lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 kwie 2007, 11:05

madziorka fajnie ,ze wyjazd udany :ico_brawa_01: pomijajac te wredne baby hihi julie wszystkiego najlepszego dla s od ciotek z tik taka :ico_tort: mu rzeczywiscie mamy nad morze bliziutko,jakies 40 min :ico_brawa_01: a do edynburga tez chcemy jechac,bo podobno jest pieknie...tez nie mamy nic zaplanowane...ale jakby co to w ciemno hihi

[ Dodano: 2007-04-15 ]
kasik twoj maz wypisywal paternity leave? bo tomek dostal tylko forme z revenue(w pracy mu dali) SPP ,ale tam nie ma zadnej rubryki ,zeby zaznaczyc date kiedy ten urlop chce wziac...nie trzeba wpisywac? nie wiem na czym to polega?czy tylko wypelnia i mowi date w pracy?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 kwie 2007, 11:33

witam w niedzielny dzionek!
wskocylam w stanik od kostiumu, ale na dół jeszce przezornie dresy :-D i zaraz klate na słońce wytawie :ico_oczko:
wszystko przeczytalam, no ale lenka w sandałach mi tu przytupuje, ze czas ruszac na świeze powietrze :ico_oczko:
wspaniełej niedzieli życze, a Kasiulce skurczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

15 kwie 2007, 12:12

hey dziewczyny!!!
Wlasnie napisalam posta giganta i wszystko mi sie przez przypadek skasowalo..chyba zwariuje :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 kwie 2007, 12:35

hej laseczki :-D

Ja dopiero pół godziny temu zwlokłam się z łóżka i to dosłownie :ico_olaboga: Miałam w nocy skurcze, ale takie,ze hoho :ico_szoking: Najpierw co pól godziny, potem co 10 minut i na koniec co 5... Na dodatek bolały mocno i to bardzo... Tak najpierw dół pleców a potem taką fala przenosiły się na pachwiny i trochę nogi :ico_szoking: Postanowiłam poczekać i zobaczyc jak to dalej będzie, ale one po około 4h się zmniejszyły aż w koncu sobie poszły... no i ja z tego wszystkiego się popłakałam :ico_placzek: bo to jak w tym wierszu "już był w ogródku, już witał się z gąską" :ico_placzek:

Lucy mój mąz juz dawno wypisał podanie o Paternity Leave i oddał pracodawcy, bo to trzeba iles tam tygodni przed due date... jak chcesz to daj mo swojego maila to ci wyslę jego podanie to będziesz miała wzór...

Julie ja planuję :ico_oczko: urodzić w przeciągu dwóch dni, więc powinnam się wyrobić przed twoim pobytem w Polsce... a Nathankowi dużo buziaczków coby te zabki go tak nie męczyły... no i spóźnione lecz szczere wszystkiego NAJ dla S.

Madziorka szalona ciężaróweczko, świetnie że spędzasz tak miło czas...

Kasia miłego opalania, a potem pochwal się swoim brązem :ico_haha_02:

Ilonka pewnie w tym samym czasie co ja piszesz swojego posta...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 kwie 2007, 12:40

oj, biedna ilonka :ico_olaboga: wiem niestety jakie to jest wkurzajace.

Julie ty sie ciesz, ze z zebami bedziesz miala z glowy niz inne mamy. notrmalnie zeby sie okolo 7 miesiaca pokazuja, a znajac nathana w 7 miesicu juz komplet bedzie mial.

madziorka
ja w Myslenicach pod Krakowem mieszkam. Swoja droga to te stare babcie mnie tez wkurzaja. wydaje im sie, ze maja wylacznosc na racje (a jak ktos sie wychyli, to potem tylko slychac "jaka ta mlodziez teraz niewychowana")

martucha, to jutro o 10.00 rano stawiaj sie w moim banku. poducze sie troche od mistrza :ico_oczko:

kasia, ale ci dobrze, opalanko.... jak ja to lubie. pogode niby mam sprzyjajaca, ale w :ico_ciezarowka: nie wolno skory smazyc, bo przebarwien mozna sie nabawic. Lucy ty tez o tym pamietaj, skoro sie nad morze wybierasz :ico_nienie:

kasi.k
powinnam w tym miejscu zadac sakramentalne pytanie, ale wiem jak tego nie lubisz, wiec sobie odpuszcze. a te slowa co ci sie nie podobaly to wyplulam przez lewe ramie i jeszcze egzorcyzmy rozne poodprawialam, wiec moje proroctwa sie nie sprawdza :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-15 ]
kasi.k jakbym miala skurcze co 10 min to bym juz pod drzwiami porodowki warowala. podziwiam was za stoicki spokoj.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 kwie 2007, 12:53

Jasnie Pani :) pisze:kasi.k jakbym miala skurcze co 10 min to bym juz pod drzwiami porodowki warowala. podziwiam was za stoicki spokoj.


hihi, to nie byl stoicki spokój... nie wiem czy z wrażenia czy ze skurczy ale trzęsłam się jak osika i mąz musiał mnie porzadnie opatulic kołdrą...
a do szpitala to nie pojechałam przy 10 minutach, bo moja mama mi powiedziała, że jak to będzie poród to bede wiedziała i juz i nie czekała na nic... a jak się zastanawiam i czekam to znaczy że jeszcze czas... nie wiem czy to jakies staromodne zabobony, ale jakos tak mocno to sobie wzięłam do serducha...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 kwie 2007, 13:00

taaaa, jakos sobie nie moge wyobrazic, ze ja bede wiedziala, ze to juz...... wedlug mnie pierwszy skurcz to bedzie juz, bo taka panikara jestem, i mam zawsze czarne wizje.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

15 kwie 2007, 14:01

Jestem spowrotem,tak sie wkurzylam z tym postem,ze nie mialam cierpliwosci klikac i musialam odejsc od kompa :-D
Jasnie Pani:) myslalam,ze laptopa prze okno wyrzuce,ale w pore sie opanowalam :-D
Wiec tak..na safari bylo super,pogoda rewelacja,byli z nami znajomi i jeszcze ich znajomi z 1,5 roczna coreczka wiec Vinee byla w siodmym niebie,miala wszystko co do szczescia potrzebne +zarelko to najwazniejsze w jej przypadku..cala torbe mialam jej jedzenia,i wygladalam jakbym zajmowala sie handlem obnosnym...
Usmialismy sie niezle,zyrafy nam glowy przez dach wpychaly przy okazji sliniac caly dach,Bablu jak karmil jednego zwierzaka,to ten sie tak ucieszyl,ze go obslinil w nagrode....bleeee..wrocilismy wieczorem padnieci jak nie wiem co,przy czym Vinee jak dopadla swoje zabawki to dalej wariowala,a pozniej to juz usnela na dywanie..hihii
Kasi.k te safari to kolo Birmingham,a Ty sie relaksuj ile sie da,na safari sprawdzalam co chwile czy aby nie juz sie cos dzieje.. :-)
Widzisz jakie Cie skurcze dopadly,to znaczy,ze juz niedlugo....dasz rade.. :ico_buziaczki_big: My z komorkami gotowe i w pogotowiu :-D
Dziewczyny sliczne Wasze dziewuszki,Lenka w jakiej bryce siedzie..wow...a z taczka fotka superancka..ale bedzie miala ubaw z ta piaskownica,pewnie nie bedzie chciala z niej wyjsc,super pomysl z ta piaskownica,sama bym Vinee taka sprawila,ale przeprowadzka wiec jakos tego nie widze..moze pozniej..a Ty Kasiula wskakuj w stroj i opalaj cialko,a pozniej sie chwal nam opalenizna.. :ico_haha_01:
Delfina widze,ze Maycia tez uwielbia plac zabaw,nie ma to jak popatrzec na usmiechniete buzki dzieciaczkow!!! :ico_buziaczki_big:
Delfina nie smuc sie,teraz tak ladnie cieplutko,ze czas dwa razy szybciej zleci i juz za niedlugo sie zobaczycie z Mama. :-)
Lucy ale masz fajnie z tym morze,ale Ci zazdroszcze, :ico_brawa_01: ,super,ze macie tak blisko,ja to bym mogla calymi dniami siedziec w wodzie i plywac...
Julie Wszystkiego Najlepszego dla Twojego S,zloz mu od nas zyczenia urodzinowe..a dla Nathanka buziaki i zeby zabki wyszly w mig... :-) :-D
Martuchafrost koniecznie wklej fotki ciuszkowe dla synusia,wiesz jak my uwielbiamy ogladac ciuszki takie malutkie,sama slodycz.. :ico_haha_01:
Madziorka chyba ja jedyna obstawiam dziewczynke u Ciebie w brzuszku :-) milego pobytu u rodzicow,dobrze,ze ktos Ci pomoze z walizami,spadl Ci kumpel jak z nieba!!!
Pare fotek z wczoraj..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu slonie chwycily sie za ogonki i pomaszerowaly pod prysznic :-)
Obrazek
wspomniany wyzej prysznic
Obrazek
Obrazek
wielgachny nosorozec
Obrazek
Obrazek
Vinee sie relaksuje :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

wow...ale nawklejalam,az mnie reka boli od klikania.Mam nadzieje,ze Was nie zanudzilam..

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 kwie 2007, 15:16

hej laseczki moje kochane!!!!!
Ilonka zajefajne zdjecia :ico_brawa_01: to musiala byc super wyprawa :ico_brawa_01:
Madziorka widze ze sie swietnie bawisz, bardzo sie ciesze, ze pokazałaś mocherowym beretom kto tu rzadzi :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
Kasik Ty to masz nerwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: ja juz bym caly Befast na nogi postawila na Twoim miejscu :ico_szoking:

a ja dzis obudzilam sie ze strasznym bólem w krzyżach i stwierdzilam, ze to od wczorajszych przeciagów mnie zawiało :ico_placzek: , ale moj mnie wymasował i dalej poszłam spać, potem mój J. pojechał do kolegi, a ja wstałam i obiad zaszykowałam bo o 12 chciałam lecieć na "targ". mamy tu taki targ co niedziele gdzie ludzie sprzedaja wszystko, sa to starocie, rzeczy uzywane, nowe, doslownie wszystko. wiec jak moj wrocił to pojechalismy i co???? :ico_szoking: kupiłam dla synka takie spodnie ocieplane na zimę i rękawiczki, o matko mi tylko dać kase i jej nie ma :ico_brawa_01:
a i dla siostrzenicy kupilam zabawki z disneya, to jak moj pojedzie w maju to jej zabierze, bo obiecalam jej kwa kwa ( kaczora donalda) wiec niech sie cieszy moja kochana :-D
a teraz lece bo znając mnie to mi sie ziemniaki ( pyry po naszemu poznańskiemu) spalą wpadne potem
buziaczki cieżarówki :ico_buziaczki_big:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 kwie 2007, 16:58

Julie wszystkiego najlepszego dla twojego S.! ucałuj go mocno ode mnie! :-D
Ilonka ale bombowe zdjęcia! super, wyprawe mieliście wspaniałą!
Kasiulka kurcze, ale skurcze :ico_haha_01: ja chyba tez pognałabym w piżamie do szpitala przy pierwszym skurczu! już niedługo, coś tak czuje, ze wyjdzie maluszek wceś niej niz myślisz. no i to jednak chłopak jest, już jeste,m pewna, znaki na niebie i ziemi mówią, ze ma dzidzia małego siusiaczka :ico_oczko:
Jasnie Pani :), godzine polezałam, bo potem lenka wstała, ale tylko buzia mnie troche piecze, a opalenizny nie widac :ico_zly: mam nadzieje, ze do jutra coś sie pokaże :ico_oczko: piach do piskownicy kosztuje ok. 30zł, a kupujemy od takiej firmy w mieście, która zajmuje się robotami drogowymi, sąsiad też stamtąd brał, więc wszytsko sparwdzone. a zabezpiueczenia pred niechcianymi kupkami i siuśkami zwierząt tez załoze, a jak :ico_oczko:
martuchafrost, ja akurat takich bólo krzyzowych nie mialam, ale z opowiesci wiem, ze cholernie bolą :ico_noniewiem: dobrze, ze masz masażyste pod ręką :ico_oczko:

jutro jedziemy do łodzi z dzieciakami na jakies przedstawienie, nie chce mi sie, bo zamiast na 11 musze isc do pracy na 9 :ico_noniewiem:
kuba pojechal do mieszkania, o wlasnie napisze wam co z kuchnią, ma byc zamontowana jutro, ale jeszcze bez takich szklanych szafek, bo nie doszły ramy do nich :ico_zly: , ale i tak zrobie zdjęcie, no trudno, najwyżej sobie wyobrazicie :ico_oczko: ale wkleje pozniej, bo jutro świetlica, wiec padne jak wroce z pracy :ico_oczko: kuba twierdzi, ze za 2 tygodnie sie wyprowadzimy....ale chyba do piwnicy, bo w mieszkaniu postępów nie widze :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość