Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 19:42

że takie mają terminy
- dokladnie :ico_olaboga:
na pewno dostanie znieczulenie
- kurcze,tylko ciekawe jakie? Mam nadzieje,ze nie zastrzyk :ico_olaboga:

A dzis bylam na rehabilitacji z Zuzka i Szymusiem i pani masazystka pyta,gdzie Andrzejek - a ja jej na to,ze to moje aktualnie jedyne "bezproblemowe" dziecko i nie potrzebuje wizyt u lekarzy - chyba w zla godzine to powiedzialam :ico_placzek:

Dzieki a odpowiedzi,przynajmniej wiem,ze Andrzejek nie jest wybrykiem natury :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

17 lip 2012, 19:43

Czy go to bedzie bolalo?
Każdy ma inny próg bólu inne zęby, więc ciężko powiedzieć. Dla mnie każde wyrywanie było horrorem zawsze, bo nie wiedzieć czemu mam je od zawsze bardzo kruche i bywało, że dentystka na kilka razy musiała jeden ząb wyrywać bo jej się pod naciskiem narzędzia kruszył. Ale jeśli pójdzie u niego za jednym zamachem, to nie powinno go to boleć :ico_nienie: Tyle, że nie wiadomo jak duży urośnie tamten drugi ząb i przez to czy będzie stosunkowo łatwo go wyrwać (mam na myśli głównie odległość między nimi, żeby to narzędzie dobrze ułożyć). Ale jakby co, to chyba możecie poprosić o znieczulenie (o ile sama go nie da). Trzymam kciuki, żeby nie musiał się męczyć :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 19:44

Dla mnie każde wyrywanie było horrorem zawsze,
- mleczaka?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

17 lip 2012, 19:47

- mleczaka?
Tak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

17 lip 2012, 20:03

- kurcze,tylko ciekawe jakie? Mam nadzieje,ze nie zastrzyk :ico_olaboga:
Maja miała żel truskawkowy znieczulający. Mleczak wyrwany, rach ciach i po sprawie :)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

17 lip 2012, 20:07

Maja miała żel truskawkowy znieczulający.
Nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego, fajna sprawa :-D

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

17 lip 2012, 20:08

Teraz to różne 'rzeczy' wymyślają, żeby dzieci nie miały traumy ;)
Maja dostała też od pani stomatolog piękną różową szczoteczkę do ząbków w nagrodę, że była taka dzielna :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 20:13

Cytat:
- mleczaka?
Tak :ico_sorki:
- o rany :ico_szoking:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 lip 2012, 21:32

U nas dolna jedynka zaczęła sie jej ruszać, kilka razy mówiła że ją boli. Mówiłam jej że wypadnie i przestanie :ico_oczko: i po dwóch dniach zaglądam jej do buzi a tam za ta jedynką przebity ząb :ico_olaboga: Mleczna jedynka rusza się, ale jest... więc starym sposobem pokazałam jej sztuczkę. Zawiązałam nitkę na zęba i mówię pociągnij :-D a ona że nie że ty... i pociągłam. Sekunda i mleczak dyndał na nitce. Teraz ta stała jedyneczka ładnie już wyrosła i wskoczyła na właściwe miejsce.
Więc może jednak warto szybciej wybrać się jak najszybciej na usunięcie tych mleczaków, nim tamte całkowicie się przebiją.

Dodatkowo dziś poszłam z nią na kontrole zębów. Bo słyszałam że jak ma się chore mleczaki to trzeba tego stałego zęba zabezpieczyć. Jednak okazało się że u nas nie ma takiej potrzeby. Przy okazji dowiedziałam się że górne jedynki jej wychodzą, a mleczaki się nie ruszają. I jeżeli będę widzieć że prawie się przebijają to mam właśnie przyjść na wyrwanie tych mleczaków.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2012, 21:46

postaram sie mu tego mleczaka ruszac,on od momentu jak mu powiedzialam,ze tam mu drugi zab rosnie i pokazalam w lusterku,caly czas przy nim gmera i zaczal sie ruszac ten zabek wieczorem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A najbardziej mnie rozbawil,jak stwierdzil,ze teraz musze mu dac dwa razy buzi i dwa razy przytulic na dobranoc,bo ma dwa zeby na dole :ico_oczko:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość