Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 gru 2007, 18:01

Dzięki Wisienka :ico_haha_02:
Mój mąż tworzy stronę Kubusia, jak już wreszcie ją stworzy to Wam pokażę moje maleństwo, które wcale już takie malutkie nie jest. Jestem w szoku jak strasznie się zmienił i urósł zwłaszcza przez ostatnie 2 tygodnie. Ale co się w sumie dziwić poszłam do szpitala z kruszyną, która ważyła 3060, a wróciłam z prawie 4 kilową reklamówką Michelina :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 gru 2007, 11:36

kilolek pisze:Mój mąż tworzy stronę Kubusia, jak już wreszcie ją stworzy to Wam pokażę moje maleństwo, które wcale już takie malutkie nie jest
Ale sie doczekać nie mogę pokaż jak najszybciej :ico_oczko:
wisienko widzę że twój maluszek rośnie zdrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz co u ciebie bo faktycznie już długo sie na TT nie spotkałyśmy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 gru 2007, 19:53

U mnie jakos pomalutku ale na szczescie pozytywnie. Szymek rosnie jak na drozdzach Ani sie obejrzałam a juz ma 4.5 miesiaca, 73 cm i wazy ponad 8 kg :ico_szoking: Ostatnio troche nam choruje, bo po szczepieniu złapał zapalenie drog moczowych ale juz za kilka dni przestanie brac antybiotyk wiec powinno byc oki.

no i z niecierpliwoscia czekamy na pierwszy zabek. :-D

Pozdrawiam Was kochane!!!
Ika, slicznego masz synka. I super imię!!! Gratuluje raz jeszcze

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 gru 2007, 14:22

wisienka24 pisze:Ika, slicznego masz synka. I super imię!!! Gratuluje raz jeszcze
Dziękuję bardzo bo Miloszek to moje malutkie szczęście :ico_oczko: mam jeszcze 3 starsze szczęścia no i kochanego psa :-D to chyba już pełnia szczęścia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a właśnie myślicie już o prezentach świątecznych dla swojej familii ?? i w ogóle co robicie do jedzenie bo ja jakoś pomysłu nie mam co zrobić a robimy sobie taką rodzinną wigilie córa już sie doczekać nie może tylko muszę jeszcze nowa choinkę kupić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 gru 2007, 21:10

Ika202 pisze:a właśnie myślicie już o prezentach

myślimy, myślimy....
a naszym prezentem na święta to kuchenka będzie!!!! :-D Stara juz do niczego, a tu święta idą i chrzciny...
a dzieciaczkom to jeszcze nie wiem :583: Na pewno jakieś maszkety, książeczki, ale co jeszcze?!

[ Dodano: 2007-12-10, 20:32 ]
kilolek, chciałam ci powiedzieć, że podziwiam cię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiele kobiet na twoim miejscu zrezygnowałoby z karmienia piersią. Znam kilka takich, które z błachych powodów rezygnowały z karmienia. Trzymam kciuki, żeby udało ci się pobudzić laktację :-D

Dziś była u mnie położna. Kazała zrezygnować z nabiału, bo Adasiowi zaczęła robić się ciemieniucha. Podobno to od diety, więc od dziś koniec z mleczkiem. A ja tak lubię... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 gru 2007, 21:51

Ika202 pisze:a właśnie myślicie już o prezentach świątecznych dla swojej familii ??
No cały czas! Okropne mam problemy z tym. Zwłaszcza, że u nas zawsze wielka Wigilia jest - cała najbliższa rodzina (tylko ze strony taty) - ok. 20 osób :ico_haha_02: całe szczęście nie dla wszystkich kupujemy prezenty, bo byśmy zbankrutowali. Prezenty są tylko dla dzieciaków i najbliższych (mąż, mama, tata, brat) a dla reszty to już od wielu lat praktykujemy system losowy. Zawsze w imieniny babci czyli na św. Barbary ciągniemy losy i w ten sposób każdy kupuje jeden prezent dla jednej osoby czyli dla każdego jest coś pod choinką. Zawsze Wigilia była u babci, ale ponieważ może pamiętacie babcia od roku ma durnego psa i jednopokojowe mieszkanie (a tu te 20 osób! i pies, który skacze na dzieci) moja mam robi Wigilię żeby nie było takiego ścisku (ma większe mieszkanie) no i głupiego psa. A ponieważ pracuje po 12 godzin dziennie do samych świąt bez przerwy wyobraźcie sobie, że już przygotowała wigilię!!!!! I wszystko zamroziła! Co ja będę jadła to nie wiem, bo nic z tego nie nadaje się dla matek karmiących, zwłaszcza że ja się okropnie trzęsę nad tym moim skarbem z racji tych kolek. No ale trudno i tak trzeba schudnąć :-)
Agnieś81 pisze:kilolek, chciałam ci powiedzieć, że podziwiam cię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiele kobiet na twoim miejscu zrezygnowałoby z karmienia piersią. Znam kilka takich, które z błachych powodów rezygnowały z karmienia. Trzymam kciuki, żeby udało ci się pobudzić laktację :-D
Dzięki za wsparcie. Też w to wierzę i staram się. Tylko mój synek niestety zaczyna się rozleniwiać i chętnie ciągnie tylko na początku a jak za chwilę musi się bardziej wysilić to się strasznie wścieka i odpycha. Strasznie mi przykro z tego powodu, bo nie chcę rezygnować z karmienia piersią choć wiem, że najważniejsze żeby dostawał moje mleko nie ważne czy z piersi czy z butelki. Ale on dopiero kilka dni temu nauczył się pożądnie ssać i już myslałam, że wreszcie jesteśmy na dobrej drodze a tu taki klops! :ico_noniewiem:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

11 gru 2007, 00:33

cześć dziewczynki dopiero dzis zobaczyłam że przeniosłyscie sie na nowy wątek :).
Pozdrawiam was bardzo gorąco.
Kilolek naparwdę przez ten miesiac wiele przeszłaś mozesz być z siebie dumna że się tak dzielnie trzymasz.
U nas tez jakoś leci mała 9. 12 skończyła 2 miesiące :) więc chyba co najgorsze to juz za nami, tyle że mała w dzien domaga się cały czas uwagi. Więc na cokolwiek mam czas jak on zasnie wieczorem bo w dzień praktycznie nie śpi. A zasypia kolo 21:30 a pozniej cos sparztam , prasuje. Bardzo pomaga mi męzunio on przejął gotowanie więc jest mu bardzo bardzo wdzięczna. Na bieżąco Julci zdjęcia są na www.julcia j.prv.pl

[ Dodano: 2007-12-10, 23:34 ]
ups błąd na www.julciaj.prv.pl
ja juz zmykam do spanka bo mała budzi sie na jedzonko co 3 godzinki. Dobranoc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 gru 2007, 11:31

Anetkajur to zupełnie jak u mnie. Kubuś też w dzień nie sypia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-11, 10:41 ]
A oto kilka fotek Kubusia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 gru 2007, 12:31

kilolek, Album super Kubuś jest słodziutki a te śpioszki co ma na zdjęciu z tatą to przecież ty miałaś niebieskie a ja zielone to czemu teraz te twoje są zielone :ico_haha_02: :-D anetkajur, też masz śliczną stronkę powiesz mi jak ją zrobić??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 gru 2007, 14:56

Ika202 pisze:a te śpioszki co ma na zdjęciu z tatą to przecież ty miałaś niebieskie a ja zielone to czemu teraz te twoje są zielone
hihihi, ja mam takie niebieski, żółte i zielone :-D dostałam od znajomej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość