Awatar użytkownika
ewa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2007, 00:41

31 mar 2007, 00:36

Ja najlepiej czuję się w dopasowanych dżinsach i obcisłej bluzeczce. Kieckę ubieram od wielkiego dzwonu i w lecie- jak jest gorąco.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

31 mar 2007, 17:50

Moją podstawą w ubiorze jest wygoda, dobre samopoczucie i całkiem fajny wygląd :-) Uwielbiam swetry i golfy. Najczęściej do tego są spodnie jeansowe. A kiedy robi się cieplej wyciągam koszulki, bluzeczki z rękawkiem i na ramiączka. Lubię też różńegorodzaju koszule. Spódniczki i sukienki są raczej od święta, ale nie powiem, żebym nie lubiła ubrać się czasami szałowo, elegancko i zupełnie zaskoczyć ludzi dookoła. Natomiast butki to raczej sportowe, glany też posiadam (chociaż w okresie wiosennym wskakują do szafki i czekają na jesienną porę :ico_oczko: ), ale jak tylko robi się wystarczająco ciepło, wskakuję w sandałki i chodzę w nich dopóki nie zaczną przymarzać paluchy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

01 kwie 2007, 21:07

Kiedyś ubierałam sie bardziej elegancko: spódniczki, spodnie na kancik, żakiecik... ale teraz bardzo cenie sobie wygode i na co dzień zakładam adidaski lub trapery i dzinsy dzinsy dzinsy!
Ale oczywiście lubie założyć coś bardziej eleganckiego :ico_wstydzioch:
a styl - militaria bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 kwie 2007, 16:14

Ja od kiedy w ciąże zaszłam to stawiam także na wygodę, choć powoli już wracam do poprzedniego stylu- eleganckiego. Wymusiła na mnie go 2 lata temu praca. szef mial świra na punkcie dress code'u i musiałam wyglądać baaaardzo elegancko. Studiowałam wtedy dziennie i śmiesznie wyglądałam urywając się na zajęcia w grupie rozwichrzonych humanistów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

04 kwie 2007, 17:21

Ja tez stawiam na elegancje ,zawsze lubiałam ładnie wygladać i do tej pory lubię , a im starsza to tym bardziej lubię :-D :-D Ale po domu uwielbiam chodzic w rozciagniętych koszulkach i dresach,zwłaszcza przy dwójce moich dzieci :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Lubie być wtedy nie umalowana z kucykiem na głowie,lubie być mamą.Kiedys starałam sie wyjść niepomalowana i nie ubrana ,ale jakoś nie mogłam,bo miałam wrażenie ,że wszyscy na mnie patrzą ,że jakiś niechlujek idzie po ulicy :ico_oczko:

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

05 kwie 2007, 21:03

elegancjia , zdecydowanie ale w domu wygoda :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

27 kwie 2007, 10:16

Ja się ubieram wygodnie na codzien...do pracy w miare elegancko ale sportowo. Lubie ubrania schludnie i prosty krój :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 lip 2007, 11:05

jeansy i jeszcze raz jeansy!!!Dopasowane,kobiece i wygodne!Do tego koszulki lub bluzeczki dopasowane,na wierzch żakiety,sztruksowe i inne dopasowane ale nie garniturowe.Buty wygodne ale żadko typu adidas,sandały,klapki lub trzewiki na koturnie.O szpilkach już zapomniałam.Spudnice u mnie to też żadkość :ico_haha_01: I zawsze dobra bielizna niekoniecznie droga :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 lip 2007, 10:20

A ja lubie styl bardziej sportowy,musze sie czuc wygodnie w tym co mam na sobie ubrane.. wczesniej to dbalam zeby z domu bez makijaza nie wychodzic.. a teraz to smialo ide bez makijaza i sie czuje dobrze.. a elegancko to ubieram sie na jakies wazniejsze uroczystosci i czuje sie z tym dobrze.. a tak to luz i wygoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
maybell
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:05

15 sty 2008, 11:11

elegancki ale sportowym stylem nie pogardze :ico_haha_02:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość