Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lip 2007, 14:07

Karolina24 no tak...poczuł butlę i mamusię porzuci... :-D Nie martw się, kiedyś i tak trzeba to zrobić! a jak dzięki butli Maciuś bedzie szczęśliwszy to po co się przejmować?Buziaki!

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

26 lip 2007, 20:16

karolina24, ja też musiałam zrezygnować z piersi, karmie go tylko w nocy, po pierwsze sie nie najadał, ciągle płakał, nie chciał piersi i się strasznie rzucał przy karmieniu, długo to trwało zanim sie zdecydowałam na dokarmianie, bardzo chciałam go karmić piersią, z bolącym sercem zaczełam podawać mu butle, Ale teraz jest to zupełnie inne dziecko, takie radosne i usmiechnięte.więc dla niego była to dobra decyzja ja tez się z tym pogodziłam

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sie 2007, 19:44

matko kochana.. jakbym o swojej Wanesce czytała... Ona od paru dni zachowuje się jak oparzona przy cycu!! parę minut na początku dobrze ssie, a potem się zaczyna Sodoma i Gomora! Okropność rzuca się , macha nogami iręcami, krzyczy, wierzga, czerwieni się napina ojejjjjj Tez się zatanawiam co jej jest.. W nocy, tak jak Wasze maluchy je bez problemu nad ranem tez...Chyab się leni jednak, bo ja ją dokarmiałam butlą i herbatke czasem podaję, więc miała sznasę zasmakować w lzejszym jedzeniu. Ściąganie to dla mnie nie problem, powiem nawet ze wolałabym ściągać i podawać jej w butelce, przynajmniej wiedziałabym ile ten mój obzartuch zjada, ale wiem, ze cały czas podawać sćiągnięte meleko to tez nic dobrego, bo mleko ma kilka faz, najpierw woda, potem tłustsze mleczko, a na koniec najtłustsze wszsytko po kolei, a w butelce ma to wszystko zmiksowane... Nie wiem nawet...

Zborra jak tam u Ciebie??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość