Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 kwie 2007, 09:28

Witam
nareszcie nadrobiłam
ale chyba to ptasie mleczko mnie zwabiło na forum :-D
Witaminko ja Ci współczuję, Marittka dobrze radzi spróbuj pogadać z mężem,
ja mam już lepszy humorek, nie wszystkie dzieci są jadkami, ja mam niejadka i tyle :-D
Chloe, Jaś zje przez sen, ale tylko jak mu się chce, normalnie nie ma szans i najczęściej się budzi, więc w dzień nawet nie próbuję.
Marittko ja czekam na fotkę małej kruszynki i nie mogę się już doczekać, jak tylko będziesz miała to podsyłaj plissssssss :ico_haha_01:
Aniu k dużo zdrówka życzę :-D
Mery krzesełko cudne, a Kornel wygląda prześlicznie w tych butkach, mówiłam Ci, że ja chciałam dać na imię Jaskowi Kornel?????
Mokuso uważajcie na siebie, dużo zdrówka życzę :-)
kocica dzięki za pkt no i Pani Prezes również :-D

wczoraj zabrałam się za lodówkę, Jaś mi pomagał, ale się cieszył jak suszarką zamrażarkę rozmrażałam, z tej radości aż z fotelika prawie wyszedł :-D a dzisiaj mam zakwasy jak cholera.
No i Jaś wczoraj pierwszy raz sam usiadł, ale ma techikę, że ja się poryczałam ze śmiechu, na boczek, odpycha się łokciem i jak mu się uda to siada, a jak nie to leci na łepetynkę, no i już nie chce bzykać, praktycznie już skacze i bardzo często udaje mu się przemieszczać także "lata" nam po łóżku, dobrze, że duże mamy to może sobie pozwolić na harce.
A gdzie Witaminka z :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 09:32

Kocica też to miałam wczoraj.... szpiedzy? fiu fiu ...
Mery, ja też nie odmówię słodkości :)
AniuK, u nas też 6-6:30 pobudka, dziś wyjątkowo 6:45... wychodzi że moje dziecko śpi 12-14h dziennie

[ Dodano: 2007-04-20 ]
właśnie Riterko, neurolog tak pokazała zeby ćwiczyć z dzieckiem siadanie, na łokieć i hop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: BRAWO dla Jasia, sama popatrz akrobaci nie mogą mieć zbędnego wałeczka na brzuchu :-D, nie dokonają wtedy wielkich rzeczy :-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 09:36

No właśnie, witaminko zapraszamy na :ico_kawusia: , ja właśnie już ją popijam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 kwie 2007, 09:52

to ja się chloe wpraszam na kawę
zobaczcie naszykowałam Jaśkowi "plac zabaw" a on no cóż ...
tylko nie patrzcie na bałaganik, bo ja się zastanawiam, gdzie te rzeczy ulokować :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 kwie 2007, 10:06

Hehehehehe, Riterko, Jaś robi tak jak Hubcio. Tylko na chwilę na macie go zostawię a on już poza nią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdjęcie superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

20 kwie 2007, 10:17

Riterko- Kornel tez zaraz poza matą i na dywan, juz koc rozłozyłam a on i tak jeszcze dalej sie przemieszcza :-D

Ptasie dla wszystkich podaję....

właśnie mały się obudził dałam mu soczku dzisiaj się zorientowałam, ze od wczoraj zamiast jabłkowego to dałam mu jabłkowo- winogronowy, taki sam kolor nie spojrzałam na etykietę, chyba mu nic nie będzię

[ Dodano: 2007-04-20 ]
Dzisiaj lekarka ma przyjśc bo te wyniki hemoglobiny znowu kiepskie a oprócz tego na szyi ma krostki, nie wiem czy to potówki bo juz ponad tydzień się utrzymują :583:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 10:21

Mery, boisz się o alergię? moja to różniaste wypija
sorry dziewczyny, zjadłam pół paczki :-P

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:21

Hej!
Ja już wczraj nie doterłam do komputera. Okazało się ,że mały złapał paciorkowca. Na szczęcie to tylko skórne i obejdzie się bez antybiotyków doustnych. Dostał maść. No i niestety przechodzimy na mleko bebilon pepti na miesiąc potem będziemy wprowadzać spowrtem normalną dietę.... zobaczymy co bedzie;';;;
Mam nadziję że mały nie bedzie strasznei płakał jak mu mleko zmienię:(

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 14:34

riterko, mój mały też uwielbia "atakować nogi" od maty. :-D
mk, teraz zobaczysz że będzie dobrze. Bebilon Pepti i Nutramigen są z tej samej półki :-) Ja jak zmieniałam małemu, to mleka mieszałam. Zaczynałam od jednej miarki nowego a reszta starego, na drugi dzień były już 2 miarki nowego itd. Wiem, że im strasze dziecko, to tym trudniej akceptuje tego typu smaki, ale się nie przejmuj. Dzieci lubią to, co znają. Przyzwyczai się :-)
Byłam na zakupach i kupiłam smoczek do kaszki z Canpolu, (no i oczywiście butelkę) a do tego kaszkę z kawałkami jabłka. Mogę zacząć od niej? Co prawda mam jeszcze kleik ryżowy ale on jest taki bleee.

[ Dodano: 2007-04-20 ]
A witaminka się nie pokazała??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 14:46

chloe, moja Zuza nie umiała jeść ze smoczka canpol, nawet samego mleka
MK, przynajmniej już wiecie skąd się bierze, teraz będzie już lepiej.... wyleczycie się do lata ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość