Estera
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:23

18 maja 2009, 08:28

I jedno i drugie. Psycholog mi przepisała leki i biorę do tej pory. Trochę schudłam (z 9 kg), nie wiem czy od leków czy od stresów, ale to akurat dobrze. :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 maja 2009, 09:30

Eee, no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jestem na etapie przekonywania sie do antyderesantow .... wiec szukam podswiadomie ludzi ktorzy biora i czuja sie dobrze po nich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i ta utrata wagi to po prostu extra (choc ja tam chyba nie mam z czego az tak tracic, ale to zawsze pozytyw ze sie chudnie a nie tyje). :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 maja 2009, 14:36

mama_zuzi1980, ja od 2 mies biore lexapro to bardzo nowoczesny lek na depresje co prawda kosztuje ponad 80,- ale jest warte
juz po dwoch tyg poczułam róznice
czasem np przed @ czuje sie gorzej ale uwierz mi że nie pamietam kiedy ostatnio płakałam
nie zastanawiaj sie nad tym tylko bierz

ok lipca zaczne schodzic z dawki i jak sie uda to na jesieni chcemy zajść w drugą ciąże

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 maja 2009, 15:54

Kurcze Jagodka, ale suuper :ico_brawa_01: i to ze leki ci podpasowaly i to ze bedziecie starac sie o druga dzidzie :ico_brawa_01:
Super ze sie odezwalas, bo ja czuje ogromny strach przed antydepresantami, kiedys glupia sie naczytalam o tych podobno strasznych 2 tygodniach: wieczne nudnosci, suchosc w ustach no i mysli samobojcze. Tak sie wystraszylam ze do dzisiaj z tym walcze. Ale mam wizyte na 1 czerwca i na pewno sie zdecyduje,,, mam dosyc plakania z byle powodu i dolow siegajacych dna :ico_olaboga:
Takze jeszcze raz dzieki :ico_buziaczki_big:

A Jagodka cudowna w podpisie!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 maja 2009, 19:21

mama_zuzi1980, nic z tych rzeczy
nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo sie zmieniłam
poczułam poprawe praktycznie od razu
to jest poprostu niewyobrażalne
moj m jest zachwycony :-D jedyną rzeczą jaką zauważam to to że mam mniejsza ochote na seks ale jak juz do tego dojdzie to orgazm jest :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!
niestamowite uczucie :)

czesto tez mam jakies doły ale to juz nie są takie wielkie kaniony tylko dołeczki
jestem spokojniejsza mniej płaczliwa
no i najważniejsze że przestałam sobie wymyślać jakieś pierdoły

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 maja 2009, 20:48

Nawet nie wiesz jak baaaaardzo sie ciesze z Twojego powodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i z tym orgazmem tez by sie przydalo :ico_oczko: :-D
buziaczki, odezwe sie jak juz bede w czasie brania i Ty tez melduj co jakis czas jak postepy i staranka, bo odkad sie zamknelyscie watek to nic a nic nie wiem.... :583: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2009, 16:12

Estera, to schudnięcie to najprawdopodobniej i od stresów i od antydepresantów...bo one mogą powodować zarówno schudnięcie jak i przytycie...
u mnie raczej to drugie...
ale ja jak mam stresa to jem...więc to tez inna sprawa.
jagodka24 pisze:ok lipca zaczne schodzic z dawki i jak sie uda to na jesieni chcemy zajść w drugą ciąże

witaj jagodka24, no widzisz to jesteś w podobnej sytuacji jak ja, tylko ja biorę je od 2oo7 roku i miałam różne przygody, Jak juz poczułam się naprawde dobrze i myślałam że nad wszystkim panuję, odstawiłam sobie ...i wtedy doznałam koszmarnego dołu, nikomu tego nie życzę :ico_noniewiem:
My tez marzymy już bardzo o ciąży...ja ostatnio dowiedziałam się że te moje tabletki bezpieczne sa dla ciąży...dlatego mam ogromny dylemat co robić...czy poczekać aż skończe te kurację czy zaciążyć juz teraz, naprawdę niewiem...
jagodka24 pisze:moj m jest zachwycony jedyną rzeczą jaką zauważam to to że mam mniejsza ochote na seks ale jak juz do tego dojdzie to orgazm jest jak nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!

na poczatku jest zmniejszona ochota, ale potem wszystko wraca do normy...
ja na początku miałam tak że nie mogła bardzo długo dojść do orgazmu...ale jak juz się udało to było ekstra :-D

[ Dodano: 2009-05-21, 16:15 ]
mama_zuzi1980, TY wiesz że ja za Ciebie z całego serducha trzymam kciukaski, będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 maja 2009, 16:43

a ja tak sobie pomyslalam ze u mnie przydaloby sie zmniejszyc libido, bo J ma mniejsze i zawsze chodze zla bo mi sie chce a on tv oglada :-D :ico_wstydzioch: to moze to by nam tez wyszlo na plus.

Madziu ja nie wiedzialam ze tak dlugo juz masz te tabletki. Kurcze niby one nie uzalezniaja a tak ciezko sie z nich schodzi....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 maja 2009, 19:47

Magdalena_82, nie strasz mnie tym dołem bo tego chyba nie wytrzymam
powiem wam szczerze że ja np w ciazy czułam sie super
genialne samopoczucie
wiadomo jakies gorszed ni tez byly ale generalnie czułam sie jak na tabsach

a co bierzesz ze mozna w ciązy?
mnie lekarka powiedziala ze moje tabsy są bardzo delikatne i słabe ale nie ma badan jak działają na płód bo wiadomo ze nikt nie przeprowadzi takoich badan

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2009, 23:33

jagodka24 pisze:Magdalena_82, nie strasz mnie tym dołem bo tego chyba nie wytrzymam

Ja Cię nie straszę dołem...ja pisze że jak się samemu nagle odstawia, bez kosultacji z lekarze...ja tak zrobiłam i to był ogromny błąd...teraz nigdy bym tego nie powtórzyła, dlatego Kasiu moja kuracja tez się tak wydłuzyła, bo sama wzięłam się za odstawianie.
mama_zuzi1980 pisze:Kurcze niby one nie uzalezniaja a tak ciezko sie z nich schodzi....

one nie uzalezniają Kasiu!

jagodka24, ja biore citolopram.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość