Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lis 2007, 20:52

Dziewczyny jako doświadoczona cięzarówka i osoba, która miała ooooogromną zgagę w ciązy polecam MAALOX jest to takie mleczko w saszetkach chyba po 50 groszy/szt. bez recepty.
Jak byłam w ciązy mniej więcej od 4-5 miesiąca męczyła mnie ta potwora! Nie spałam przez nią, czasami nawet nie mogłam normalnie funkcjonowqć ani rozmawiać ani chodzić, to było przekleństwem! Nic nie działało.. woda, migdały, mleko, rennie absolutnie nic!! Jedynie maalox ulzył mi w cierpieniu. Oczywiście nie na zawsze, zgaga powracała, Najpierw wystarczało 1 saszetki, a potem brałam juz 2, a przed porodem 3, bo wraz z brzuichem rosła potęga zgagi... . ale miałam na nią broń!! Skuteczną :ico_oczko: Matko jaka to była ulga!!! Polecam :)

[ Dodano: 2007-11-12, 19:54 ]
Beata jesteś zafasolkowana :ico_szoking: gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 lis 2007, 21:51

Mi na zgagę najbardziej pomaga mleko ale czasami tez nie mogę się jej pozbyc. Na szczęście nie jest az tak bardzo uciążliwa. Przynajmniej jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 lis 2007, 21:04

Ja mam straszna zgage ale Rennie jest wystarczajace na noc, a w ciągu dnia mleko i migdały na zmiane.
najbardziej mi zal ze nie moge pic przez to soków - po tym jeszcze gorzej, a tak lubie, no ale cóż!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2007, 02:05

zgagi mnie odpuściły-miałam grypę żołądkową, a to była pierwsza noc i oprócz zgagi wymiotowałam później... po drugiej nocy przeszło, ale w drugą już miałam rennie i nie było tak koszmarnie, jeszcze parę dni temu pojadłam na noc :ico_wstydzioch: i mnie zgaga obudziła, ale rennie wystarczyło-na szczęście. Dzięki serdeczne dziewczyny za odpowiedzi-bo ja nie byłam pewna czy jakiekolwiek środki z apteki można teraz na to brać, a jedna tabletka daje tyle spokoju :ico_oczko:

kaynka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2007, 14:59

26 lis 2007, 16:30

Mi jeszcze lekarz powiedzial zeby zamiast 3 duzych posilków jesc pare a malych ;) no i nie jest 2 godziny przed snem no i pomaga :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość