Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 kwie 2007, 10:22

Wszystkiego najlepszego dla Hubcia :ico_tort:
:ico_buziaczki_big:
Witaminko współczuje z powodu męża -za takie coś to ja bym już się mocno pokłóciła :ico_zly: Ale nie przejmuj się :ico_pocieszyciel:
Zazdroszczę Ci tego morza :-) Ale my w tym roku napewno jedziemy nad morze - nawet ze względu na dzieci.Tomek ciągle musi brac leki wziewne zapobiegające astmie oskrzelowej a powietrze morskie to podobno dla niego najlepsze lekarstwo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 kwie 2007, 10:23

bede pracowac w kawiarni,na dwie zmiany od 9 do 19 lub 11 do 21 a mala idzie spac max o 20 wiec nie zdarze wrocic :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
akna, no to jak bedziesz nad morzem to koniecznie sie odezwij

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 kwie 2007, 10:43

Dwa lata temu byłam w Sopocie i planowaliśmy co roku jeźdźic ale jak byłam w ciąży nie wysiedziałabym w samochodzie 6 godz.
Kasiula to chyba ciężko Ci będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 kwie 2007, 10:49

Witaminka--nie da się chyba do niego nie wstawać.Karmię go piersią i on nie to,że chce w nocy jeśc co poprostu przytulić się..jak ja mogę mu tego żałować?

A morze...rozmarzyłam się.W tym roku chyba jeszcze nie wypali taki wyjazd bo pojedziemy na Mazury,ale w przyszły kto wie?

Kasiulka--to zdaje się,że Ola wogóle mało cię będzie widywać albo wogóle.. bo od 9 do 21 albo od 11 do 21:00? Nie widzieć dziecka jak się uśmiecha,jak się rozwija..ja bym tak nie mogła.

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Uciekam dalej porządkować.

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 11:21

Aaneta - -> niestety niektóre mamy muszą iść do pracy i nie robią tego z przyjemnością :-( wiem coś o tym. Ale nie każdy facet zarabia tyle, żeby utrzymać rodzinę, a jeśli nawet zarabia wystarczająco, to niektórzy mają kredyty i budowy na głowie. A to wszystko dla naszych pociech, bo mieszkać z teściami nie chcą lub nie mogą. Ja naprawdę bardzo zazdroszczę tym, które mogą być ze swoimi dzieczkami w domku do 3 lat. Ale nie zawsze się mak, to co się chce.
Także Kasiula - nieważne ile czasu spędzasz z dzieckiem, tylko jak. Będzie dobrze, nie ty pierwsza i nie ostatnia idziesz do pracy. Pewnie, że nie będzie łatwo i z tęsknoty będziesz usychać, ale trzymam kciuki, żebyście obie z Olą nie cierpiały za bardzo. Ja też w maju startuję do roboty, niestety :-(

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 kwie 2007, 11:36

kasiula, dzieki za slowa otuchy,gdybym mogla to bym zostala w domu ale niestety mamy mase wydatkow i z jednej pensji wyzyc to nie jest latwo,niby starcza ale odlozyc sie nie da,na nieszczescie wynajmyjemy mieszkanie i placimy dosc duzo dlatego w tym roku chcemy wziasc kredyt.Anta a ty myslisz ze ja bym nie chciala byc przy Oli caly czas??serce mi chyba peknie jak bede musiala zostawic ja na caly dzien :ico_placzek: ale naszczescie bede pracowac co drugi dzien,wiec jka bede w domu to bede tylko do jej dyspozycji. :-D

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 11:50

Na rozweselenie tej ciężkiej atmosfery napiszę wam kawał, z którego zawsze się śmieję:

Przychodzi baba do lekarza.
-Panie doktorze ciągle jestem wkur..., wszystko i wszyscy mnie wkur...., a najbardziej wkur*** mnie to, ze wszystko mnie wkurw****

-Czy próbowała pani się w jakiś sposób wyciszyć, uspokoić, np. spacery po lesie, parku, wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie - kontakt z przyrodą bardzo pomaga.

-E tam, panie doktorze, ptaki mnie wkur***, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o włosy, nie, nie, przyroda mnie wkur***!

To może inny sposób? np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, z nastrojową muzyką?
-Eee tam, panie doktorze, tego też próbowałam - piana mnie wkur***, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wkurw****, każda muzyka mnie wkurw***, ta nastojowa najbardziej, a te olejki zapachowe, to dopiero wkurw****, kleją się, lepią, planią, nie, nie, nie - olejki najbardziej mnie wkur***!

-No dobrze, to może seks? Jak wygląda pani życie seksualne?
-Sex?! A co to takiego?
-Nie wie pani co to sex? No dobrze, zaraz pani pokażę. Proszę za parawan!

Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel,bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychanie, wreszcie słychać głos kobiety:

-Panie doktorze, niech mnie pan przestanie wkur***ć!!! Proszę się zdecydować: wkłada go pan czy wyciąga?!?!?!?

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 kwie 2007, 11:57

:ico_brawa_01: :ico_haha_01: dobre,dobre.Musze go zapamietac.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

14 kwie 2007, 12:58

Hej laseczki.

Witaminko---załapię sie jeszcze na :ico_kawa: moze byc bez mleczka bo się odchudzam.A co do męża to brak słów jest poprostu okrutny,podeslij mi go to szybko na kolanach wróci do Ciebie i bedzie przepraszał.A tak swoją drogą to moze on ma kogos na boku,ze zero szacunku ma dla ciebie a jak nie to podejrzewam,ze znajdzie sobie kogos -----oczywiscie niechcę wrózyc zle bo bardzo go kochasz.Boze co człowiek potrafi zniesc dla miłasci i to tylko w jedną strone :ico_placzek:

Kasiu----gratulacje za pracę.Szkoda Oli,ze tatusia nie widzi i teraz mamusie bedzie zadziej widywac.Co to za kraj,ze człowiek mósi odmówic sobie opieki nad pociechami,niewidziac i słyszec pierwszych słówi kroków.Takie mamy panstwo,ze ładują tylko do swoich kieszeni a z nas podatki sciągają.W innych panstwach emeryci zwiedzają swiat a nam niestarczy na leki i ledwo bedziemy łazic :ico_olaboga:

Akna----miłej zabawy na weselu.
Mój brat był ze swoją dziewczyną w swięta na weselu i niestety ona super bawiła sie ze swiatkiem a on dostał kopa w nonono i tak zakonczył sie ich związek. :ico_placzek:

Zuzia :ico_brawa_01: pierwszy ząbek.

Witaminko---morze piękne.Przyznam sie bez bicia,ze jeszcze nad mozem nie byłam bo jakos to wyszło ale w tym roku jedziemy.Mój mąż to nawet przepływał moze do szwecji pare razy a ja nawet na oczy nie widziałam. :ico_placzek:

Zmykam zaraz na działkę bo posiac trzeba i uporządkowac bo w ciązy bardzo mało zrobilismy jak byłam.A do tego mam grype na szczescie zz Dominikiem juz lepiej ale dalej w nocy nie spi a Emil choruje razem ze mną a w nocy miał prawie 40 stopni.Ale rano wstał i jest narazie ok.


Hubcio STO LAT :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

a w domu mam syf na kółkach.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 kwie 2007, 13:41

Witam
Dla Huberta :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Witaminko ja proponuję terapię wstrząsową dla męża, jest taki kawał, ale oczywiście dokładnie nie pamiętam, chodzi w nim o to, że
mąż wraca do domu po pracy a dzieci w piżamach latają po podwórku, wchodzi do kuchni a tam wysypane słoiki, mąki, cukier, kasze, makaron, jajka, lodówka otwarta, wystraszył się, że coś z żoną się stało wchodzi na piętro a tam z łazienki wylewa się woda, piany pełno, szampony pootwierane istny sajgon, wchodzi do pokoju żona leży w łóżku i czyta gazetę i mąż się pyta co ona robi, na co żona spokojnie odpowiada nic, dokładnie to co zawsze.

Kasiulka, gratuluję pracy, całe szczęście, że pracujesz co 2 dzień i będziesz z Oleńką, myślę, że po wakacjach też zacznę czegoś szukać, albo coś otworzymy z mężem bo na powrót do starej nie mam szans

Witaminka dobiłaś mnie tym zdjęciem morza, ja kocham morze, a mąż góry, ale jedziemy we wrześniu na urlop nad Bałtyk, niech Jaś zaczerpnie jodu troszkę

uciekam bo mąż wrócił, a jeszcze mam troszkę sprzątania
miłego dnia życzę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość