Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

23 kwie 2007, 23:15

Cześć!
Mój dzieć był w szkole jeden dzień! Dziś kasłał dobrą godzine non stop, aż się wystraszyliśmy co jest, bo takiego suchego szczekającego kaszlu to u niego nie słyszałam... Teraz zasnął zmęczony... :(

Przepraszam, ale nie miałam kiedy przeczytac co u Was... Jutro nadrobię... Całuję!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 kwie 2007, 23:24

marus dawidek taki chorowity czy krakowskie powietrze mu nie sluzy?? moze wkleisz nam obiecane fotki mrowci??

mi net zamula i nawet bajeczki nie moge dla pysi sciagnac bo sie nie da :ico_placzek:
normalnie co to sie dzieje :ico_zly:

Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

24 kwie 2007, 10:17

Hej!
Obejrzałam fane zdjęcia :D
I przeczytałam o dziwnej niewygodnej sytuacji Lidzi... Ja bym nie postąpiła tak... Dziwnie się zachowali, ale pewnie mieli swoje racje...

Dawidek przez pierwsze kilka miesięcy był ok, zawsze zresztą mu służyło brudne powietrze :P A teraz ostatnio to nie doleczony bywa... np. ostatnio w zeszlym tygodniu chodził przeziębiony na próby i na przedstawienie... no i jest... chociaż po syropach przestał kaszlec i aktualnie przebywa w szkole... Mam nadzieję, że będzie ok...

Mrówki nie ma i nie będzie, gdyż nie mam w ogóle zdjęcia... nic specjalnego to nie było... zwykły czarny kostium i czapka z nogami paęczo-mrówkowymi...

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

24 kwie 2007, 12:18

witajcie melduje sie po nieobecnosci to wesele to umieranie po.hihi wklejam fotki troche zlej jakosci lepsze beda jak brat piotra mi przesle.

Obrazek

Obrazek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 kwie 2007, 13:03

sylwia super :) fajnie wygladalas super ta suknia i wlosy i nawet paznokcie "fiu fiu " :ico_brawa_01:
cos mi sie teskno robi za tym moim mezem bo nie mam z jego str prawie kontaktu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

24 kwie 2007, 13:30

Hej!
Dzięki kochane...
Wszystko odpukac jak na rzie idze po mojej myśli bo juz pije bebilon peti i nie płakał nawet...Szczerze to ładniej pachnie niż ten nan. Chyba jak będziemy robic próbę po diecie to przerzucę się na bebilona i odstawię już nana.
Lidzia faktycznie z tymi chrzcinami trochę dziwnie wyszło... ale coż Ty byłaś w porządku.....
Sylwia bardzo ładnie wyglądałaś?

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

24 kwie 2007, 13:32

dzieki dziewczyny. lidzia wlosy kobita mi robila 2godz a makijaz godz daj spokuj mialam dosc!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 kwie 2007, 13:38

sylwia.wk pisze:dzieki dziewczyny. lidzia wlosy kobita mi robila 2godz a makijaz godz daj spokuj mialam dosc!

trzeba czasm pozwolic sobie na odrobine luksusu :ico_oczko:
ja w maju bede sie pieknic szkoda tylko ze nie schudlam i bede taka gruba nawet niewiem w co ja sie wcisne :ico_olaboga:

mk22 dobrze ze maly sie oswoil z bebilonem a kaszki mu juz probujesz dawac na noc czy dalej to nic nie daje i sie budzi???

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

24 kwie 2007, 13:43

ja robilam szybkie odchudzanie z tabletkami jakimis. koń by sie usmial. ale odrobine sie udalo. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

24 kwie 2007, 14:21

hejka!bylam z kewinkiem dzis u lekarza raniutko!!!ale sie zloscil jak go budzilismy z mezem!chcial nas pobic :ico_oczko: hihi tak machal rekami na bok sie obracal i spal dalej hihi w koncu sie udalo!bidus dalej kuleje :ico_placzek: a pani doktor nie mogla nic wybadac i powiedziala ze to moze byc przez staw biodrowy :ico_placzek: kazala nam jutro porobic badania i pozniej nas skieruje na przeswietlenie ,ma przez 3 dni 3 razy dziennie brac nurofen(przeciwzapalne) Jejku !! Zeby to tylko sie dobrze skonczylo!!!zasneli mi dzis chlopcy po 12 deni teraz wstal!
bylam na polku umylam auto wypilam kawke zjadlam drozdzowe by sie dotuczyc jak zwykle :ico_oczko:
poszlam po twinkiego trzymalam go na rekach rozmawiajac z kolega i nagle pies mi sapie i zeslizguje sie z rak :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: boze!patrze a on ma oczy zamkniete :ico_szoking: polozylam go na ziemie i on nic!!! :ico_szoking: ale za pare min sie ocknal przyszedl zjesc do domu i juz ok,zaluwazylam ze zostal wypuszczony na pole a sniadania rano nie jadl moze to byla tego przyczyna!!!jaja normalnie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość