Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

20 kwie 2007, 10:17

Macham i zmykam po Dawidko-mrówko-pająka :P

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 kwie 2007, 10:20

marta koniecznie zdjecie wklej naszego mrowkowergo pajaka

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:34

Hej!
Byliśmy wczoraj u lekarza i okazało się, że mały ma paciorkowca:( Naszczęcie tylko skórny i obejdzie się leczeniem samą maścią... nie wiadmo skąd się przyplątał..a i od poniedziłaku przechodzimy na bebilon pepti:9 eee zobaczym co to bedzie.....
Uciekam na spacer

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 kwie 2007, 15:33

a czemu pepti?? te sojowe i mieszanki sa ochydna :ico_noniewiem:
masci mu wygoja te paskudne ranki :-D

Awatar użytkownika
ewa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2007, 00:41

20 kwie 2007, 19:28

edit53 czy Ty też nowo -hutczanka jesteś?!
lidzia męża twojego kojarzę tylko i wyłącznie z forum. Trochę się obawiałam, że popełniłam gafę mówiąc Ci wtedy w sklepie, że rozpoznałam Twojego męża ze zdjęć;
- Bo mój to nie jest zachwycony, że pokazuję jego fotki na forum...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

20 kwie 2007, 22:56

hejoooooooooooooooooooo laseczki ja z pyszna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: podlaskiego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
lidzia hejkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkka
ale foty super az sie rozmarzylam...
ja tez uwielbiam morze i w zeszlym roku bylam z malym we wladyslawowie w bluxie na morskiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-20 ]
widze ze dorek przekzala wam dobre wiesci o stasiu...ja nie bylam pewna czy moge wam tu to napisac wiec napisalam do niej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

21 kwie 2007, 16:02

witam!ja juz po fryzjeerze niedawno wrocilam!dzieci juz spia!jarus tez niedawn o wrocil z drewnem ,teraz bedzie zbijal plac zabaw dla maluszkow!ale ekstra!!!

co do pracy to ja ,jak pomysle ze miala bym od popoludnia do wieczora ,albo wczesnego rana do popoludnia robic to mi sie nie chce!szkoda mi chwil ktore za ten czas moge spedzic z dziecmi ,pojechac z nimi na spacer ,do parku,czy tez do krakowa!a takto sieziala bym w tej pracy!dzieci by byly wychowywane przez babcie,ja zmeczona do nich bym wracala,jakos sie na to nie pisze!nieraz jak widzialam oferty pracy ze przyjma to mnie kusilo jak tu w wieliczce byly ale jak pomyslalam co strace bedac w tej pracy to odpada!gdybbysmy nie mieli za co za bardzo zyc to wtedy przymus i koniec!

[ Dodano: 2007-04-21, 16:03 ]
mk22, biedniutkie malenstwo!zeby tylko szybciutko mu zeszlo!ciekawe z kad takie cholrstwo sie wzielo

trzymajcie sie zdrowo milego weekendu ja wlasnie sprzatam sobie
buzki

[ Dodano: 2007-04-21, 16:04 ]
marboro czekamy na zd

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 kwie 2007, 21:38

hejka dziewczyny :ico_haha_01: ja wczoraj po pracy zostalam wyciagnieta przez kumpele na :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: do fausta ,było fajnie juz dawno nie wychodziłam na takie impry:)do domu wrociłam o 1.30 a na 8 do pracybuuu a w pracy jak to w pracy najpierw było spoko ale zjawiła sie jakas wycieczka z zakreconym opiekunem a raczej z trenerem .narobli zamieszania a ja myslalam ze wyjde z siebie :ico_zly: :ico_zly: naszczescie przezyłam uffffffffff eva ja to juz stara huciora jestem hehe teraz to jestem nowo podgórzanka bo mieszkam tu dopiero 2 rok :-D od 7 roku zycia na stokach mieszkałam a potem jak zaczełam chodzic z moim krzyskiem to i na przy arce siedzialam całymi dniami :ico_haha_02: elwirka ty sie nie boj tylko pisz o stasiu nam wszystko bo my trzymamy kciuki i wierzymy ze wszystko dobrze sie skonczy a jak bedzie potrzeba to na głowie staniemy i pomożemy :ico_haha_02:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 kwie 2007, 23:34

:)
my sie b przejmujemy losem stasia wiec szczerze sledzimy jego ciezka droge do zdrowka.dzieki bogu juz jest z gorki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
eva nie popelnilas zadnej gafy.on nie ma nic przeciwko a potem sie puszy jak paw jak ktoras napisze ze ciacho i przystojny :ico_oczko: hihi tylko o tym ciiiiiiiiiiiiii :ico_oczko:
seba mowi ze cie kojarzy :-) a jaki jestes rocznik albo napisz w kltorym bloku mieszkalas.moze baske znasz?nasza szwagierke :ico_oczko:
tak pozatym to wczoraj spalismy u tesciow i taaaka jestem niewyspana...
a w pon seba jedzie na tydz do wiednia i bede sama......

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 kwie 2007, 19:01

Hej
ja jestem u rodziców w odwiedzinach,zaglądam więc do Was...
Byliśmy dziś pod tym lunaparkiem przy Grunwaldzkim,ale były takie tłumy,że odpuściliśmy sobie szaleństwa :ico_olaboga:
Ale za to zjedliśmy pyszne lody w kawiarence w Jubilacie...jutro wkleję fotki :ico_oczko:

Miłego wieczora :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość