Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

20 lip 2007, 11:36

Skończyłam "Wakacje..." bardzo dobrze sie bawiłami zaśmiewałam podczas czytania ale wyobraźcie sobie ze w epilogo brakuje 2 stron! są białe,puste wrrr, na szczescie juz wie4m jak sie zakonczyło ale milo by było jeszcze te 2 poczytac a tu masz babo placek...
No trudno, czytam nastepne i moze sie przemoge do tego Wiecznego Miasta...

Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

07 sie 2007, 21:02

A ja czytam "Szatę" Lloyda C. Douglasa, ale trochę mnie nudzi :ico_spanko: , więc zrobiłam sobie podobnie jak Wy wyprawę w kraj lat dziecinnych i wciągnęłam naprędce "Tajemniczego opiekuna" J. Webster. To była lektura :ico_haha_01: Znów się uśmiałam, ech...

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

08 sie 2007, 08:47

To ja mam teraz na tapecie:

"Prosto z mostu" w kolekcji bestsellerów "Literatura w spódnicy"
24.02.2005

25 lutego kolekcja bestsellerów "Literatura w spódnicy" powiększy się o nowy tytuł - "Prosto z mostu" Jane Green. Jest to pełna humoru opowieść o kobietach i mężczyznach poszukujących spełnienia w miłości, marzących o szczęśliwych, satysfakcjonujących związkach. Konfrontacja oczekiwań z rzeczywistymi zdarzeniami przynosi nie tylko sporo rozczarowań, ale bywa także ... zabawna. W bohaterach książki czytelnicy mogą odnaleźć samych siebie. Problemy przedstawione przez Jane Green są symboliczne, podobnie jak typy osobowości i wyobrażenia o partnerach i tworzonych związkach.
empik.pl

taka fajna do posmiania sie, kobieca ksiazka, nie stroniaca od erotycznych opisów ale i smieszna czasami do bólu ( a i wstydu jak czytam w tramwaju i nie moge sie pohamowac chichocząc :ico_wstydzioch: )

i druga:
Obrazek
Pełna śmiałej erotyki i brawurowego komizmu historia miłosna opowiedziana głównie z perspektywy kobiety. Ruth, w dzieciństwie opuszczona przez matkę, robi zawrotną karierę literacką. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze ze szczęściem osobistym. Kolejne nieudane związki potęgują tylko uczucie goryczy i samotności, towarzyszące jej od wczesnego dzieciństwa.
empik.pl

Jednoroczna wdowa
Tytuł oryginalny: A Widow for One Year
Autor: John Irving

Zaczyna się srednio a z kartami jest coraz lepiej, jest film z Kim Basinger i drugim popularnym aktorem chyba Kurt Russel na podstawie ksiazki "Drzwi w podłodze"

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 sie 2007, 14:40

Witam!
W tej chwili czytam
Hanny Bakuły "Tajski masaż"

Obrazek

Książka ta zawiera dwadzieścia siedem opowiadań, które ponownie przenoszą nas w środowisko polskiej emigracji w Nowym Jorku w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Śledzimy los tak barwnych postaci, jak Tarantula, Kazio, Karol, Ewa, oraz towarzyszących im nowojorczyków, zafascynowanych słowiańską fantazją, pomysłowością i poczuciem humoru polskich przyjaciół, jak również ich umiejętnością wynajdowania sposobów na znośne życie.Od tej niezwykłej książki nie sposób się oderwać, cały czas czyta się ją z niesłabnącym zainteresowaniem.

A "Anię z Zielonego wzgórza" tez uwielbiam i "Emilkę" jeszcze czytałam i mam gdzieś na półce,muszę kiedys znów poczytać :)

dawno juz nie czytałam żadnej ksiażki,choć bardzo lubię,jakos tak czasu nie ma,a jak mam chwile to siedzę na tt :-D muszę to zaczać nadrabiac :)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

20 sie 2007, 17:43

cześć dziewczyny!.
Ja czytam "ZUzannę" Hilary Norman. Totalnie mnie wciągneła!polecam gorąco!


"Atrakcyjna, bogata, opromieniona sławą modelka - tyle wie o niej świat. Tymczasem życie Zuzanny Hawke naznaczone jest udręką, spotęgowaną nieuleczalną chorobą męża. Po jego śmierci młoda wdowa poświęca się opiece nad chorymi na AIDS i kiedy wydaje się już, że odnalazła spokój ducha, nadchodzi kolejna próba. Anonimowy list przypomina o wciąż nie zabliźnionych ranach z dzieciństwa, przywołuje koszmary, od których Zuzanna daremnie próbowała uciec..."

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 sie 2007, 03:56

Kocham czytać kiedyś czyt. przed urodzeniem mojego skarbnika czytałam duuużo ...no ale teraz nie mam czasu i poległam w tym względzie, ale mam nadzieje, że nie na zawsze :ico_noniewiem:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

16 paź 2007, 12:04

Obecnie czytam dwie książki. W domu "Maria Antonina. Podróż przez życie". W MPK - "Rok w podróży".

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

29 paź 2007, 13:57

A ja kończę "Dziennik irlandzki" :)

Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

02 gru 2007, 19:37

Też o tek książce myślałam w bibliotece nigdy nie ma i zwykle tak bywa że zdązę kupić niż wypożyczyć...

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

07 gru 2007, 21:49

Czytałam "Pachnidło" i muszę powiedzieć, że na mnie ta książka zrobiła duże wrażenie. Działa na wiele zmysłów, a zwłaszcza na węch :ico_oczko: Może to brzmi irracjonalnie, ale tak właśnie było. Dlatego jestem niezmiernie ciekawa, jak zostało to oddane w filmie, bo jeszcze go nie oglądałam.

Obecnie podczytuję sobie w pociągu książkę Danielle Steel z tragedią Titanica w tle :-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość