Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

24 kwie 2007, 13:06

KarolasMasz super wózio!!!!!!! Strasznie mi się podoba wczoraj aż się oglądałam bo szła dziewczyna i taki sam miala. Ja narazie przy moim zostanę chyba do zimy a za rok na wiosnę też sobie leciutką spaceróweczkę kupię, może taką jak Twojej Amelki :-D
IwonaMój Łukasz okropnie się wierci przed kupcią i wykrzywia buzię czasem popiskuje - niestety najczęściej robi to podczas jedzenia więc dodatkowo wyciąga sie na sutku. trochę to nie przyjemne ale już teraz to wyjmuję cyca czekam aż zrobi swoje idziemy przewinąć i znów cyca a wstedy jest szczęśliwy że hej, uśmiech od ucha do ucha

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 kwie 2007, 13:08

karolas, Amelka jest w tym wozeczku na siedzaco czy na lezaco?? ale fajnie ze bedziecie swietowac, ja jak tylko pomysle o dniu slubu to mi sie cieplo na sercu robi a co dopiero swietowac hihihii no i ciotka ma dobry pomysl z ta wodeczka i pocalunkiem hihihi ja bym chciala miec takie prawdziwe polskie wesele z orkiestra i staromodnymi zabawami :ico_oczko: a ty juz 5 lat temu slub mialas hohoho szybko zlecialo

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 kwie 2007, 13:50

karolas Gratuluję takiego stażu małżeńskiego :ico_brawa_01:
Super...czyli sobota to dla nas WIELKI DZIEŃ. Pomyślę o Tobie, gdy będę w stresie siedzieć prościutko w kościele i czekać aż nadejdzie chwila kiedy powiemy sobie TAK :-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 kwie 2007, 14:26

Iza no to ladnie Mirelka je.
Moj Fillka tylko 90 co 3 godziny czasami 120 wypije, a do niedawna tylko 60, ale dobrze przebiera na wadze. Tez piciu on uwielbia, herbatke z rumianku albo glukozke po 100 wypija, prawie miedzy kazdym jedzonkiem.
Karolas sliczny wozek. I jeszcze chcialam powiedziec ze bardzo ladna para z was
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-24, 21:36 ]
MamaKasia wszystkiego najlepszego kochana :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 kwie 2007, 21:55

Hej Nie czytałam co pisałyście, ale mam nadzieje, że u Was wszystko ok.

Lece zaraz spać, tylko jeszcze gołąbki zrobię.

Moim marzeniem jest przespać jedną noc w całości ...

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

25 kwie 2007, 08:42

Cześć dziewczyny,

my mamy za sobą nawet przespaną noc (1 budzenie o 2), a potem tradycyjnie pobudka o 6.

Chciałam się pochwalić, że ja też będę miała 5 rocznicę ślubu - 1 maja.

[ Dodano: 2007-04-25, 08:43 ]
och, muszę zmykać bo synek mnie woła ..... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2007, 09:04

ML gratulacje tez staz masz długi jak ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a 1.05 Amelka skończy 3 miesiące hi hi.
Ja dzis nocke miałabym spokojna bo Amelka sie tylko wierci jak chce jesc wiec ja wyskakuje i odrazu przechodze do karmienia zeby sie nie rozbudziła ale dzis niesety mimo ze ona sie nie domagała jedzonka ja sama ja budizłam bo podchodziłam z "fridą" i sciagałam jej ten paskudny mega katar który nie pozwalał jej normalnie oddychac i sie wierciła przez ten katarek. O 5.00 to jej tak pozadnie ściągnęłam ze miała spokoj do 7.00 i o 5.00 jadła własnie no i teraz o 8.15. Mam spokojne nocki tylko po co ten katar :ico_olaboga:
MAMCIA Amelka w wózeczku lezy ma rozłozonego do konca no powiedzmy bo jest lekki kąt nachylenia tak jak widac na zdjęciu ale lezy nie podnosze jej nic bo przeciez za mala jeszcze.
LUTOWKI powiedzcie mi bo któras z was cos ostatnio pisała ze ma wizyty u fizjoterapeuty za soba tylko nie pamiętam która z was to pisała, bede musiałą sie cofnąc i doczytac bo pytam dlaczego byliscie na tej wizycie?
Ja tak sie zastanawiam bo kolezanki synek ma stwierdzone napięcie mięsniowe, ma sztywne nozki, nie otwiera piąstek i na brzuszku jak go połozy to zamiast miec rączki przy tułowiu i sie na nich podpierac on ma je z tyłu i sie nie podpiera. Ale ta kumpela mnie zaniepokoiła bo wczoraj widział Amelkę jak trzymam i mi mowi ze lepiej zebym lekarce powiedział bo Amelkę jak trzymam przytulona do mnie to ona często taka jeszcze skulona mi sie wydaje a jak jest u was? i np. jak ubieracie dzieciaczki to maja one rączki takie sztywne tak jakby sie zapierały przed ubieraniem? bo Amelka jeszcze dosyc taka własnie sztywna jest i nie weim czy to normalne kurcze ta kumpela mi stracha napędziłą no i maz mnie wyzywa ze nie mam jej słuchac i wmawiac cos dziecku no tak a jak ona ma racje??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Amelka co prawda pięknie trzyma głowke do gory jak jest na brzuszku i długo ja trzyma,podpiera sie tez rączkami ale taka wlasnie przy ubieraniu jest sztywna i skulona jak ja noszę albo jak przykładam ja do piersi to musze uzyc sily zeby jej rączke schowac za mnie podczas karmienia nie wiem panikuje czy nie? co myslicie o tym? jak to jest u waszych dzieci? Ta kumpela mi na psyche wsiadła i teraz mam nie dość ze zamartiwam sie Amelki katarkiem zeby nie było jak za pierwszym razem to mi jeszcze zmartwienie dosżło kolejne, chyba wykituje na zawał hi hi hi nie no ale powiedzcie co myslicie?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

25 kwie 2007, 10:36

karolas - ja bym się na razie nie przejmowała, mój Tobiaszek też czasami jest taki sztywny i kuli się jak go podniosę i przytulę do siebie. Ale czytałam, że to z czasem mija.
Mam nadzieję, że ten katarek szybko Amelce minie.
Bardzo fajny masz ten wózeczek. Ja teżbym taki chciała, ale dostaliśmy od szwagra wózek po jego córce - gondola i spacerówka (dwufunkcyjny) i na razie szkoda nam pieniążków. Ale żałuję, że nie kupiliśmy nowego, bo ten co mamy to jest okropnie ciężki - ma problem żeby go znieść po 3 schodach. Aż strach pomśleć jakbym chciała wsiąść do autobusu albo tramwaju.....

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2007, 10:36

HEKKATE no wiesz co własnie u Amelki jest taki problem ze rzadko widać ten katarek na zewnatrz bo raczej siedzi on jej gdzieś tam w tym nosku i trudno go wydostać ale pediatra wytłumaczyła mi dokładnie co robic i to pomaga tak więc: najpierw wpsiknę jej strimar do noska i ponosze chwilke pionowo po czym po ok.3 min. kładę ja sobie na kolanie i jej plecki oklepuje tak wiesz nie otwarta dłonią tylko taki domek jakby sie robi z dłoni i tak ja kepie porządnie nie bój sie ich to nic nie boli jak widziąłm pierwszy raz jak fizjoterapeutka ja oklepywała w szpitalu to myslałam ze jej plecy odbije a Amelka przy tym waleniu nawet zasnęła na kolankach hahahaha. No i ją oklepuje porządnie z dobre 3 minutki po czym katar słuchaj po tym sterimarze i oklepaniu wypływa sam i fridą pięknie da sie wyciągnąć, nawet jakby nie chciał wypłynąć fridą sie da nie duzo ale da sie no ale najlepiej to własnie jest rozrzedzic ten katar ta sola fizjologiczna włąsnie ja mam ta wode morską :) bardzo dobrze działa. A jaki macie syropek? mały twój duzo kaszle? bo Ameka tylko jak jej słynie katar to odkaszluje sobie ale mam jej dawac stodal-homeopatyczny albo drosetux tez homeop. i oczyszczac ten nosek :ico_noniewiem: martiw sie jak wiesz ach
No Amelka to ci powiem,ze dzis rano jak z nia ćwiczyłam gimnastyczke robiłysmy to nie była taka spieta, najgorzej jak ryczy albo w kapieli to kurcze tak sie napnie ze nie moge jej rozszerzyc rączek by ją ubrac, ale jak widzisz na fotkach głowe trzyma wysoko juz i nawet długo ide dzis z nia do pediatry na osłuchanie to zapytam czy to nie jest zwiazane z tym napięciem mięsniowym oby nie kurcze :ico_olaboga:
ML dzieki, no wózek jest fajny no i faktycznie dla mnie wazne ze lzejszy od poprzedniego bo ja mieszkam na pierwszym pietrze niby nie wysoko ale nie jestem duzej postury to dla mnie kazdy kg. jest wazny byle było mniej no i jeszcze jak go znosze to musze uwazac na kacpra zeby mi ze schodow nie spadł bo mi sie plącze miedzy nogami i wariuje na schodach
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2007, 10:40 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

25 kwie 2007, 10:38

Iwona 77 - mój Tobiasz też się wierci jak robi kupkę, a ile się nastęka, czasmi to nawet nogi do góry podnosi, a kupki to on robi fiu fiu......

[ Dodano: 2007-04-25, 10:42 ]
dziewczyny - jak ubieracie dzieciaczki na spacer?????, ja się cały czas boję że mojemu Tobiaszkowi jest albo za zimno albo za ciepło - mam dosłownie fioła na tym punkcie. Wczoraj go tak ubrałam - body z długim rękawem, śpiochy, sweterek i czapka.

[ Dodano: 2007-04-25, 10:44 ]
karolas - Amelka to super tą główkę trzyma na brzuszku, mój Tobiaszek to nie chce na brzuchu leżeć - :ico_olaboga: . W piątek idziemy do pediatry więc zapytam się czy to normalne, że mój synuś taki leniwy jest..... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości