Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

19 mar 2013, 18:57

No bo tabletki odchudzające to tak naprawdę tylko wspomagają odchudzanie. Jeśli będziemy leżeć na kanapie i wcinać chipsy naprzemiennie z czekoladą i brać tabletki to jasne, ze nie schudniemy. To nie magia. Therm Line pomagają spalać tłuszcz, ale do tego trzeba ruchu i ćwiczeń.

lopezjen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2013, 01:42

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 kwie 2013, 16:31

ciągle niektórzy myślą, że samo branie suplementów diety sprawi, że nagle schudną, a gdy nie chudną to krytykują dany suplement. Suplement ma być uzupełnieniem diety, ma wpływać na poprawę metabolizmu i to wszystko w połączeniu z ruchem, aktywnością fizyczną dopiero da efekty. Same "cudowne" tabletki, sok z acai czy inne takie nie pomogą bez odrobiny ruchu. Najważniejsze to jednak nie jak się odchudzić ale jak nie przytyć.

crosswomen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:39

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

12 kwie 2013, 13:30

ciągle niektórzy myślą, że samo branie suplementów diety sprawi, że nagle schudną, a gdy nie chudną to krytykują dany suplement. Suplement ma być uzupełnieniem diety, ma wpływać na poprawę metabolizmu i to wszystko w połączeniu z ruchem, aktywnością fizyczną dopiero da efekty. Same "cudowne" tabletki, sok z acai czy inne takie nie pomogą bez odrobiny ruchu. Najważniejsze to jednak nie jak się odchudzić ale jak nie przytyć.

zgadzam się z Tobą po ciązy cięzko mi było nie przytyć musiałam się ograniczyć w tym że nie jadłam po moim bobasku, teraz chodzę na siłownie i spalam nadmiar kalori ale dlaej zdrowo się odzywiam to już mój sposób życia nie tylko dieta :)

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 kwie 2013, 17:38

Poza tym odchudzanie to dieta na całe życie. Tabletki pomogą schudnąć, ale kiedyś przestaniemy je brać. Zostaną ćwiczenia i dieta. A chyba nie chcemy zaprzepaścić tego co zdobyliśmy takim trudem.

rkrecona13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2012, 22:45

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 kwie 2013, 21:38

ja też byłam bardzo sceptyczna do brania suplementów, ale co zrobić jak chęci do ćwiczeń brak, a sadełko rośnie. Do minilini przekonała mnie koleżanka, a właściwie jej efekty zrzucania wagi. Poczytałam, popytałam w aptece, i wychodzi na to,iz minilinia raczej bezpieczna dla organizmu, jej skład oparty na bazie roślinnej, między innymi ogranicza wchłanianie węglowodanów. Na razie jestem happy.

beme
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2013, 15:44

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 kwie 2013, 16:19

Suplementy na odchudzanie hmmm brałam ich kilka... dziesiąt ;/ Ale ja byłam jedną z tych wariatek co musiała odwiedzić szamana lub innego wariata i piła takie zioła takie tabletki że aż się robi słabo;/Jestem uczulona na kolorowe pudełka z napisem to działa! Po urodzeniu dziecka i milionie spraw na głowie podeszłam kolejny raz do specyfików ale nie miałam siły, chudłam ale za mało, postanowiłam ćwiczyć, ale te szamańskie wymysły mnie tylko odwadniały;/ Poddałam się, pobiegłam do superpharm i między zakupem szamponu a kremu stała góra Detocell z naklejkami promocja, biorę dopiero pierwsze opakowanie ale przynajmniej nie wywraca mi żołądka do góry nogami , ćwiczę już nie w domu a na siłowni tylko jest problem że wstydzę się w tej nowej gdzie nikogo nie znam iść na fitness przez mój cellulitu na brzuchu i nogach pupie...już nie taki jak wcześniej ale jak patrzę na te wszystkie piękne kobietki które już mają większy staż fitnesowy....A co jeszcze mogła bym dodać żeby mieć szybkie efekty??

martiB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2013, 12:33

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 cze 2013, 12:38

Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z suplementami. Do tej pory stosowałam tylko http://schudnijzslimette.pl/ i po tym jakie przyniósł mi efekty nie będę raczej szukała czegoś innego. Niweluje apetyt, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i nie jest bardzo drogi. Dla mnie nie potrzeba więcej :)

pisanka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:32

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 cze 2013, 14:48

ja biorę chrom i l-karnitynę

Majka345
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 lip 2013, 10:23

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

30 lip 2013, 11:25

Ja polecam błonnik owsiany firmy Gal.

Sandzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:43

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

10 sie 2013, 15:49

Zawsze dla mnie zażywanie tabletek odchudzających było niedorzecznym pomysłem. Myślałam, że mogę pozbyć się kilogramów jedynie uprawiając sport i katując się dietą. Tak było do chwili, gdy koleżanka podesłała mi stronę http://odchudzanie-tabletki.com.pl/zielona-kawa.html. Z zainteresowaniem wyczytałam, że tabletki na bazie zielonej kawy są naprawdę skuteczne. Postanowiłam spróbować, jako że jestem niedowiarkiem i wszystko muszę przetestować zanim uwierzę. 3 miesiące i 10 kilogramów mniej to właśnie potwierdzenie tego jakie działanie mają tabletki zielona kawa. Dlatego, szerze polecam te tabletki. Moim zdaniem naprawdę pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Mnie przynajmniej pomogły.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość