diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

13 kwie 2007, 22:07

iwona teraz Ty mi smaka robisz? :ico_noniewiem: :-)
najpierw iza z fotka obiadku teraz Ty z bigosem :578:

odrazu przypominam sobie jak pierwszy raz robilam bigos ...
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
wrzucilam wpierw kilka ziarenek ziela angielskiego, a po chwili jeszcze pare ... po jakims czasie wydawalo mi sie,ze cos sknocilam, bo bigos nadal nie smakuje jak bigos,wiec dorzucilam jeszcze garsc ziarenek ( calkiem solidna garsc :ico_wstydzioch: ), dopieprzylam, dosolilam i ...
gdy moja mama to sprobowala :ico_szoking:
pozniej tylko lowilam te ziarenka i biegalam dokupic kapusty ( nie chcialam zeby caly gar jedzonka sie zmarnowal) ... w efekcie mielismy tego ''bigosu'' po uszy :-D

[ Dodano: 2007-04-13 ]
tez bym sobie do szkolki poszla ... obawiam sie czasami,ze jesli dlugo bede zwlekala to mi sie len wlaczy w przyszlosci :ico_noniewiem:

zmykam juz spac - dobrej nocy :ico_buziaczki_big:

aaaa... Kourosh juz 3 lub 4 raz z rzedu zasnal o godz.19:20 ( niemal z zegarkiem w reku) :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2007, 22:14

diem :ico_smiechbig:

Ja tak pierwszy raz w życiu placki ziemniaczane smażyłam... :ico_olaboga: Same ziemniaki i trochę soli i pieprzu... Smaku to nie miało absolutnie...
A bigosik zawsze mrożę.

Teraz biegnę coś jeszcze pooglądać z mężusiem w TV i lulu.
Jutro czeka nas malowanie mieszkanka (całe szczęście nie naszego) i imprezka u rodzinki.
Pa pa kobietki.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 kwie 2007, 07:47

witam :ico_haha_01:
Ja niedawno z nocki wróciłam.
Ada nie spi juz o d 6 :ico_szoking: więc nici z drzemki moze potem uda mi się na godzinke połozyć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
ada zasneła.Oby troszke pospała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .Ide tez sie zdrzemnąć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

14 kwie 2007, 08:25

czesc dziewczyny
milego dnia wam zycze my zaraz spadamy na spacer a pozniej dzies na spacer nad jeziorko jedziemy :) uwielbiam takie weekedndy:)
moj maly krolik wazy juz 10.3 kg
to tak na marginesie :)
juz nie moge wszedzie go pelno jak tio maggie napisala nawet nie zdaze sie podrapac po glowei a juz go nie ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: on ma mptorek chyba ....tak sie zastanawiam ostaynio skad dzieci biora na wszystko sily i energie? ja juz popoludniu wymiekam a ten dalej broi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ok lece sie ubrac i lecimy do apteki po mleczko ......papapapa
aha mm pytanie czy dajecie maluszkom na obiad ryz? jak robicie same obiadek? bo nie wiem jak mu go rozdrobnic i jakis taki suchy jest i maly niechetnie je.
ok jeszcez raz milego dnia i my uciekamy papapapapapapapa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 kwie 2007, 08:28

Dzień dobry


Impreza była super ... śmiechu po pachy .... wróciłam po 22 - ale o 18:30 przyjechałam do domu dzieci nakarmic napioć i wykąpać i położyć spać ... i wrócilam do pracy spowrotem o 20... Za to dzieci wstały mi o 5:30 .... masakra .... a matka ma dziś wolną sobotę .... no dobra przeżyję ...

Zapowiada mi się piękna pogoda .... pościel sie już od 7 wietrzy na balkonie ....

Słyszałam w TVN 24 że w Belgi jest boska pogoda - temperatura sięga do 30 stopni a- ludziska kąpią się w basenach - opalają się ...

Dzis wieczorem z kolei mam zaproszenie na trota i kawę do chrześniaka ... no i trzeba jechać prezent urodzinowy kupić .... no i po rower z Kapikiem ... :ico_olaboga: znowu "pracowity" dzień

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 kwie 2007, 12:37

wpierw DZIEN DOBRY BABOSY :-D
teraz poczytam i jeszcze szybko maila do siostry wysle, bo moja maruda dzis przechodzi samego siebie :ico_olaboga:
kochany gryzon :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
jeszcze wkleje fotke ... Kourosh czyta gazetke :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 kwie 2007, 12:52

witajcie mamuśki :ico_buziaczki_big:
Moje dzieciątka chore,a Gabi to już szczególnie.Zaczęło się od zabawy z pieskiem,alergia ,katar,opuchnięcie buzi,teraz to już kaszel :ico_olaboga: Zuzę też już wzięło ale to chyba przez pogodę bo niby ładnie i cieplutko ale jak zawieje to chłodno bo taki zimny wiatr i raz się zgrzeje a raz zawieje i choroba gotowa.Mnie boli gardło i chyba też mnie rozłoży :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A i pochwalę się,że w czwartek przebiliśmy Gabi uszka :ico_brawa_01: Na blogu są fotki zapraszam :ico_wstydzioch:
http://www.naszecoreczki.aledzieci.pl

[ Dodano: 2007-04-14 ]
diem, mam świra na punkcie bosych stópek dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moje dzieci przy każdym przewijaniu miały je tak wycmokane,ze hoho i nadal są cmokane :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

14 kwie 2007, 13:25

Cześć Baby.
U nas pogoda super. Byliśmy z mężem po gajerek dla niego- za 2 tyg. wesele mego brata i G. świadkuje...
Zaraz zjadamy jakiś obiad i na spacer.
diem, ale masz Kochana czytelnika :ico_brawa_01:

zubelek pisze:A i pochwalę się,że w czwartek przebiliśmy Gabi uszka :ico_brawa_01:

Nie było płaczu? Pewnie troszkę był...

Uciekam ziemniaki obierać

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 kwie 2007, 21:05

zubelek pisze:diem, mam świra na punkcie bosych stópek dzieciaczków Moje dzieci przy każdym przewijaniu miały je tak wycmokane,ze hoho i nadal są cmokane
zubelek ja rowniez uwielbiam stopki dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: bardzo czesto caluj, giglam i wpatruje sie w nie :-)

Zajrzalam na bloga ... Gabi i Zuzia sa takie mniamnusne, urocze dziobki, slodkie dziewczynki :ico_buziaczki_big: i Gabi juz zakolczykowana :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Dziewczyny, a co tutaj tak cicho :ico_noniewiem: ?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 kwie 2007, 22:11

Cześć dziewczynki
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla MATUSIA naszego przystojniaczka na 9 miesiączków :ico_haha_02:
My dzisija byliśmy na przecudownej wycieczce, tam mi się podobało że chce tam mieszkać ... już szukam tam chałupki :-D
to kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości