Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

26 lut 2012, 13:53

A ty tez tam cwiczysz?

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

26 lut 2012, 22:40

kiedys tak, a wiec polecam :)

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

26 lut 2012, 22:46

Ok dziękuje :) we wtorek sie tam wybieram

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 mar 2012, 23:35

Jakie ćwiczenia mogę wykonywać, żeby sobie nic nie pouszkadzać? Czasem chodzę na basen, ale nie zawsze jest sposobność, tym bardziej, że ceny w mojej okolicy nie są zbyt przyjazne :ico_noniewiem:
Jeżeli chodzi o fitness to zrezygnowałabym z zajęc z wszelakimi podskokami i obrotami- to w Twoim przypadku odpada, choć napisałaś mało o swoim schorzeniu i nie bardzo wiem co Ci dolega. Nie mniej jednak ruch jest bardzo ważny, nie rezygnuj z niego i ćwicz. Basen jak najbardziej, świetnie odciąża stawy dlatego jest w 100% bezpieczny. Pilates, joga, ćwiczenia na piłkach też jak najbardziej.

Jeżeli chodzi o przykłady ćwiczeń to powiedz nad jakimi partiami mięśni chciałabyś popracować???

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

11 mar 2012, 00:10

choć napisałaś mało o swoim schorzeniu i nie bardzo wiem co Ci dolega
mam chondromalację chrząstki stawowej. Obecnie jestem po rehabilitacji i mogę robić trochę więcej niż przed nią, ale jeszcze nie jest tak jak było kiedyś. Nie jestem w stanie klęczeć, a kucanie sprawia mi ból (choć już nie taki, żebym nie była w stanie tego zrobić czy się podnieść, ale sama ta czynność boli).
Jeżeli chodzi o przykłady ćwiczeń to powiedz nad jakimi partiami mięśni chciałabyś popracować???
Przede wszystkim nie chciałabym stracić zupełnie kondycji (do tego to chyba najlepszy ten basen, wydaje mi się) i też starać się jakoś nogi od nowa usprawnić, bo tuż po rehabce stwierdziłam, że kolana odzwyczajone od wysiłku stały się bardzo słabe - próbowałam zrobić mostek i nie byłam w stanie, bo nie mogłam się utrzymać, kolana mi drżały; przyznam, że nie wiem jak się do tego usprawniania zabrać :ico_wstydzioch:
Wcześniej robiłam sporo ćwiczeń rozciągających i wysiłkowych, kondycyjnych.

Teraz próbuję robić 6 Weidera, ale ćwiczenie z wymachiwaniem nogami bywa dla mnie bolesne ( i wtedy tylko je unoszę, bądź bardzo delikatnie ruszam).

Przepraszam, że tyle naskrobałam, ale chciałam w miarę dobrze przybliżyć sytuację :ico_oczko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość