maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

09 sty 2011, 20:28

rozmawiałam z nim i odpowiedź ta sama że później, że jeszcze nie teraz... wałkuje z nim ten temat już kilka lat, ale jak widze jak on uwielbia swoją chrzestnice, jak ja traktuje, jak kocha to wątpie by się wystraszył obowiązku bycia ojcem, plamienie jak narazie nie wystąpiło, a pytam bo na zajście w ciąże sie zdecydowałam tylko chce by było dobrze i czegoś nie zrobić zle co by mogło zaszkodzić jak juz zajdę, zeby cos nie zaszkodziło dziecku podczas ciąży

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 sty 2011, 20:30

:ico_olaboga:
może po prostu na cos choruję że mi sie śpieszy
:ico_szoking:

[ Dodano: 2011-01-09, 19:35 ]
maaała, a może jednak powiesz nam dlaczego teraz nie np za rok? bo to mnie dziwi najbardziej...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

09 sty 2011, 20:39

to ty chcesz zajsc w ciaze jak na cos chorujesz??? :ico_puknij:
chce by było dobrze i czegoś nie zrobić zle co by mogło zaszkodzić jak juz zajdę, zeby cos nie zaszkodziło dziecku podczas ciąży
jedno zaprzecza drugiemu.
jak mozesz swiadomie zajsc w ciaze skoro chorujesz ? to wlasnie tym mozesz zaszkodzic dziecku a ty sie boi ze zrobisz cos zle jak Ty juz robisz zle myslac o tym dziecku :ico_szoking:
jak dla mnie komus sie nudzi w nowym roku :ico_oczko:

maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

11 sty 2011, 18:17

to nie prowokacja a raczej desperacja..... mimo wszystko dzięki Wam wszystkim za pomoc

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

15 sty 2011, 01:29

Gabi, zgadzam się z Tobą. Włosy dęba stają! dzecko to jest inwestycja na całe życie i uczuciowa i odpowiedzialność i utrzymanie pochopnie i nie rozsądnie nie podejmuje się takiej decyzji. A pomyślałaś co będzie jak facet cie zostawi???? albo jak tobie coś się stanie, a dziecko co?sierotą zostanie? albo jesli twoja choroba, zaszkodzi dziecku? wiele jest takich ?????

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 sty 2011, 10:09

Dziewczyny wiecie co nie ma co tak mocnych słów oskarżeń wysówać, nie wiemy co bysmy zrobiły w takiej sytuacji same. A co do przerwy po odstawieniu tabletek, to owszem powinno się ale nic nie zaszkodzi jak sie tego nie zrobi, jedynie trzeba pamiętać, że ciąża moze być mnoga bądź i więcej nic więcej się nie stanie kobiecie ani dzieciątku.
Fakt, że powinna planować wspólnie z mężem, ale jeżeli facet jest nie zdecydowany wiecznie a kobieta bardzo pragnie dziecka, to mały podstęp nic nie zaszkodzi, większosć mężczyzn mięknie jak się dowiaduje o dzieciątku. A jeżeli zostawi swoją żonę i dziecko to nie o niej to świadczy tylko o nim, bo nawet jakby planowali to mógłby opóścić rodzinę, nie wydaje mi się, że to jest wyznacznikiem. Do tego pamietać nalezy, że nie ma 100% antykoncepcji więc uprawiając seks chyba każdy jest świadom, że może zmajstrować dzidziusia, wiec nawet nie uważam tego za wpadkę, bo chyba każda z nas jest śwaidoma jakie sa konsekwencje uprawiania seksu czy z zabezpieczeniem czy bez niego.
Ja nie neguję tego co koleżanka chce zrobić, jeżeoli to uważa za jedyną słuszną decyzję to może spróbować. Choć ja, podkreślam ja, powiedziałabym o problemach zdrowotnych mężowi, że nie mogę brac więcej hormonów i tyle.

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: pigułki a ciążą

16 lut 2017, 18:10

Warto odłożyć i spróbować. Jednak łatwo nie będzie. Warto spróbować suplementu Inofem, który pomoże uregulować cykle i zajść w ciąże. Inofem pomaga pozbyć się przykrych objawów związanych hiperandrogenizmem (nadmierne owłosienie, brzydka cera, złe samopoczucie) pomaga przywrócić właściwą częstość cykli i zajść w upragnioną ciążę.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość