Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 lis 2008, 21:54

Nat to byłaś lepsza ode mnie,ja skończyłam lepić o 14 :-D wyszły bardzo dobre że tak się pochwalę skromnie :ico_wstydzioch: :ico_oczko: wiecie ja jeszcze takiej wprawy to nie mam ale dziś wyszły mi najlepiej z tych razów co robiłam,praktyka czyni mistrza hehe :ico_oczko: chodzi mi o ciasto bo to ono nie zawsze jest takie jak ma być,ale dochodzę powoli do wprawy
obdzieliłam rodzinke,tzn mamę,tatę,babcię i dla nas jeszcze na jutro zostało :ico_haha_02: Kacper zjadł 5 :ico_haha_02: oczywiscie nie naraz :ico_oczko:

namówiłam mamę na branie tego żelaza uffff kupiłam i kazałam jej brać,przejrzałam karte i w szpitalu też dostawała tylko pod inna nazwą,właśnie dzwoniłam i jej to powiedziałam,więc teraz chyba bedzie brała bez szemrania :ico_haha_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 lis 2008, 23:10

Oskar bierze zelazo (feerum lek) od tygodnia..wyszlo w wyynikach ze musi je wyrownac..mam mu dawac 3 miesiace i zrobic morfologie znowu..lekarka kazala wczesniej zrobic morfologie przez te szmery co slyszala w jego serduchu stad tez to zelazo...miedzy innymi

Ja juz po szkole...wykapana,uspilam mojego czorta..T tez spi :ico_noniewiem:

ja zasuiadlam na spokojnie w ciszy i pisze ankiete,na jutro ja zaniose babce niech mi popoprawia co trzeba albo ja zatwierdzi :ico_oczko:

dobrej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 lis 2008, 11:48

witam
ja na chwilkę
posprzątane,chłopy poszły do miasta :-D
wczoraj przyszłam do domu,przebieram sie, otwieram szafkę,a tam perfumka gabriela sabatini temperamento :ico_haha_02: mężulek mi kupił :ico_haha_01: ładnie pachnie :-D ostatnio mi przywiózł tez gabriele ale inną private edition też ładna

gotuje dzis grochówkę a na drugie ziemniaki i watróbkę :-)

miłego dnia

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 lis 2008, 00:56

Witajcie
znowu sie zapomnialam i szukam na starym watku :ico_haha_02:

kasiekk, :ico_brawa_01: za perfumka, nie znam tego zapachu, ale muszą byc ładne

Natashka, tez Filka mial szmery, musze znowu na kontrole sie wybrac, jezeli nie przeszli to do kardiologa

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lis 2008, 14:22

witam
pustki tu że :ico_olaboga:
ja zbnowu sama,małż niestety nie ma wolnego,tam nie świętuja,to nie ich święto :ico_noniewiem: szkoda :(
Pogoda dopisuje,słonko sqwieci ale wieje chłodny wiatr
Kacper śpi ,ja :ico_kawa: potem pójdziemy się przejść,zahaczymy o biedronkę i dziadków :-)
KAcper upatrzył sobie w gazetce z biedronki autka,od dziś mają być,a on chodzi i prosi żeby mu kupić :ico_haha_02: zobaczymy co to za autka będą

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lis 2008, 22:43

Witam sie i ja
my dzis po zastrzyku, dostał mały jakies wysypki, uczulenie pokarmowe
ale juz teraz lepiej

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lis 2008, 23:16

witaj lulu
zdrówka dla smyka,oby szybko zlazło to uczulenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

10 lis 2008, 23:29

Witajcie :-)
ja do tylu z pisaniem sporo naklikal;yscie :ico_sorki:
ja przez ta reke to z dala od kompa chyba ze mniej mnie bolala to siadalam ale na krotko :-)
ale w srode ide na zdjecie szwow,bylam na zmianie opatrunku i nic nie ropieje wiec dobrze sie goi :-D
Gabi troche spokojniejsza ale i tak niezle da popalic w wozku siedzi jak ma torbe chipsow :ico_olaboga: nie moge z nia wchodzic do sklepu bo jak nie chce jej kupic chipsow to jest placz :-D
lulu81, gratulacje wygranej w konkursie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdroweczka dla Filipka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lis 2008, 00:03

magda75, to nieźle masz z gabi,ale lepiej ją tego oducz póki jeszcze sie da,bo potem będzie niewesoło,nauczy sie wymuszać i bedzie płacz,krzyk,tupanie itp w sklepie
:ico_olaboga:

KAcper teraz jak cos chce to mówi ,prosi żeby mu kupić,ja mówię nie,to on mamo pjosie mi kupić ... wtedy ja mówie dzis nie,innym razem kupimy i jak narazie to działa,przestaje nalegac ,tylko zapyta jeszcze raz czy innym razem kupimy,mówię tak i jest spokój :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-10, 23:06 ]
i chipsy takie niezdrowe :ico_olaboga: ja nie daje Kacprowi,zreszta on nawet nie lubi tego jeść,srpóbował i mu nie smakuje,teraz jak widzi to nawet nie bierze tylko od razu mówi ze to jest niedobre
lubi tylko kukurydziane i takie orzechowe chrupki,no i paluszki

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 lis 2008, 00:14

a moje dzieci lubia niestety :ico_sorki:
a co do oducznia to nie jest takie proste ona wpada w histerie tak się przerazliwie drze jakbym jej cos robila :ico_olaboga: i dlatego wole jej kupic zeby uniknac tego w domu to nie wygra ze mna ale w sklepie wole jeje ustapic wiem ze zle robie :-D
paluszki i chrupki tez jej kupuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość