Luska1982
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2016, 08:46

Re: Prezent na Dzień Dziecka

15 wrz 2016, 09:57

Może to dziwne, ale ja swojej córce nie kupuję prezentów z takich okazji, bo na dzien dziecka czy świeta dostaje ich masę od rodizny i żadnego nie docenia, o wiele bardziej wole kupić jej coś fajnego bez okazji. Mała ma 3 lata więc jeszcze nie ogarnia marek i nazw (poza REJNBOŁDASZ..........) więc staram się nie wydawać fortuny bo i tak wszystko idzie w kąt. A wyjścia z okazji dnia dziecka organizuję, ALE NIGDY w terminie 1.06, bo to co się dzieje we wszystkich obiektach dla dzieciaków, to jakaś masakra. Wolę na spokojnie - wziąć wolne w tygodniu albo pojechać w któryś weekend wcześniej..
Ale będę się mądrzyć jak młod apodrośnie. Na razie "nie mam dziecka", bo dostała allkę, która się przeziębiła i ciągle ją leczy, nakleja plastry, więc matka może napić się kawy i podyskutować o tematach ważnych :D

btw: lalkę kupił dziadek w jakiejś łódzkiej hurtowni, zastanawiam się, czy to warta uwagi rzecz, w sensie, czy dokupować jej coś, czy nie zwariuję od nadmiaru przemądrzałych lalek ;D ma ktoś tej firmy zabawki??

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Prezent na Dzień Dziecka

27 gru 2016, 13:54

Ciasto wydaje się na pewno fajną opcją, ale mało kto będzie potrafił przygotować tort, który zrobi na dziecku wrażenie, chociaż to nie do końca problem bo jak wejdziecie sobie na e-torty.pl możecie zamówić tort który będzie spełniał wasze oczekiwania może to być piętrowy tort z figurkami, albo tort przypominający jakiegoś ulubionego bohatera. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, a najlepsze, ze ciasto zostanie dostarczone pod wskazany adres.

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Prezent na Dzień Dziecka

10 mar 2017, 18:52

Ja też lubię w prezencie jakieś wyjscie, wyjazd, ale są dzieci przyzwyczajone do prezentó, zresztą, dzieci generalnie lubią coś namacalnego, coś czym mogą sie później zajmowac, pokazac koledze/kolezance, pobawic w wolnym czasie, ancieszyc...wiec zdartza mi sie gdzieś syna zabrać ale prezent to prezent dla dziecka jednak...

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: Prezent na Dzień Dziecka

05 maja 2017, 16:20

Ja kupiłam smartfona i wybiorę do niego fajne etui na nafona.pl

grazka42
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:39

Re: Prezent na Dzień Dziecka

08 cze 2017, 10:01

a ja książki kupiłam! dziennik cwaniaczka, a teraz kupie na zakończenie roku szkolnego nową książkę - nie ze mną takie tere-fere! w stylu cwaniaczka, więc na bank się spodoba!

Awatar użytkownika
Hiver
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lip 2017, 13:50

Re: Prezent na Dzień Dziecka

12 lip 2017, 16:01

To jest świetny pomysł. Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na gry.

MonikaKom
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2017, 10:18

Re: Prezent na Dzień Dziecka

31 lip 2017, 10:24

Ja polecam stronę Zdobywcy Wiedzy to portal z grami edukacyjnymi. Mój syn jest bardzo zadowolony, nauczył się dzięki tym grom tabliczki mnożenia, sylabowania i z pamięci wymienia sąsiadów Polski :) Bardzo fajna rzecz dla dzieci, które lubią spędzać czas przed komputerem. Portal można przetestować za darmo więc polecam :)

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Prezent na Dzień Dziecka

14 kwie 2018, 02:03

ja też szukam pomysłu na dzień dziecka. Tyle tych okazji w roku, że ciężko znaleźć jakieś oryginalne pomysły.
Ja sobie pomyślałam o tym, by na dzień dziecka kupić dla dziewczynki konika bujanego, a dla chłopca jakiś fajny samochód do sterowania, ale nie jakiś bardzo wypasiony, za miliony monet. Można kupić fajne sterowane auta do 200 zł, a widziałam i takie powyżej 6 stówek!

Awatar użytkownika
mischeal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 15:02

Re: Prezent na Dzień Dziecka

17 kwie 2018, 14:54

Ja niezbyt mam doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Nie będę w stanie pomóc...

Awatar użytkownika
Frankie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:23

Re: Prezent na Dzień Dziecka

17 kwie 2018, 16:38

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie :)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość