moniapog
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2009, 09:55

31 gru 2009, 21:56

Moja koleżanka na ząbkowanie na uspokojenie podaje czopki Viburcol sama go nie stosowałam ale ona go zachwala. Ja swojemu Kubusiowi jako przeciwbólowy podaje Ibufen w syropie na szczęście ząbkowanie szybko i dość łagodnie przeszliśmy za to kolek mieliśmy od groma i gdybym wcześniej o tych czopkach wiedziała podałbym mu no ale cóż. Poradziliśmy sobie suszarką do włosów bo go uspokajała

karolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2010, 20:47

17 sty 2010, 20:56

ja miałam to szczęście że moja siostra została mamą ciut wcześniej niż ja i przetarła szlaki :-) kiedy moje cudo ząbkowało widziałam że viburcol jest tym co nam pomoże, tak więc mogliśmy cieszyć się każdym nowym ząbkiem :-) czopki nadal mam w pateczce tak na wszelki wypadek...działają również uspokajająco i przeciwgorączkowo więc mogą się jeszcze nie raz przydać...

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

25 sty 2010, 14:23

U nas zaczyna się własnie ten problem :ico_placzek: Mojemu Olusiowi zaczynają dokuczać ząbki!! Ciekawe ile czasu będą wychodzić bo domyślam się że nie za szybko to będzie!!!
Narazie masuje dziąsełka i smaruje przed zaśnięciem żelem.
Aż się boje jak drugi dołączy do tego ząbkowania :ico_sorki:

lenka79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2010, 12:28

28 sty 2010, 12:20

Vibrucol jak najbardziej też polecam, świetnie się sprawdza w trakcie ząbkowania

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość