Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 mar 2007, 23:06

ja się podpisuję pod problemami ze znajomymi, którzy dzieci nie mają, doszło do tego, że unikam umawiania się, żeby uniknąć dziwnych sytuacji :(

Jolcia a co do Ani, to ja też miałam ją naszykowaną na ciąże, oprócz sterty innych książek, no i Ania została na koniec a Jaś urodził się 2 tyg przed terminem i nie zdazyłam przeczytać, jakby poczekał to bym zdążyła, teraz to będę czytać z pół roku przy mojej ogromnej ilości wolnego czasu!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2007, 23:06

Ja też się wyszalałam :) i wcale nie brak mi tego, dzidzia to o wiele lepsza impreza :) Jedynie brak mi czasem takiego spokoju chwili dla samej siebie, czas ten mam wtedy gdy mała mi na to pozwoli :-D Mam chwile zwątpienia ale pewnie nie ja jedna, macierzyństwo nie jest łatwe ale jest pewnym etapem w życiu, który wart jest wszystkiego :)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 mar 2007, 23:09

Asiu, świetnie to ujęłaś! Macierzyństwo - etap w życiu - kt. wart jest WSZYSTKIEGO!
jest cięzko ale co z tego!
I mi też brakuje chwilki dla siebie, nie imprezowania!
Ale myślę, że czas tak szybciutko mija i jeszcze będzie mi brakowac tych chwilek kiedy synuś był tylko mój i tak bardzo mnie potrzebował!

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Dziewczyny, ale jestem padnięta! Dziś po raz pierwszy od bardzo dawna w dzień się zdrzemnęłam, bo nie miałam kompletnei siły! to chyba przez tę pogodę?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 mar 2007, 23:12

O właśnie w 100% się Asiu z Tobą zgadzam. I tym miłym akcentem zakończę ten wieczór i pójdę się kimnąć :ico_haha_01:

Eluś, wstaw sobie avatarek w profilu, żebyśmy jutro już mogły na Ciebie popatrzeć. A ja Anie czytałam przez całą ciążę i wszystkie części pożarłam :064:

Buziaki i dobranoc :555: :555: :555:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 23:14 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2007, 23:13

Wiecie czasem jak ona tak marudzi to aż płakac mi się chce, krzyczę wtedy do męża że nie mam siły, że jestem złą matką (głupia jestem, potem mam wyrzuty sumienia) Ale jak widzę jej roześmiane oczka, jak wyciąga do mnie rączki i gaworzy, normalnie nic tego nie zastąpi. Ona jest częścią mnie, więc tylko ktoś kto ma własne dziecko potrafi zroumieć to co czujemy my :)

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Też ide legnąć przed TV i pewnie zasnę, życze wam przespanej nocki kochane :ico_haha_01:
Właśnie Eluś gdzie twoja buzia, Agatko twoja także :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

09 mar 2007, 23:37

Teraz ja.

Ale jak zwykle poszalałyscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Bylismy z chłopakami na kontroli i z Emilem wszystko ok A Dominiczek tez juz zdrowy ale na wszelki wypadek przez pare dni podawac syropki,antybiotyku juz nir dała.

Sosenko ale z ciebie laska,ze hohohoh

Jola twój post z :ble: najlepszy ja bym dodała jeszcze :561: :fuckyou2: :wpale: g:fuckyou g:fuckyou2 :502: :503: :504: :511: :514: :590: :618: :650: :699: :700: :704: :708: :698: :705: kurde ale mi sie to podoba :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Własnie koncze wpierdzielac drugie kilo pomaranczy bo sa super słodkie,ale skórki i sok jest wszędzie.

A gdzie nasza kasia i Gosia.

Asiu ja yez 80 i luty gD>

Maritka pewno nas przywita wiadomoscią :ico_ciezarowka:


Aniu---Dominik mi tak odrzucał dwa razy zupki ale jak narazie to zjadł cały słoik wcZoraj.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 mar 2007, 23:39

Ja jak zwykle na koniec się pojawiam, jak już wszystkie uciekłyście :ico_noniewiem:

Elu- pediatra zbadała małego powiedziała,że super się rozwija i jest bardzo silny, juz chce siadać, osikał ją, hehe,ale hemoglobina jeszcze za niska musi pić to zelazo miesiąc i znowu kontrola, słyszy tez jeszcze ten cichy szmer w serduszku ale najpierw trzeba wyniki krwi poprawić i dopiero jak bedzie dalej ten szmer słyszalny to mozna iść na kontrole do kardiologa,a wogóle nie mogła się na niego napatrzec jaki z niego śliczny i duży chłopak :-)
Kochana a ty jutro z Jasiem na to udrażnianie kanalika jedziecie, trzymaj się, napewno szybko pójdzie i Jaś będzie miał zdrowe oczko :ico_oczko:

Dziewczyny pisałyście o dniu urodzin, ja jestem z 28 stycznia.

Ja jestem juz po bardzo udanym wieczorze z mężem, w końcu doszło do skutku to co wczoraj planowaliśmy, było extra, mężuś zadowolony :ico_haha_01: i ja też :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Też spadm skoro nikogo nie ma, miłej nocki :516: :516: :516:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2007, 23:55

Aniu to super że z maluszkami już ok, witaj w klubie lata 80 :)
Mary super że mój ulubieniec ma się dobrze, idę już spać. Buziaczki

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

10 mar 2007, 00:25

Dobra, widzę, że nikogo nie ma, ale przynajmniej odpowiem (nrmalnie notatki sobie robię przy czytaniu :ico_olaboga: )

Akna - witam w klubie mam martwiących się o nieprzekręcanie. Moja Hania przekręcała się jak miała 3 miesiące, a potem nagle jej się odwidziało i teraz w ogóle, ani z brzucha, ani z pleców. Ostatnio "dochtórka" powiedziała, że jak do następnej wizyty nie zacznie się przekręcać, to da mi skierowanie do neurologa. No i dobrze, wolę 10 razy sprawdzić, niż raz pluć sobie w brodę. Fakt, że nie lubi na brzuchu leżeć, ale jak leży to prostuje łapki a jakąś ciężką ma tą nonono, że nie umi nią zarzucić. :ico_noniewiem:

Elu - właśnie dzisiaj doszłam do wniosku, że muszę kupić Hani trochę słoiczków, które dla mnie są nierealne do ugotowania, np. z dynią czy szpinakiem, bo moje zupki są dość monotonne - ziemniak, marchew, pietruszka i brokuł. Ileż mogę ją tym karmić? Codziennie to samo, okropność! Ale słoiczki będą tylko urozmaiceniem. :-)

Sosna - świnia mnie rozbawiła :-D dowiedz się koniecznie od męża o co chodzi, bo widzę, że nie tylko ja jestem zaintrygowana :632:

No i Mery - kochana, moja pediatra usłyszała też szmer u Hani w grudniu i w styczniu dopchałyśmy się do kardiologa. Okazało się, po usg, że Hania ma drożny otwór owalny (na0,5 cm) i jest to totalnie niegroźne i po jakimś czasie samo zarośnie. Właśnie w poniedziałek idziemy znowu na kontrolę na usg, żeby zobaczyć czy już się zmniejszyło. Kardiolog nam powiedziała, że do 2 cm samo na ogół zarasta, a większe się operuje. Także myślę, że skoro szmer jest cichutki, to, jeśli to otwór, to też niewielki jak u Hani. W każdym razie życzę, żeby to było coś bardzo błahego, bo ja jak usłyszałam:"dam pani skierowanie do kardiologa", to myślałam że zejdę na zawał i sama będę musiała skorzystać z pomocy kardiologa :537: no ale na szczęście wszystko ok (przynajmniej mam taką nadzieję, w poniedziałek się okaże).

Dobra, to chyba tyle na razie. Jutro idę na sklepy z kumpelą, a tatuś walczy z Hanią. Zamierzam się dobrze i dłuuuugo bawić w butikach i na jakichś megakalorycznych lodach :-D

Dobrej nocy dziewuszki :607:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Boże, jak nie piszę, to nie piszę, a jak już napiszę to post na pół strony. Sory dziewczynki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 mar 2007, 08:37

hej laseczki z ranka!
jak tam nocki przespane?? u nas wzglednie. maly zasnal o 20 obudzil sie po 4 i teraz znowu, slysze jak ciagnie swoje paluszki haha :ico_haha_01:
jak na razie pogoda nie zapowiada sie super, jakos takchmurzascie, choc jestjeszcze wczesnie i moze slonko wyjdzie...tak milo by bylo sie wybrac na dlugi sobotni spacerek :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości