Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

14 lip 2008, 13:25

Ładnie nas tu Mama_Kuby zachęca :ico_oczko: Dawno już widziałam ten jogurcik, kupiłam nawet ze dwa czteropaki i nawet smakował mojemu synkowi. Ponieważ mieszkam w strefie przygranicznej zwykle robię zakupy w niemieckim hipermarkecie ze względu na większy wybór. Tam seria Nestle dla dzieci nazywa się Alete. Kupuję z niej mleczne budynie Pudellino http://www.dooyoo.de/babynahrung/alete- ... g/1063127/
Być może w większych miastach w Polsce są do dostania. Jeśli tak to polecam, mój młody je uwielbia. Osobiście wolę jednak deserki Hippa i nie daję mu za dużo tych z Alete. Moim zdaniem produkty Nestle są słodsze.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 lip 2008, 13:57

Limonka, teściowa kiedyś kupiła Alicji te deserki. Nawet jej smakowały. Niestety u teściów jestem rzadko, więc rzadko mamy okazję kupować. Więc jemy nasze zwykłe naturalne jogurty do których dodajemy świeże owoce. :-)
A tak na marginesie. To skąd jesteś? w profilu widzę dolnośląskie, teraz piszesz że w strefie przygranicznej mieszkasz, może okaza sie że gdzieś niedaleko teściów mieszkasz. Oni mieszkają jakieś 14km od bolesławca w kierunku zgorzelca

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

16 lip 2008, 16:44

Limonka pisze:Ładnie nas tu Mama_Kuby zachęca :ico_oczko: Dawno już widziałam ten jogurcik, kupiłam nawet ze dwa czteropaki i nawet smakował mojemu synkowi. Ponieważ mieszkam w strefie przygranicznej zwykle robię zakupy w niemieckim hipermarkecie ze względu na większy wybór. Tam seria Nestle dla dzieci nazywa się Alete. Kupuję z niej mleczne budynie Pudellino http://www.dooyoo.de/babynahrung/alete- ... g/1063127/
Być może w większych miastach w Polsce są do dostania. Jeśli tak to polecam, mój młody je uwielbia. Osobiście wolę jednak deserki Hippa i nie daję mu za dużo tych z Alete. Moim zdaniem produkty Nestle są słodsze.



Tak zachęcam chociażby do spróbowania ,poniewaz wiele mam nie wie jeszcze o takim jogurciku.A to prawda w Niemczech dostepny jest juz od dawna.
W kazdym kraju pewnie nazwa jest inna , no u nas brzmi bardzo dziecinnie ;-) Misowy Jogurcik.

[ Dodano: 2008-07-16, 16:46 ]
Ewcik pisze:Limonka, teściowa kiedyś kupiła Alicji te deserki. Nawet jej smakowały. Niestety u teściów jestem rzadko, więc rzadko mamy okazję kupować. Więc jemy nasze zwykłe naturalne jogurty do których dodajemy świeże owoce. :-)
A tak na marginesie. To skąd jesteś? w profilu widzę dolnośląskie, teraz piszesz że w strefie przygranicznej mieszkasz, może okaza sie że gdzieś niedaleko teściów mieszkasz. Oni mieszkają jakieś 14km od bolesławca w kierunku zgorzelca



Zanim odpisze limonka ja tylko chce zapytac przy okazji pytania do niej ,jaka jest cena tych jogurtów w Niemczech ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 lip 2008, 17:01

Mama_Kuby, ja nie wiem, kupiła je moja teściowa "w prezencie"

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lip 2008, 17:04

Ja nie kupowałam tych jogurcików bo moja Ada jada już wszystko to co my i kupuje jej zwykłe jogurciki dla dzieci,które są równie dobre.
Tak w ogóle to nie jestem przekonana co do produktów Nestle ,zraziłam się już jak Ada była malutka i zaczeła jeść kaszki.Strasznie żle te kaszki sie rozrabiało i robiły się "gluty ".Znacznie bardziej Adzie smakowało jedzonko z Bobowity.

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

17 lip 2008, 14:19

Moj Kuba to znowu nie chce jesc czegos co przelewa sie jak woda,wszytsko mleczne i geste.Co ja bym zrobiła zeby zjadl chlebek z pomidorem...A u mnie znowu (moze dlatego ze lubi mleczne desery) Misiowy mu smakowal.Dostałam kilka kubeczków do przetestowania i u nas test sie sprawdził.Wczesniej tez nieraz miksowalam owoce ze zwykłym jogurtem.

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

21 lip 2008, 13:13

Myslicie ????
JA juz próbowałam kilka razy ale z kiepskim skutkie.Moja pediatra powiedziała ze samo przyjdzie ze i parowki bedzie jadl i pomidory.Poki co wyniki ma dobre wiec chyba ten nabial nie wychodzi na zle ;-)

[ Dodano: 2008-07-24, 13:18 ]
Drogie mamy.Te które nie wierza ze jednak Misowy moze smakowac Waszym dzieciom ale takze stanowic swietny sposób na deserek zapraszam na degustacje Misiowego Joguriku w nastepujacch miejscowościach
-hipermarket Leclerc w Warszawie (ul. Aspekt i ul. Jutrzenki),
-Lublin (ul. T.Zana)
-Katowice (ul. Generała Jankego),
-Łodz (ul. Inflancka)
- Bełchatów (ul. Staszica),
-Rzeszów (ul. Rejtana)
-Słupsk (ul. Szczecińska)
- Real Kielce (ul. Radomska)
-Real Radom (ul. Grzecznarowskiego).
Degustacje odbędą się w dniach 24-26 lipca oprócz Kielc gdzie degustacje odbędą się w dniach 25-27 lipca).

Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

25 lip 2008, 17:05

Ewcik pisze:...skąd jesteś? w profilu widzę dolnośląskie, teraz piszesz że w strefie przygranicznej mieszkasz, może okaza sie że gdzieś niedaleko teściów mieszkasz. Oni mieszkają jakieś 14km od bolesławca w kierunku zgorzelca

A ja za Zgorzelcem:)

Mama_Kuby pisze:Zanim odpisze limonka ja tylko chce zapytac przy okazji pytania do niej ,jaka jest cena tych jogurtów w Niemczech ?


Niestety, nie wiem. Nie kupuję tych jogurtów w Niemczech, na Misiowy Jogurcik trafiłam w polskim Rossmannie, ale zerknę sobie przy okazji. W ogóle mój młody je jogurty od jakiegoś 7 miesiąca, ale zwykle kupuję takie w słoiczkach. Za 190 ml płacę 1.10 - 1.55 euro. Wydaje mi się, że słoiczek 190 ml to już w miarę sycący podwieczorek. Jasiek łyka taki w locie.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2008, 12:52

a ja mam tylko jedno pytanie...skoro misiowy jogurcik to jogorcik, to jakim cudem na Boga on się nie psuje np. w ciepłym miejscu? może jeszcze powiesz, że nie ma konserwantów??? :ico_smiechbig: uważam, że większośc takich cudów to po prostu mydlenie nam oczu. Uważam, że pomysł Ewcika z jogurtem naturalnym jest o wiele zdrowszy. jeśli jeszcze ktoś ma dostęp do swojskich owoców, to jest to o niebo lepsze niż jakieś misiowe cuda!
a tak a propo tych "zdrowych" jogurtów polecam
http://uwaga.onet.pl/1506986,archiwum.html

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

03 paź 2008, 16:18

Witam!
Moja współpraca z Nestle dobiegła już końca, jednak widzę, że na forum ciągle pojawiają się nowe opinie i pytania dotyczące Misiowego Jogurciku. W związku z tym wszystkie mamy, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym produkcie lub zadać jakieś konkretne pytanie zapraszam do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodzicow Nestle pod numerem infolinii : 0 801 375 366 lub adresem mailowym: CS@pl.nestle.com
Pozdrawiam

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość