szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Mamy na studiach

04 lis 2013, 15:58

Dużo zależy jeszcze od podejścia wykładowców.
Niektórzy patrzą na matki łagodniej, inni wymagają od nich więcej niż od pozostałych.

moniczka78g
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2013, 15:22

Re: Mamy na studiach

27 lis 2013, 15:25

masakra, to nie wiesz, że od niedawna każda praca przechodzi przez program antyplagiatowy, a przez taką głupotę można zaprzepaścić długie lata studiów?!

Iwwwonka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2013, 23:36

Re: Mamy na studiach

01 gru 2013, 23:43

Witam! Dziękuję bardzo za poruszony temat... Jestem bardzo tego ciekawa. Już dwie moich koleżanki ze studijów będą wkrótce matkami, to wspaniale ale i ciężko...
______________________________
pokoje do wynajęcia gielda, darmowe ogłoszenia

magdii
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:07

Re: Mamy na studiach

09 gru 2013, 11:03

Witam, ja obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży, to moja pierwsza ciąża i znoszę ją na przemian raz lepiej raz gorzej. Niemniej jednak nie przeszkadza mi to w studiowaniu:). Moim zdaniem zależy to w dużej mierze od nastawienia się. CIĄŻA TO NIE CHOROBA i nie zwalnia nas od życia codziennego, jeśli oczywiście mowa o zdrowej niezagrożonej ciąży:). Jeśli jednak ciąża jest zagrożona to na pierwszym miejscu stawia się dobro dziecka i matki pod względem zdrowia i życia i chcąc nie chcąc trzeba zwolnić.

jolka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2014, 14:57

Re: Mamy na studiach

31 maja 2014, 15:04

Wiadomo, że ciąża, a później pojawienie się dziecka diametralnie zmienia nasze życie. I później na studiach będzie trudniej, bo tu dziecko płacze, dziecko chore, a jeszcze znaleźć cczas na naukę i pracę. Ale wiele mam tak robi i jakoś daje radę, kwestia organizacji.

BlackStrawberry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2014, 19:28

Re: Mamy na studiach

31 maja 2014, 16:34

U mnie na roku była ciężarna dziewczyna :) Swietnie dawała sobie radę, a wykładowcy bardzo ją wspierali. W jakimś 8 miesiacu wzięła dziekankę. Z tego, co wiem, to wróciła do studiowania. Wykładowcy naprawdę na dużo więcej jej pozwalali i bardzo dobrze, dziewczyna chciała się dalej kształcić i nie rezygnować z rodziny. Jak dla mnie wspaniale.
Jeśli tylko Twoja siostra ma porządnych ludzi dookoła siebie, to niech próbuje. Niech nie poddaje się na początku ciąży tylko chodzi na zajęcia tak długo, jak tylko da radę. Zawsze może załatwić sobie indywidualny tok zajęć :)

gosiagosia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:39

Re: Mamy na studiach

02 cze 2014, 13:43

Od przyszłego roku wybieram się na studia na http://www.uth.edu.pl, moj synek ma już 2 latka i myślę, że teraz jest dobry moment. Mój mąż mnie wspiera i sama mam nadzieję, że wszystko potoczy się po mojej myśli. Chce się rozwijać i uważam, że dziecko nie stanowi tu problemu, w końcu robię to również, dlatego by zapewnić mu lepszą przyszłość :)

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Mamy na studiach

23 cze 2014, 09:33

Studiujące matki to żadna nowość. Wykształcenie jest ważne i dzięki niemu możemy zapewnić lepszy byt naszemu dziecku

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

Awatar użytkownika
madzixa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2015, 11:22

Re: Mamy na studiach

09 lut 2015, 11:29

Moja znajoma zrobiła na studiach taki program "Mama na studiach" początkowo mocno oblegany, ale głównym problemem często są wyłącznie władze uczelni.

marekwisniewski0
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 cze 2014, 12:17

Re: Mamy na studiach

18 lut 2015, 20:29

A może pomysłem na studia dla mam jest studiowanie podyplomowo. Sam uczęszczam na takie studia i powiem, że są momentami bardziej konkretne od ogólnoteoretycznych. Mimo że w większości są zajęcia takie na słowo honoru.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość