Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 19:59

Ja z wyprawką czekałam do 20 tygodnia, bo miałam andzieję, ze USG pokaze kogo nosze tam w brzuszku. Niestety moja kruszynka skrzyżowała nóżki i płec pozostała wielką niewiadoma. Na pocieszenie wpadłam w wielki wir zakupowy - głównie ciuszków :-D A grubsze sprawy, jak łózeczko czy wózek to kupowalismy sukcesywnie, tzn. w jednym miesiącu jedno, w drugim drugie itd. żeby wydatki się nam rozłozyły.
I teraz została nam już tylko do kupienia wanienka... a reszta stoi i czeka na dzidzię :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 mar 2007, 20:55

I tak chyba jest najlepiej... Pomalutku sobie wszystko gromadzic (czyt chomikowac :-) zeby za bardzo nie odczuc tego na portfelu.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 mar 2007, 21:03

baaardzo Wam zazdroszczę tych zakupów, jak się tak naczytam to odrazu pędziłabym do sklepu :ico_placzek:

ale moja rodzina powiedziałaby że zwariowałam po co tak szybko i w ogóle... :ico_zly:
i do tego mój mąż, który twierdzi, że to jego obowiązek .... w sumie jest to słodkie, bo on to bardzo przeżywa i tak mocno się angażuje, jedyne co mu przygotowałam to listę typu: 2X pajacyk, 3X body itp a w efekcie miałam sklep odzieżowy w domu bo wszystko było w ilości hurtowej :ico_smiechbig: przez następny rok miałam co rozdawać (same nówki z metką) świeżo upieczonym mamusią

..............ale muszę przyznać, że ma gust :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 mar 2007, 21:10

to masz szczescie... Moj nie potrafi odroznic body od pajacyka :-D A na zakupki mozesz sie wybrac po kryjomu :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 mar 2007, 21:16

fakt, w sumie o tym nie pomyślałam.... :-D :ico_brawa_01: , ja odbijam sobie to na synku i jemu kupuję i przy okazji zerkam na minimini, ale jeszcze nic nie kupiłam :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 21:26

Aga a to ci się mąz udał :ico_brawa: mój R. nie widzi różnicy między pajacykiem, body czy śpiochami, a tymbardziej nie ma pojęcia jaki rozmiar i ile :ico_olaboga:
Ana ubrankowe zakupy przeciez możesz iść i kupić np. skarpetunie czy body... ot tak, dla zaspokojenia glodu zakupowego :ico_haha_02:

bezuczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:35

13 mar 2007, 11:23

Ja nie miałam problemu z zakupami. Sama nic nie kupowałam. Ciuszki kupiła moja mama i teściowa. Wózek sama wybrałam (mąż odebrał jak byłam w szpitalu) A najmniejszy problem miałam z łóżeczkiem, ponieważ moja córeczka ma łóżeczko po mnie :ico_haha_02: Dla mnie zrobił mój dziadziuś, a że nie jest zniszczone to Karolinka ma łóżeczko z tradycjami :ico_haha_01: i jestem bardzo zadowolana, a jaki sentyment do łóżeczka.... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 mar 2007, 11:29

ja ciuszków nie muszę kupować - tylko kilka rzeczy na wyprawkę do szpitala bo resztę rzeczy mam od braci po ich dzieciach jeden ma dziewczynkę a drugi chłopaka wiec tak czy owak ciuszki będą

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 mar 2007, 08:11

Ja tez ciuszków nie kupuje ale wyprawke i kilkanascie rzeczy dokupiłam :-D a tak juz wszystko mam gotowe czekamy tylko na dzidzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 mar 2007, 09:24

ale jaja...ja mam juz caly worek uzywanych, ale slicznych ciuszkow, ale na starsze dziecko, tak ok 5-12 miesiecy. I jedne body dla noworodka....nie moglam sie powstrzymac....akurat bylam po pierwszej godzinie jazd, wchodze do sklepu- a tam bielutkie body z duzym "L" (takim jak na samochodach szkol nauki jazdy) i napisem "Give me a little break....I'm just learning"... :-D no nie dalo sie tego nie kupic!!!!! a jeszcze nawet w ciazy nie jestem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość