Doppelmama74
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2007, 11:02

11 kwie 2007, 21:32

Witajcie Kochane Dziewczyny!Jak po Swietach?U nas bylo milo...mam nadzieje,ze mnie pamietacie...ja zadko zagladam bo przygotowania do 1 Komuni Sw mojej corci...odezwe sie buzka wielka...szkoda,ze z Bawarii nie zagladaja ludziska tutaj....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 kwie 2007, 10:48

Edyta K pisze:Pati85, staraj sie staraj,napewno sie uda,my chyba sie staralismy 1.5 roku a przy drugim chyb a pol,nie pamietam juz dobrze :ico_noniewiem: ale w koncu sie udalo i to wtedy kiedy sie najmniej spodziewalismy :-)


Edytko fajnie, ze sie Wam udalo, ale ja juz powoli trace nadzieje :ico_placzek: innym udaje sie od razu a ja musze tak dlugo czekac, juz czasami nie mam ochoty na seks. Ile razy mozna sie rozczarowac????? Nawet teraz nie licze ze jestem, bo bole podbrzusza i bole piersi mam zawsze przed okresem wiec mysle, ze i tym razem sie nie udalo :ico_placzek: niestety.

A tak na marginesie, Twoj maz to Niemiec????

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

12 kwie 2007, 19:59

Pati85, tak moj maz to niemiec,nie trac nadziei,jeszczze sie uda ,licz dokladnie kiedy mozesz najlepiej i wtedy ale tylko wtedy bo jak za czeto to tez nic z tego najlepiej jeden czy dwa dni ,mozesz tez sobie ten tesz kupic zeby dokladnie wiedziec kiedy masz dni plodne nie wiem jak on tam sie nazywa "persona test" czy cos takiego.
Doppelmama74, jeny no ciebie mi brakowalo,zagladaj czasem ,tak tu nas malo.Czy Jennifer idze w polskim kosciele do komuni?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 kwie 2007, 07:45

Witajcie!
Ja jestem juz od listopada na forum, ale myslalam, ze nie ma tu stronki , ktora laczy Polki zamieszkale w Niemczech.Ja mieszkam w Bochum od prawie 2 lat.Na dniach spodziewamy sie syneczka.Moj niemiecki jeszcze nie jest rewelacyjny i martwie sie, czy uda mi sie zrozumiec polozne.Mam nadzieje, ze maz jednak bedzie przy porodzie.Od dwoch tygodni byl oddelegowany na zastepstwo do miasta oddalonego od nas o 50 km, wiec mialam calkowity zakaz porodu :-) -dzisiaj mija ostatni dzien, wiec od jutra juz mozemy spokojnie rodzic razem, a nawet od 18 juz dzisiaj.

Pati85- na pewno WAM sie uda, o problemach z plodnoscia mowi sie dopiero gdy para po roku staraniach nie zachodzii w ciaze.Ty dopiero probujesz od stycznia, wiec to naprawde nie duzo czasu.A bol piersi i brzucha jak na okres moze tez oznaczac ciaze-u mnie tak bylo.Trzymam kciuki.

Pozdrawiam WAS wszystkie goraco.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 kwie 2007, 16:35

KATRIN i jak urodzilas dzis???? Daj znac co urodzilas :-)


Wiem wiem katrin, ale ja tak bardzo pragne miec juz moje malenstwo, okaze sie wszystko w poniedzialek, dostane @ czy nie.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 kwie 2007, 03:22

Pati85-ja ciagle 2 w 1. dam znac jak sie to juz zmieni.Dzis jakos nie umiem spac-nie wiem czy to znak, ze porod sie zbliza, albo nerwy juz nawalaja.
Zycze, zeby @ nie przylazla na dlugi, dlugi czas do Ciebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

15 kwie 2007, 09:17

katrin, nie martw sie nuiemieckim na porodowce,polozne sa przyzwyczajone do matek nie niemiek :ico_haha_02: i czesto sie tez zdaza ze jakas polka ma dyzur w szpitalu,mi to cesarke robil polski ordynator :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 kwie 2007, 10:20

Witajcie
ja to nie wiem jak ja zjade w ciaze do jakiego lekarza pojde.... moj niemiecki nie jest na tyle dobry, zeby rozumiec co mowi do mnie niemiecki ginekolog, a polskich tu nie ma, szukalam na internecie i znalazlam tylko jednego ale gdzies 50 km ode mnie :ico_szoking: normalnie szokkkkk!!!!

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Noi tak jak sie spodziewalam dostalam dzis @ juz mam tego dosc ile mozna sie starac i nic, juz sie poddaje i stracilam nadzieje, ze kiedykolwiek zostane mama, nie przejmuje sie bio juz nie mam sily, jest mi tylko przykro :ico_placzek:

Nie staram sie juz tylko zaczynam sie odchodzac bo odkad tu jestem przytylam juz 10 kilo i zle sie z tym czuje.

Pozdrawiam Was

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

17 kwie 2007, 14:44

Pati85, wez sie w garsc jak juz pisalam u nas to o wiele dluzej trwalo i sie w
w koncu udalo,nie masz jakiejs kolezanki co by z toba poszla do ginekologa?Jak bym nie mieszkala od ciebiue tak daleko to bym z toba poszla,ja tez tu bardzo przytylam juz sie czasem z tego smieje ze za kazdy rok z mezem jeden kilo wiecej :-) czyli 13
Doskonale wiem jak sie czujesz jak to przykro a nie daj jeszczze jakas znajoma zaszla wtedy w ciaze to bylo dla mmnie jak koniec swiata ale sie kiedys doszekalam i juz mam dwoje :-) cierpliwosci do roku czasu jest calkiem normalne,kiedys czytalam ze niekture kobiety zachodza tylko w pewnym okresie roku jak by na to nie patrzec ja urodzilam oboje we wrzesniu,takze moze twoj miesiac jeszcze nie nadszedl :-)
katrin, urodzilas juz??

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 kwie 2007, 23:56

Edyta K pisze:katrin, urodzilas juz??

niestety jeszcze ciagle jestem 2 w 1 i moj Gin mi powiedzial dzis, ze nic nie wskazuje na to, ze maly pcha sie juz na swiat.Szyjka trzyma mocno, tylko nie wiem po co jak moje jabluszko juz dojrzale :ico_haha_02:

Pati85-ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale wydaje mi sie , ze na bank znajdziesz jakiegos polsko mowiacgo doktora blizej niz 50 km.Jak mi napiszesz w jakim miescie to pomoge Ci szukac.Z drugiej strony Ci niemieccy wcale nie sa zli i przyzwyczajeni do slabo mowiacych po niemiecku pacjentow.Zwlaszcza ginekolodzy.Przeciez te Turczynki to ani me ani be ani kukuryku po niemiecku a rodza dzieciaka za dzieciakiem , chodza do niemieckich lekarzy i maja zero stresa. :ico_oczko:
Z drugiej strony to naprawde daj czasowi czas, bo to tak czesto jest jak pisze edyta, ze kobiety nieraz maja szczegolny czas do zachodzenia w ciaze.moja kolezanka ma 3 dzieciaczkow i cala trojka z maja, wiec cos w tym musi byc.
I prosze sie nie odchudzac, bo to nie sprzyja zajsciu w ciaze, moja przyjaciolka miala wielkie problemy po drastycznym odchudzaniu z hormonami, a Ty potrzebujesz w hormonach akurat super rownowage, ktorej nie warto zaklocac z powodu 10 kilosow.
O odchudzaniu pomyslisz jak urodzisz i odkarmisz, oki?

p.s.
a znasz to powiedzenie w marcu koty, w kwietniu psy a w maju my?To tez nie przypadek, ze tyle dzieci rodzi sie w lutym , daj majowi szanse-ten miesiac ma w sobie duzo magii.Ja bede trzymac kciuki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość