pisanka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:32

Re: nerwica

25 cze 2013, 14:41

gra zamiast psychologa? :D haha kiepska reklama gry ;)
jeżeli ktoś nie może poradzić sobie z problemami dobry psycholog to deska ratunku. a nie jakaś tam kiepska gra... ;] gra to tylko pogrąży problemy :P

Awatar użytkownika
Kika1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2013, 20:51

Re: nerwica

30 wrz 2013, 18:05

A na jakiej podstawie twierdzisz, że masz nerwicę? Czasami objawy są mylące...i mogą świadczyć całkiem o czymś innym. Na pewno powinnaś porozmawiać o swoim problemach (objawach) z zaufanym lekarzem (tak abyś nie wstydziła się przed nim otworzyć). Czym dokładnie objawia się Twoja nerwica (jeśli możesz Nam to zdradzić)? Może po prostu "masz gorsze dni" (gorszy okres w życiu...).? Trudno powiedzieć, czy tabletki będą potrzebne (to będzie zależeć od przyczyny).

asiaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2013, 16:48

Re: nerwica

01 paź 2013, 17:07

a może po prostu meliska? mi zawsze pomaga jak mam gorszy okres w życiu...

hania998
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2013, 16:44

Re: nerwica

13 lis 2013, 16:52

Warto też spróbować słuchawek do światłoterapii

Aldonia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2014, 17:38

Re: nerwica

18 lis 2014, 17:43

Nerwica to poważna choroba. Jeśli tak jest koniecznie idź do lekarza. Ale jeśli po prostu od czasu do czasu masz chandrę, jak my wszystkie zestresowane kobiety - to możesz spróbować naturalnych rozwiązań ziołowych, w dużej dawce są teraz dostępne w różnych preparatach. Ja biorę doraźnie Nervocalm o wzbogaconym składzie - działa dwukierunkowo tzn. uspokaja i daje siłę do działania, skuteczny. Nie jest drogi, więc możesz spróbować.

Manastazja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:39

Re: nerwica

19 lis 2014, 12:53

Ja też nie raz zastanawiałam się nad wizytą u psychologa, jednak to całkowicie nie dla mnie ... wolałam sama sobie jakoś pomóc. I pomogły mi książki - o podświadomości, jak nad nią zapanować, jak budować poczucie własnej wartości i swoje szczęście, spróbuj jeśli wizyta u psychologa przeraża Cię tak samo, jak mnie :)

mareky
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2015, 11:02

Re: nerwica

25 cze 2015, 11:47

Wydaje mi się, że wszystko opiera się na powrocie do trudnych wspomnień. Tego co nie wiemy (przyszłości) nie znamy, a dobija nas przeszłość. Nie umiemy też do końca się zresetować. Nie myśleć przez pewien czas o czymś co w nas siedzi. Nalezy się chyba tego uczyć. Chodź na moment na weekend dać sobie odpocząć.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: nerwica

30 cze 2015, 10:11

Ja na szczęście nie mam takich problemów, ale wiem jak bardzo to może być męczące

aanka91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 16 cze 2015, 13:27

Re: nerwica

18 wrz 2015, 14:20

Na nerwicę najczęściej stosuje się środki uspokajające i obniżające napięcie - warto jednak wiedzieć, że nie uwalniają one całkowicie od nerwicy, a jedynie czynią ją łatwiejszą do zniesienia. Aby pozbyć się jej całkowicie potrzebna jest psychoterapia.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: nerwica

28 wrz 2015, 14:28

Często w takich stanach emocjonalnych popada się w różne problemy psychiczne. Czasami warto korzystać z tego typu pomocy albo porad- http://strefa-zycia.pl/
Nie warto się pogrążać i męczyć- skoro czasami zwykła rozmowa pomaga!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość