Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 kwie 2007, 12:34

Ja zawsze chciałam mieć więcej niż 2...ale... O ile na razie ciąża mi służy (podobno), to dopiero po porodzie podejmę ostateczną decyzję :ico_oczko: A tak poważnie, to 2na pewno, bo samemu w życiu źle. W sumie 2też może być nieciekawie, szczególnie jak się nie będą dogadywać...

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

24 kwie 2007, 17:38

Ja narazie nie planuje więcej dzieci jeden Krzyś mi wystarczy. Szczególnie że moje relacje z siostrą nigdy nie były i nie są za dobre.

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

25 kwie 2007, 22:45

No cóż, ja bardzo długo nie chciałam mieć dzieci bo uważałam, że nie nadaje się na matkę. Dopiero jak znalazłam swoją drugą połówkę to zaczęłam myśleć o maluszku. Nie myślałam o konkretnej liczbie, chociaż...
To było tak..na szampańskiej zabawie sylwestrowej nasi znajomi zwierzyli się nam, że chcą mieć dziecko i napewno bedą bliźniaki. Mój ukochany w przypływie zazdrości czy też męskiej rywalizacji przytulil się do mnie i powiedział: "My też będziemy mieli bliźniaki, prawda?" Ja przytaknęłam no i za mniej więcej półtora roku przyszło na świat dwóch smyków :ico_haha_01: Teraz mój mąż marzy o córci. A nóż znowu trafi się podwójna kumulacja :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 kwie 2007, 11:35

ja jak urodzilam Majke powiedzialam ze nie chce wiecej Dzieci jedno starczy, ale teraz bardzo bym chciala dwojkę :)

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

27 kwie 2007, 20:23

Na razie mamy jedno 3-miesięczne i na drugiego bobaska nie wiem kiedy się zdecydujemy. Tak w ogóle jest w planach, ale na razie o tym nie myślę. Strasznie podobają mi się takie maleństwa i pewnie jak Ada podrośnie, to już zapadnie decyzja. Na pewno nie chciałabym małej różnicy wieku. No właśnie, jak dziewczyny uważacie? Kiedy najlepiej postarać się o drugie? :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 kwie 2007, 21:20

My mamy jedno dziecko ale w przyszłości myślimy o drugim. Ostatnio łapię sie na tym że zaczynam myśleć o dzidzi ale nie wiem czy chciałabym zdecydować sie świadomie tak jak było z Patryczkiem.
Ale na pewno chciałabym miec dwoje dzieci. :-)
I nie chciałabym żeby była duża różnica wieku między nimi :ico_haha_01:

Aldi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2007, 17:33

17 maja 2007, 17:38

A ja zawsze marzyłam o trójce :-) Teraz jednak wiem, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo na spełnienie owego marzenia. Najzwyczajniej w świecie nie będzie nas stać, nie podołamy finansowo. Przynajmniej w najbliższych latach (ja nie pracuje obecnie). A w tych póżniejszych latach to będę już bardzo bardzo dojrzałą kobietą w wieku raczej nie sprzyjającym macierzyństwu :ico_oczko:
Ale dwójka musi być (o ile oczywiście Pan Bóg da :-) ). Nie chcę, aby Gabrysia była jedynaczką. Z braciszkiem lub siostrzyczką weselej i raźniej.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

21 maja 2007, 23:08

Ja zawsze chciałam mieć 2, moj mąż 3:) TEraz mam 1 i jakoś nie chce mi się za następne zabierać:D

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

23 maja 2007, 23:43

ja tez 2 :-D zobaczymy ja to będzie

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 maja 2007, 08:33

Oj widze ze przewazaja mamy co chca miec 2 dzieci moge i was rozumiem kobitki dlaczego 2 a nie wiecej ja mam podobnie tez czasami bym chciala miec trroje ale wiem ze dzieci kosztuja pieniadze i ze z kazdym dzidziusiem jest wiecej pracy,ale kocha sie je tak samo jak inne ale to zakrecone na tym swiecie jest takie malutkie jest piekne :ico_oczko: :ico_brawa_01: Powodzenia wam zycze w waszych zamiarach i staraniach o dzidzie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość