ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 23:23

zbora prosze cie :ico_haha_01: :ico_sorki: u mnie to nie przejdzie, ja jestem za bardzo :ico_wstydzioch: to dziwne zeby sie wstydzic własnego meza, ale co, nic nie poradze..bielizna..no nie wiem czy by na niego zadziałała, moze jakies przebranie np pielegniarki czy cos w tym stylu i ponczoszki to moze, ale ja nawet jakbym sie juz zdeydowała to byłabym bardzo skrepowana i wystarczyłoby jedno nie takie słówko jakbym chciała i nici z wszelkiego wysiłku.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 23:39

E...gadasz....napisz na GG to Ci powiem, jak to się robi...Ja też jestem :ico_wstydzioch: i robię zawsze setki podchodów...czasem już leżę w fajnej bieliźnie i czekam, ale wystarczy, że J za długo siedzi w WC, a mi już przechodzi zapał i bielizna się zmienia w piżamę... :ico_noniewiem: No ale teraz sie uparłam...jak mu teraz odpuszczę, to mogę zapomnieć do końca życia...więc do dzieła!!! dieta, ujędrnianie cycków i szukanie bielizny...no i układanie sobie tego w dobry schemat :-D do tego co dzień go męczę pikantnymi smsami :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
stokrotka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2007, 22:04

07 lis 2007, 17:40

nio, jak ja swojemu prześlę pikantnego SMS-sa , to wieczorem już mi nie odpuści :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lis 2007, 18:01

No to sobie wyobraź, co będzie jak mój J wróci po miesiącu? :ico_olaboga:
A ja się już przygotowuję...bielizna seksowna zakupiona :ico_brawa_01: teraz planuję jak i kiedy się doprowadzić do stanu używalności :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

13 lis 2007, 20:21

ło matko jaki temacik :-D :-D :-D ,mnie to sie całkowicie odechciało odkąd w ciazy jestem :ico_ciezarowka: ,muze chyba sie wziasc za siebie noi meza w obroty :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lis 2007, 20:44

e.......jak ja byłam :ico_ciezarowka: to niestety nawet nie słyszałam tego słowa na s.. :-D więc spokojnie...każdy ma swój czas

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 lis 2007, 21:36

Paulinka chwała ci za to że zaczęłas ten temat, my normalnie mamy te same problemy :-D :ico_wstydzioch:
ja też mam jakiś obniżony popęd, a przecież kocham mojego B nad życie....najgorsze jest to że On czasem czuje się odtrącony, ale ja go nie odtrącam.....przecież.... :ico_placzek:
Czasem jak juz mnie taki zapał nadejdzie to zazwyczaj nie trwa zbyt długo....oj głupio o tym pisać....

No i tez okropnie przytyłam po ciazy w związku ztym czuję się nie atrakcyjna...brak mi wiary w siebie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 lis 2007, 21:54

Maggie jestem pewna, że dla Twojego B jesteś najwspanialsza!!! nawet jeśli facet ślini się na widok jakiejś laski, to przecież one są nieosiągalne!!! a dla nich nie liczy się tylko seks! jesteś jego, urodziłaś mu dziecko... Ja myślę, że trzeba po prostu co dzień walczyć, napędzać ten mechanizm...pwoodzenia!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lis 2007, 22:26

To ja chyba jakas chora bo ja i w czasie ciazy i po wciaz chcialam :ico_wstydzioch: ...
Choc bywaly i takie pojedyncze dni, tygodnie kiedy nie moglam wzbudzic w sobie ochoty a seks traktowalam jak obowiazek... :ico_noniewiem: :ico_puknij: , ale T widocznie to zauwazyl :ico_wstydzioch: i postaral sie aby obudzila sie we mnie ponownie ochota na igraszki :ico_haha_01: udalo sie!!
teraz to ja jestem motorem napedowym, mimo ze mam wiele kompleksow, wstydze sie swego ciala i roznych innych rzweczy to czasami jak T wraca wskocze w jakas sexi bielizne, pokrece przed nim pupka, potancze :ico_haha_01: :ico_oczko: i jest ugotowany... :-D
przelamalam sie i jest dobrze

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 lis 2007, 08:23

A ja w czasie ciazy to bywalo roznie z moja ochota.. Jak bylam z Nicole w ciazy to mialam ochote na sexik przez cala ciaze.. a teraz jestem w ciazy i moja ochota na sexik przyszla tak od 5 miesiaca najbardziej.. i tak mam do tej pory ze moge sie sexsik nawet codziennie :ico_oczko: ale to nie zawsze tak jest bo zmeczenie tez swoje robi.. Jakos nie mialam nigdy problemow z namietnoscia.. chociaz tez nie naleze do chudych osob to jednak mysle sobie ze jestem jaka jestem,i taka juz zostane .. maz mnie akceptuje i sie uklada wszystko chociaz tez mam kompleksy i duzo bym chciala u mnie zmienic jesli chodzi o wyglad itd.. :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Po porodzie Nicole tez odrazu bez problemu nadal mialam ochote na sexik i juz 3 tygodnie po porodzie mialam sexsik :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość