Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

19 sty 2009, 17:41

Kiedy byłam w ciąży z Madzią wszystko było ok. , przechodziłam ją prawie książkowo. Kiedy zaszłam w ciążę 2,5 roku póżniej nie przeczuwałam niczego złego. A jednak.... 9tc zabieg. W pracy nagle poczułam, jakbym dostała okres, pobiegłam do łazienki i rzeczywiście :ico_placzek: . Oczywiście z marszu udałam się do lekarza, który mnie zbadał, dał jakieś zastrzyki i kazał leżeć. Wstawałam tylko do ubikacji. Najpierw krwawienie ustępowało ale po 3-4 dniach wróciło, było jeszcze gorzej doszedł ból brzucha. Pojechałam do lekarza prywatnie a on jedyne co mógł zrobić to dać skierowanie do szpitala. Długo nie mogłam dojść do siebie i musiało upłynąć drugie 2,5 roku zanim zdecydowałam się na kolejną ciążę. Ale jak widać udało się i tym sposobem jestem mamą dwóch cudownych córeczek. Na początku ciąży z Zuzią też nie obyło się bez problemów, już od 4 tc brałam leki na podtrzymanie, bałam się. Chciałam tylko powiedzieć wszystkim mamom, które przez to przeszły, że zawsze jest nadzieja i trzeba w to wierzyć. Pozdrawiam :607:

Lidziasc :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: i trzymam&&&&&&&&&

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 maja 2009, 08:57

choc nigdy nie zapomne o mojej fasolce..
choc teraz bym byla juz w 9 miesiacu...
choc niebawem mialabym rodzic...
chce powiedziec tym nieszczesliwym mama ktore stracily swoje kruszynki ze czas naprawde leczy rany...
ze da sie wrocic do normalnego zycia...

ze jakos to bedzie...
kochamy nasze aniolki ale tez nie bojmy sie przyszlosci i planow na kolejne dzidzie :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość