Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

09 mar 2007, 14:43

oby - może moja zacznie mniej chorowac i z dzićmi w przedszkolu zacznena spacery wychodzić - bo tak to tylko kaslą i wex tu człowieku bądź zdrowy...
jutro ide na zakupy i mam nadzieję ze coś sobie kupię - choć zapewne skończy się tym że kupię coś i owszem ale córce :ico_noniewiem:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

09 mar 2007, 14:51

Ruda napewno cos dla siebie znajdziesz ja jak bylam ostatnio to gdyby nie kryzysik finansowy to bym napewno cos kupila jest moda idealna dla nas sukienki albo bluzki jak kto woli jedynie ja mam problem ze spodniami nie dam 130zl za takie beznadziejne jakie u mnie na prowincji proponuja a na allegro boje sie kupywac bo ja mam ostatnio problem z rozmiarem :ico_haha_02:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 mar 2007, 16:18

Cześć dziewczynki !!!
Ja bardzo często wstaje z bólem głowy, ale lekarz powiedzial mi iz to jest od karku i to prawda, mam tak zesztywniałe mięśnia, ze jak mężuś wczoraj probowal mi zrobić masaż wrzeszczałam jak opentana, a dzisiaj mam nawet wiekszy bół głowy !!! :-/
Wy to macie dobrze z tymi lekarzami możecie latać ile chcecie, moj to jest tak zajęty, że jest termin i tyle jedynie mam telefon do pielegniarki, jak by mnie coś niepokoiło i mogę się z nią skonsultować i coś zadecydować.
Ale macie rewelke z pogodą, Kanada jest zimna i my jeszcze wczoraj mieliśmy -25, a dzisiaj jest -4 a potem ma iść do 0. :shock:
Ja chcę wiosnę, bo kocham spacerki, chociaż mój ostatni spacerek z mężuniem wyglądal tak, on na przodzie, a ja za nim, jak taka muzułmanka. hahaha :ico_haha_01:
Ciężko coś mi się szło, ale nadrobimy straty, bo im wiecej chodzisz tym lepiej mięśnia wyrabiasz i się nie zastajesz. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Wiecie dziewczynki, że nasze dzidzie ssia paluszka i bawia sie pępowina, własnie czytałam na stronie pampersa 4 miesiąc, i jak ważne jest dla nas aby jeść duzo wartościowych w wapno rzeczy. Nawet dowiedziałam się iż w tym miesiącu tworzy sie szkliwo na dzidzi ząbkach, tak fantastycznie jest wiedzieć co tam się dzieje. :509:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 mar 2007, 16:57

:ico_brawa_01: Ja tez uwielbiam czytac co sie dzieje z moim Malenstwem. Wpisalam w wyszukiwarke ciaza tydzien po tygodniu i teraz regularnie studiuje i ogladam zdjecia. Fajna sprawa.

Kasiu, nie martw sie ze chodzisz rzadko do lekarza. Ja tez raczej mam wizyty co 3-4 tygodnie, ale jak bylo podejrzenie cukrzycy ciazowej to co tydzien mnie wzywali do siebie, poki sie nie uspokoilo. A co do pogody... :ico_szoking: Nie wiedzialam ze macie tam az takie mrozy. U nas teraz jest 3 na + a ja marudze, ze zimno :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 mar 2007, 17:21

No wiesz jedni chcą zimę, a drudzy wiosnę !!! I nie można nikomu dogodzić. :ico_smiechbig:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

09 mar 2007, 18:08

też lubię sobie poczytać, jak się maleństwo rozwija.
Lepiej mi już, przeszedł mi ból głowy, bo... się zdenerwowałam. Koło południa zadzwoniła moja babcia, bo kupiła sobie nową komórkę (mam nowoczesną babcię) i miała z nią problem. Umówiłyśmy się, że zaraz do mnie przyjedzie, a tu dwie godziny minęły, a babci nie ma. Zaczęłam do niej dzwonić i nic - nie odbiera. Aż zadzwoniłam do mamy i się dowiedziaqłam, że babci brat umarł w nocy, ale gdzie babcia jest, nadal nikt nie wiedział. Koło 16 dostawałyśmy już paniki, jak się babcia znalazła. Okazało się, że poleciała rezerwować bilety na pocią i zapomniała telefonu wziąć. I już. :ico_szoking: Miała ochotę ją udusić przez słuchawkę. Ale o bólu głowy już nie pamiętam :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 mar 2007, 18:17

A jak tam wasz apetyt bo ja właśnie rozmawiałam z moim kuzynem 18 letnim i się śmiał zemnie i zmoich zachcianek, ale naprawdę ja jem i myślę co tu nowego by można skonsumować. :ico_olaboga:
A brzunio rośnie i dzidzia z nim wiem, ale ja jeszcze nosze rajstopki bo tak zimno jesst i musze zaciągać na brzunio i już ciężkawo mi idzie, a mężunio krzyczy że ściskam za moćno dzidize i jeszcze zaszkodzę. :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
No to świetnie, że babcia się znalazła :ico_brawa_01:
Bo moja babcia, to odwalała jeszcze inne numerki, szła się przespać w dzień, a kiedy się budziła było ciemnawo i panikowała, że jest noc, a nikt jeszcze nie wrocił do domu i siała panikę po rodzinie, że coś się stało mojej mamie i reszcie, bo nadal ich nie ma w domu, a jest 5 w nocy a była po połóniu. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Coś nie tak się czuję, chba położę się aby odpocząć. :633:
Pogadam z wami jak się wyśpię, oby przeszło narazie pa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

09 mar 2007, 19:03

trzeba kłaść się w dzień - korzystaj bo potem już się tak nie da.
Napisz jak się czujesz jak wstaniesz.
my wróciliśmy ze spacerku. Mała na hulajnodze ja spacerkiem - 1,5 godzinki. ożna by było dłużej ale zaczęłi ludzie palić w piecach i nie ma czym oddychac.
Jutro pójdę wczesniej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

09 mar 2007, 19:36

Witam wszystkie ciezarowki :ico_ciezarowka: , dziwne troche to forum, ale trzeba sie przestawic do zmian, mam pytanko, czy ktoras z was po wyniku badania krwi miala sytuacje ze jest Rh- i czy wyjasnila wam pani doktor jaki to ma wplyw na ciaze? nie wiem czy to tylko tutaj czy w polsce tez to ma takie znaczenie bo moja pani zrobila z tego niezla afere, musze miec podane dwa zastrzyki i powinno byc wszystko dobrze, nosze przy sobie w torbie karteczke zeby w razie czego ktos wiedzial gdyby mim sie cos stalo, dajcie znac pozdrawiam goraco! :) :ico_haha_02: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

09 mar 2007, 20:21

ja mam AB rh - i przy pierwszym porodzie dostałam w udo zastrzyk z immuglobiny a teraz w drugiej ciąży robi sie dwa lub trzy razy przeciwciała COOmbsa - czy jakoś tak to sie nazywa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość