Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

16 kwie 2007, 16:47

Cześć. Ja spędziłam weekend, dosyć pracowicie, bo w sobotę byłam w pracy, a później na imprezie urodzinowej:) to też była ciężka praca bo nie chciałam jechać. A w niedziele o 9.00 jazdy 2 godziny, kościółek, obiadek i pojechaliśmy na spacerek nad Trzy Stawy.
Ja też jak bolało mnie gardło to płukałam wodą z solą, też mi było ciężko (bo również mam ruchy wymiotne) ale najgorsze są pierwsze łyki, a później już jest spoko. Sól jest najskuteczniejsza, bo wyżera te wszystkie bakterie.
Ewasiek ja na początku też tak czułam, jakby rybka pływała i trącała o brzuszek (trącanie tylko czułam, samo pływanie nie:))
Bedziesz czuła coraz częściej ja już czuję codziennie, ale nadal delikatnie.Zyczę miłego popołudnia

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 kwie 2007, 17:18

Witam panie z brzuszkiem :-) Dzieki za rady, teraz w ciągu dnia juz jest ok ale najgorszy jest wieczor jak chce sie spac a w gardle drapie i drapie, no i rano caly nos zatkany :ico_placzek: ale widze poprawę wiec nie jest źle, dzis zrobie sobie syrop z cebuli i mam nadzieje ze reszte wyleczy :-) w pracy mowili mi ze najlepsza jest do plukania sól morska ale na moje drapiące gardlo to chyba nie bedzie dobry pomysl bo mi gardziolo wyzre :-D .
agnieszka ja tez zauważyłam ostatnio powiekszenie brzucholka no i przytylam o caly kilogram :ico_brawa_01: (ale to akurat zauwazyl mąż jak usiadlam mu na kolanach :-D )
ewasiek gratuluje! ja też w sumie od dluzszego czasu juz czuje bulgotanie ale do konca nie jestem przekonana czy to na pewno TO, ciągle czekam na mega kopniaka :ico_haha_01:
a teraz to przyszła mi ochota na kapustę kiszoną ale skąd ja ją wytrzasne ?? Bede musiala do meza zadzwonic zeby po pracy wstapil do sklepu hehe
gosiaperelka ile zostalo ci jeszcze godzin do wyjeżdzenia?? Moja kuzynka zdawala egzamin chyba w 8 miesiącu ciązy. Ale ty pewnie wczesniej sie wyrobisz co?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2007, 09:01

Czesc, ale mam dolka dzis... Mam ktora byla u mnie 3 tygodnie wraca jutro do Polski i na sama mysl ryczec mi si chce.... Pewnie zobaczymy sie pod koniec lipca, ale i tak jak pomysle to szkoda gadac.....

U mnie babel codziennie sie kreci, szczegolnie wieczorem jak sie poloze i rano po przebudzeniu. Ale sa to jeszcze takie male kuksance :ico_haha_01: Mam zdjecie mojego brzusia ale nie wiem jak je wstawic w poscie, musze przez fotosik? -Bo z nim mam problemy, nie moge doczekac sie aktywacji....

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 kwie 2007, 15:21

Witam! Jestem tu nowa.MAm 27 latek i jestem w pierwszej ciąży.Termin mam na 28 września.Czy jest może ktoś jeszcze z Białegostoku?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2007, 16:14

Czesc Ulamisiula, witaj :ico_papa: Cos ostatnio ruch nam na forum przygasl, ale nie ma sie co dziwic, w taka pogode ..... :ico_noniewiem:

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

17 kwie 2007, 17:43

Witaj ulamisiula w naszym gronie brzuchatek :ico_ciezarowka: !

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 kwie 2007, 18:55

Jestem w 17 tygodniu ciąży i jeszcze nie czułam ruchów dziecka.CZy to normalne?

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

17 kwie 2007, 19:39

Witaj ulamisiula, jedna wiecej, fajnie, grono się powiększa:) Jak byłam w 17 tyg i poczułam ruchy dziecka to wszyscy mówili że napewno mi się wydaje bo to za wcześnie, nawet mój lekarz. Ale ja naprawdę je czułam. Wszystko przed tobą, myślę że wkrótce i ty je poczujesz:)
Eska jestem na półmetku z tymi jazdami czyli jutro mam 15 godzinę a jest 30. Nie wiem ile się czeka na termin egzaminu ale słyszałam że nawet do 2 miesięcy, chcę złożyć zaświadczenie że jestem w ciąży może mi przyspieszą:) A twoja kuzynka zdała za pierwszym razem?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 kwie 2007, 19:50

Witaj Ulamisiula! Ja też mam 27 lat i termin dzień później niż Ty! I też pierwsza ciąża.
Dziewczyny, byłam dziś u okulisty. Wzrok ok, tzn. nie pogorszył się. Ale dowiedziałam się,że jeszcze nie jest przesądzone, że będę mieć cc, bo to nie zależy od wady (a ja mam aż - 6!), ale od stanu siatkówki. Badanie siatkówki mam zrobić za parę miesięcy. No to sobie żyję w nieświadomości, chociaż już się przyzwyczaiłam do myśli o cc.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 kwie 2007, 20:39

cześć laseczki :ico_buziaczki_big:
no i witam nową wrześnióweczkę,ulamisiula ja teraz nie mieszkam w białymstoku,ale się tam urodziłam i tak naprawdę,mamy całą rodzinkę tam,bo moi rodzice też z tamtąd pochodzą :ico_brawa_01:
rany mówię wam ja cały czas rosnę i rosnę :ico_noniewiem: a mały dariuszek to sobie codziennie balety urządza,tak się naczytałam,że kiwi ma dużo kwasu foliowego,no i że on pomaga w walce z rozstępami że wczoraj zjadłam ich 5 :ico_puknij: ,no i pózniej język mnie piekł jak niewiem,kupiłam sobie też krem na rozstępy FISSAN,jakiś niemiecki,ale w aptece
pogoda się dziś u nas popsuła :ico_olaboga: mam nadzieję że na krótko,całuski... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość