Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 kwie 2007, 10:24

Witaminka za :ico_kawa: :ico_buziaczki_big: :-D Uciekamy na spacer :516:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

16 kwie 2007, 10:33

czesc dziewczynki z rana :-D

ogladam wlasnie gazete z "nowościami" w zywieniu dla niemowlkow i tam pisza, ze w 7.miesiacu mozna zaczac dawac po pol zoltka co drugi dzien. Dawalyscie juz?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 kwie 2007, 11:00

Witam kochane :-D Ja dzisiaj zarobiona po łokcie :ico_puknij: . Spałam do 8 (Hubcio do 9 :ico_haha_02: ) i od tego czasu ciągle sprzątam, piorę, wieszam, prasuję. Teraz Młody usnął i jak się obudzi to karmienie i spacerek. Chyba dzisiaj za długo przy necie nie posiedzę :ico_haha_01:

Sooooosnaaaa, twój mail to miód na moje serce :ico_buziaczki_big: Jak nocka?

Aniu, a gdzie się nad morzem byczyliście? MY w Unieściu tym razem byliśmy :-D

Co do pracy to doskonale rozumiem i mamy wracające do pracy i te zostające w domu. My też mamy kredyt do spłacenia (2 lata temu kupilismy nasze mieszkanko), ale na szczęście mój mąż dobrze zarabia i mogę sobie pozwolić na pozostanie narazie w domu. Gdyby tak nie było to zmuszona byłabym oddać Hubcia do żłobka (jeżeli by go przyjęli, bo w Pile jest tylko jeden i jest straszna kolejka :ico_puknij: ) lub wynająć opiekunkę na conajmniej 9 godzin dziennie. Taka opiekunka bierze min. 600 zł, ja zarabiałam w poprzedniej pracy 1100 na ręke. To policzcie sobie ile mi zostaje...do tego dojazdy, co jakiś czas nowe ciuchy, bo trzeba porządnie wyglądać...Na czysto zostało by mi może z 400 zł. Teraz będę miała 365 kuroniówki. Opłaca mi się pracować??? Ehhhhhhh, co za państwo...prorodzinne jak cho**ra. Matki muszą zostawiać dzieci i zapi**alać w robocie przez cały dzień nie widząc swoich pociech :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Kasiula, ja jeszcze żółtka nie dodawałam, ale lekarz też nam coś o nim mówił :-)

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Noooooo, i najlepsze życzenia dla Naszego Riterkowego Jasia Akrobaty :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 kwie 2007, 11:16

ale jestem strachliwa
wystawilam Ole w wozku przed okno i chcialam poczytac co tam u was slychac iiiiiiii boje sie ciagle na nia spogladam ,nic z tego czytania nie bedzie

Riterkowy Jasiu sto lat dla ciebie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 kwie 2007, 11:27

hej - przepraszam, nic nie czytałam wiem tylko o Jasiu dla którego :ico_tort: :-D

dzięki za fotki :ico_brawa_01: piękne bobasie i w ogóle mamunie laski :-)

ja ok - jestem tylko taka zdezorganizowana, Lila mnie drażni marudzeniem, Bartek lenistwem, teściowa bo jest, teść nie wiem czym ale się znajdzie - wszyscy mnie dobijają :ico_wstydzioch: dziś mam taki dzień :ico_placzek:

no i już - poczytam, przejdzie mi i napiszę w innym nastroju do Was kochane i jeszcze jedno bardzo bardzo nie mogę się doczekać piatkowej wizyty u gina :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 kwie 2007, 13:13

Witam
Dzięki kochane za życzenia dla Jaśka
u nas horror w nocy Jaś 4 godziny nie spał, do tego jak zasnął to się budził co chwilę, rano obudził się z gorączką 37.5, ślinotokiem, aż mu kapie z buzi, więc przypuszczam, że akcja ząb rozpoczęta na maxa, Sosna możemy razem nie spać :-D

Kasiulka ja już dawałam Jaskowi 3 razy jajeczko, tzn jajecznicę na parze, ale mi dr pozwoliła już dawać, Mały wcina jak trza :ico_brawa_01:

teraz odsypia nockę a ja jakoś mało przytomna jestem, boję się wyjść na dwór, choć po paracetamolu gorączka mu spadła ale sama nie wiem jak myślicie wychodzić, czy lepiej nie??

Marittko jeszcze kilka dni i będzie piątek, już sama nie mogę się doczekać małego serduszka :-)

Mery ja też się strasznie pokłóciłam wczoraj z Krzyśkiem całą niedzielę przeryczałam, dopiero później mi przeszło :-D

no zmykam może mi się uda przytulić do zębacza, to choć chwilkę odeśpię

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 kwie 2007, 13:16

Hej Kobietki!!!

zdróweczka i buziaczki dla Jasieńka :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Ja podaję juz Bartkowi żółtko,tzn.dziś podałam po raz drugi.Na szczęście nie pojawiło się uczulenie,pierwszy raz podałam w ubiegłą środę i dziś znów i teraz już mam podawać ,bo to najcenniejsze źródło żelaza dla maluszków.Ja podaje razem z zupką.

Joluś Hubcio superowy :ico_haha_02: ,fajnie śpi na brzuszku a filmik z Jasiem -hmm... co tu dużo mówić.Jaś to prawdziwa iskierka :ico_olaboga: ,co to bedzie jak On zacznie chodzić :ico_oczko: .

Na razie muszę zmykać,strasznie spadłyśmy w notowaniach ,już mamusie z października 2006 nie są na pierwszym miejscu,no co jest.Pewnie za dużo słońca :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
My już po drugim spacerku,bo Bartkowi sie znudziło :ico_olaboga: io musieliśmy expresem wracać :ico_nienie:

Gdzie się podziewacie?

Joluś -poproszę o przepis na Twoje pyszne ciasteczka,bo zakupiłam juz kleik ryżowy i mogłabym podziałać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 kwie 2007, 18:13

Hej kochane, puchy tu dzisiaj........ :-D Wszystie po słoneczku z dzieciaczkami latają :-D
My niedawno wróciliśmy od ortopedy (wszystko oki :-D ) i Hubcio śpi wyczerpany. U mnie prawdziwe lato :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Spacerki dzisiaj były super. Normalnie o tej porze tez wychodzimy, ale nie będe budzić mojego śpioszka :ico_haha_02:

Iwciu, zaraz podam przepis na ciasteczka, ale wypróbuj najpierw bez okazji bo nie wiem czy na komunię się nadadzą. Mnie bardzo smakują ale nie wiem czy Tobie tez przypadną do gustu :-D

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Ciasteczka ryżowe

Składniki:
- paczka kleiku ryżowego (Nestle, Bobovita),
- kostka margaryny,
- 3 jajka,
- 3/4 szklanki cukru,
- 6 łyżeczek kokosu,
- cukier waniliowy,
- łyżeczka proszku do pieczenia,


Jak przyrządzić?
Z podanych salników zagnieść ciasto, z którego formować kulki. Układac na wysmarowanej tłyszczem lub wyłożonej papierem do pieczenia blaszce.
Piec w temperaturze ok. 170 -180 stopni, do momentu, kiedy będą złociste (jest to zazwyczaj ok. 15-20 minut przy pieczeniu z włączoną funkcją termoobiegu )

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 kwie 2007, 18:28

My po 6 godzinnym spacerku.Troszkę z opuźnieniem jabłuszko małemu dałam.Zwykle dostaje tak 3-4 a dziś dostał o 18.Tak fajna pogoda u nas,że ubrałam go w body,sweterek i dresik i na wszelki wypadek kocyk cieniutki wzięłam.Ale nie potrzebnie bo w dresiku Joachimkowi było ciepło i tak.
Uciekam bo niespodzianka czeka w pampersie :-D

I pytanko:Czy wy dajecie swoim małym skarbom chrupki kukurydziane Flipsa?Od kiedy można je dawać?


I dlaczego nie ma wszystkich emotikon i brak avatarków Iwci i Riterki??????????Coś się znowu psuje???

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

16 kwie 2007, 18:34

Anetko, ja wszystkie emotki i avatarki mam. Coś u Ciebie nie działa :ico_oczko: Co do chrupków to jeszcze nie dawałam, ale moja sąsiadka, co ma Zosie z 12 października już daje. Lekarz jej polecił na ząbki, żeby mała miała co chrupać. Chyba jutro też kupię, bo podobno wcina aż jej się uszy trzęsą :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość