiego pokoju gdzie ma pelno swoich zabawek......

[ Dodano: 2007-04-13 ]
justyna25 pisze:[ Dodano: 2007-04-13 ]
Iza czemu nie mam adresu waszego bloga :ico_nienie: juz mi szybko dawaj adres :ico_haha_01:



Justyna!!!
www.mateuszek.dzidzi.pl

[ Dodano: 2007-04-13 ]
ja juz sie z wami zegnam bo czas uciekac do szkółki!!!! pa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

13 kwie 2007, 11:17

dzien dobry :ico_haha_02:
:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: dla Gabi za pierwsze kroczki :ico_buziaczki_big:

iza pisze:Matuś wstaje ok 6 wiec i ja musze wstac....niestety nie ma nowy o poleżeniu sobie..w łózeczki nie chce siedziec....u nas w łózki tez nie....wiec.musze isc z nim do drugiego pokoju gdzie ma pelno swoich zabawek......
u mnie jest to samo , gdy juz Kourosh sie obudzi to konieczni musi wyjsc do drugiego pokoju, na dol , do ogrodu byle nie siedziec w sypialni, w lozeczku w tym samym miejscu, w ktorym sie obudzil :-)
Dzis czekamy mnie czyszczenie i ukladanie wszystkiego na polkach w kuchni :ico_noniewiem: nie wiem za co sie wziac, gdzie co poukladac, jak to wszystko pomiescic ... :ico_olaboga:
Ja rowniez, z glebi serducha podziwiam Was pracujace mamusie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A co z kaola ? Chyba poraz pierwszy nie pojawila sie z rana ... :ico_noniewiem:

Dziewczyny, jak i kiedy prowadzicie te blogi ? Czy jestescie zadowolone? czy codziennie musicie cos wpisywac czy co jakis czas? Zastanawiam sie czy nie zalozyc bloga ... czy nie jest to zbyt skomplikowane dla mnie :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

iza pisze:ja juz sie z wami zegnam bo czas uciekac do szkółki!!!! pa
iza milego dzionka w szkole :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2007, 11:24

Witaj diem.
Ja blogasa założyłam Kindze 31 lipca 2006r . Nic skomplikowanego. Nie musisz oczywiście pisać codziennie. Ja piszę, kiedy coś się wydarzy ciekawego. W sumie traktuję to jako typowy pamiętnik dziecka. A miło jest widzieć, że inni też czasem to przeczytają i skomentują... Jeśli masz chęć, to zaglądnij do nas i popatrz jak to wygląda...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2007, 12:47

cześć BABOSKI kochane...matko kochana juz myslałam że nie uśpię Antosia...
Niestety Antoś sam nie zasypia, tylko trzeba Go ponosić na rączkach...i strasznie zazdroszcze mamom których maluchy same zasypia...bo już wolałabym się położyć koło Niego i Go pogłaskać czy przytulic niż nosić, czasem z pół godz. ....no ale będziemy się tego oduczać...tylko wszystko po kolei najpierw całkowite odcycowanie.

Nocka u nas była ładna, tylko jedna pobudka...tatuś ululał, a ja dzisiaj spałam całą noc , ależ się wyspałam :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla GABI za pierwsze kroczki, wspamniale, zdolna i silna dziewczynka, wogóle dziewczynki chyba wcześniej zaczynają od chłopców.

Iwonka to "pomogła" to ja Ci dałam punkcik...jeśli chcesz to możesz wejść w swój profil i zobaczyć za co :ico_haha_02:

diem pisze:Dziewczyny, jak i kiedy prowadzicie te blogi ? Czy jestescie zadowolone? czy codziennie musicie cos wpisywac czy co jakis czas? Zastanawiam sie czy nie zalozyc bloga ... czy nie jest to zbyt skomplikowane dla mnie :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Ja też chcę założyć bloga, żałuje ze nie zrobilam tego od razu jak się Antoś urodził, ale to zawsze czasu nie było, a teraz z miłą chcęcią to porobię tylkjo nie bardzo wiem czy będę umiała :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Mama_Kingi, bardzo ładny avatarek :one:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2007, 12:57

Dziewczyny! Z blogami dacie radę! Ja jestem zadowolona z tego, że piszę. Pamiątka na całe życie. A może kiedyś Kinga przejmie pałeczkę i będzie to kontynuowała? Mam taką nadzieję.

diem dziękuję za pamiątkowy wpisik.

iza też prowadzi pamiętniczek na smykach.
Myślę, że możemy Wam pomóc... :064: jeśli będziecie potrzebowały.

Maggie ja też męczę się z lulaniem Małej. Całe szczęście nie muszę jej nosić. Wystarczy, że siedzę o ona wtula się we mnie. A tak bym chciała kłaść ją do łóżeczka i aby sama zasypiała. Ale ona buszuje w tym swoim królestwie i ciągle wstaje...

Teraz zmykamy na spacerek :ico_papa:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość