edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

14 kwie 2007, 21:14

a ja w srode ide po akt notarialny w koncu :ico_oczko: doczekałam sie.
a paracy to nie ma a zreszta nie szukam juz tak bardzo jak sie trafi jakas prywatna firma to ok.do budzetówki i tak sie nie dostane.nie ma szans.
a wy co? nadgodziny bierzecie ze nic nie piszecie :ico_oczko: ja juz rymowac zaczynam. nie dobrze za mną.
a tak wogóle to bede kupowac nastepne 30kg ubran.te sie koncza ale musze tanszego dostawce znalesc boo to troszke za drogo 36 za kg.mam na oku za 30zł.tylko czy tez beda takie ładne jak te.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 kwie 2007, 22:17

edi, no to kurcze gratulacje :ico_brawa_01: nie omieszkam łyknąć piwka za urodzaj w zbiorach z pola :ico_oczko: :ico_zdrowko:
a z tym alegro to cie podziwiam, a moze nawet jak wyląduje pod drzwiami urzędu pracy to zgłosze sie po wskazówki :ico_oczko:
su to chyba naprawde ma nadgodziny :-D

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 kwie 2007, 09:55

Edi wielkie :ico_brawa_01: za biznesy :ico_haha_01:

No mam nadgodziny, bo patryk złamał nogę i jedna jest na urlopie i jest nas za mało, tak, ze tylko niedzielę mam wolną......... A czasem to mi się tak strasznie nie chce pracowac, ze szok, chyba za dużo pracy a za mało odpoczynku

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 kwie 2007, 11:38

surtsey, przyzwyczaisz sie, a poza tym nadgodzinki to dodatkowa kaska, jak ją wydasz to poczujesz sie lepiej :ico_oczko:
a jak Łukaszek znosi rozłąke? no i jak ty, mamuśka, znosisz? :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

15 kwie 2007, 12:15

Kod: Zaznacz cały

bo patryk złamał nogę

biedaczek ,a tak wogóle to kolega z parcy sie domyslam :ico_oczko: ?
o kase wydawac to kazdy lubi a pracyowac to nikomu sie nie chce :ico_nienie: no z wyjątkiem mnie co to bym popracowała troszke poza domem.
w robieniu babek z piasku to juz specu jestem
kasia oj trzymaj kciuki za plony i duzzzzzzzzoooooooooo piwa chlapnij za urodzaj :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 kwie 2007, 17:00

edi, jak przestane pracowac w przedszkolu to tez dołącze do piskownicowych mam :-D będe musiała obiady gotowac i sprzątac i pewnie obowiązki małżeńskie z większą częstotliwością spełniac :ico_haha_01: oj, ja biedna, musze pracy szukac i to juz!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 kwie 2007, 21:30

A wiecie co? ten tydzień obfitował w telefony w sprawie pracy :ico_szoking: :-D kurcze jak nie było to nie było, a jak znalazłam to po prostu hurtem :-D ale tak chyba zawsze jest. I się później człowiek zastanawia, czy w tej co odrzucił nie byłoby lepiej.....

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

16 kwie 2007, 07:46

będe musiała obiady gotowac i sprzątac i pewnie obowiązki małżeńskie z większą częstotliwością spełniac

szukaj szukaj bo ta rola to nieciekawa.ja wszystko robie z wyjątkiem ostatniej kwestii.nie mam sił :ico_oczko:
surtsey a widzisz jak jak ci sie posypało.wypieraj najlepszą i wcale nie chodzi mi tu o pieniądze.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 kwie 2007, 11:49

No a ja chyba jednak zrezygnuję z powrotu do pracy zaraz po macierzyńskim.. Pediatra mnie nakłoniła. No i mąż...Już nie wiem co mam robić :ico_noniewiem: Najlepszym rozwiązaniem byłaby praca w domu, ale nie łudzę się, ze takową znajdę...
Ach...jeszcze mam miesiąc na gdybanie :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 kwie 2007, 21:56

eve.ok, miłego gdybania :ico_oczko: a moze ci sie cos trafi...a mnie zaraz trafi szlag :ico_zly: dołsownie w 3 przedszkolach w miescie nie złozyłam cv i co? i wlasnie sie dowiedzialam, ze w jednym z nich prawdopodobnie otworzą nowy oddział, bo jest duzo chętnych, pedałuje tam w czwartek złozyc podanie, ale nie wiem czy to nie za późno :ico_puknij: wściekłam sie jak cholera, no z cystego lenistwa nie poszłam tam wczesniej!!!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość