JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

23 sty 2011, 22:32

Czasami warto wczuć się w rolę tej drugiej strony i nie oceniać z góry,
bardzo dobrze powiedziane, ale dla obu stron ;-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 sty 2011, 17:26

nie miła obsługa w urzędach... to niestety standard i do tego jeszcze często niekompetentna :ico_olaboga: Oczywiście nie można wszystkich do jednego worka wrzucać :-)
My teraz mamy jazdę z Zus-em... chcieliśmy zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami i okazało się że jest jakiś problem. Coś im się nie zgadzało z jednym dniem... pytamy dla czego - pani nie wiem, Pytamy dla czego dopiero po roku wyszła nie ścisłość i to w sumie tylko dla tego że my poprosiliśmy o zaświadczenie- pani nie wie ....
Ja rozumiem wszystko ale stwierdzenie typu: z obliczeń wychodzi niezgodność 3,92 zł, ale dla bezpieczeństwa niech pan zapłaci 10 zł :ico_szoking: albo... no ja sama nie wiem jak to Pana księgowa ma zrobić, może korekta będzie potrzebna... może lepiej niech sobie na infolinie zadzwoni :ico_szoking: :-D

Ja pracowałam kiedyś w pewnej sieci sklepów, jako kasjerka a później zastępca kierownika sklepu i nie raz miałam przejścia z klientami :-D najlepszy sposób dla warczących było stwierdzenie: Tak oczywiście ma pan/pani absolutną rację. I szok nie wiedzieli co powiedzieć :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

25 sty 2011, 17:55

najlepszy sposób dla warczących było stwierdzenie: Tak oczywiście ma pan/pani absolutną rację. I szok nie wiedzieli co powiedzieć
Dobre, musze to zapamietac ;-)
Moze mi sie kiedys przyda :ico_haha_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 sty 2011, 18:57

Ja rozumiem wszystko ale stwierdzenie typu: z obliczeń wychodzi niezgodność 3,92 zł, ale dla bezpieczeństwa niech pan zapłaci 10 zł
bombowe wyjście z sytuacji,nawet to nie jest śmiechu warte :ico_olaboga:

kiedys zalegałam uwaga 2 grosze w ZUSie i tez tej pani ppowiedziałam się że w dobie komputerów takei cos nie powinno mieć miejsce i przecież mają moje dane i mogli mnie o tym poinformować o zaleganiu a tez potrzebowałamn od nich świcho ,że nie zalegam ze składkami ,oczywiście zapłąciłam i urzędniczka sama poradziła ,ze lepiej jest od czasu do czasu taki dokument złozyć w ZUSie o nie zaleganiu

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość