mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 lis 2007, 09:18

Izunia, porabalo to dziewcze zupelnie :ico_sorki: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

05 lis 2007, 09:51

Izunia, sadem :ico_szoking: co za baba!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 11:28

Ale babszytl!
jak nie znasz się niby na zartach to do sądu?? Ona starciłam chyba rozum ...

Zal mi takich

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 10:14

wiecie a ja jakos nie jestem zazdrosna o byle dziewczyny sebby,moze dlatego ze mi mowil ze zadnej tak naprawde bardzo nie kochal?no moze jedna... i jego zwiazki najdluzej trwaly 3 mies...
poznalam nawet 2 jego byle,nawet spoko sa,jednej nigdy nie lubialam ale to nie dlatego ze z nim byla ale poprostu ma charakter do bani :ico_oczko:

pisze tu bo tak sobie mysle ze ja tez jestem ta exs...
mam takiego przyjaciela z ktorym w zasadzie nic mnie nie laczylo.ale on sie we mnie kochal za szkolnych czasow.kochal sie b mocno ale ja go odrzucilam bo kochalam innego.i on jak zapoznal kilka lat pozniej swoja obecna zonke to jej naopowadal jak to mnie kochal :ico_puknij: no coz ja ja nawet polubilam ona mnie niby tez ale od osob trzecich wiem ze to jest nieszczere i falszywe.
i tak sobie mysle...ja dla niej chyba tez jestem takim ciezarem jak dla was te baby... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

06 lis 2007, 10:27

lidziasc, ja też jestem tą eks, ale nie gnębię byłego chłopaka tylko po to, żeby doprowadzać do szału jego obecną dziewczynę. Fakt, że to ja go zostawiłam. U mnie to raczej mój były gnębił mnie i doprowadzał do czerwoności mojego obecnego męża. Nawet kiedyś za moimi plecami odbyli męską rozmowę, do czego po czasie przyznał się mój M :ico_szoking:
a własciwie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,najlepej zostawic przeszłość w spokoju :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 14:53

sensibel pisze:asciwie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,najlepej zostawic przeszłość w spokoju


tak dokladnie :-)

seba nie ma przyjaciolki i szczerze mowiac nie wiem jak bym znosila taka kobiete :ico_oczko:
choc naprawde zazdrosna nie jestem to mysle ze wlasnie dlatego ze nie mialam ku temu wiekszych powodow
Ostatnio zmieniony 07 lis 2007, 14:20 przez lidziasc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

06 lis 2007, 16:09

lidziasc pisze:zazdrosna nie jestem to mysle ze wlasnie dlatego ze nie mialam ku temu wiekszych powodow

o i właśnie sobie i innym kobietkom życzę, żebysmy już więcej żadnych powodów ku zazdrości nie miały :ico_oczko:
pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lis 2007, 10:42

Lidziu Twój post naprowadził mnie na myśl..ze ja tez jestm eks... Wiem, ze jednej obecnej dziewczynie moze być bardzo cięzko być z jednym moim eksem.. Rozstaliśmy się 5 lat temu. On miał obsesję na mim punkcie, jak się rozstaliśmy długo nie mógł znaleźć dziewczyny, bo "zadna nawet w 5% nie była podobna do mnie" mowa o charakterze oczywiście. Potem znalazł, ale podobno mój temat często się przewija...Matko jak ona musi mnie nienawiedzieć!! Ale ja się nie odzywam do niego, nie piszę, nie mam nawewt numeru tel., jestem jego prywatną obsesją ;-) . mOze juz minęło? Wiem, ze on się pyta o mnie po znajomych, wie o zmianach w moim zyciu.. Przeciez to ją moze doprowadzac do szewskiej pasji :ico_noniewiem:
Ale ja w tym palców nie maczam :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

07 lis 2007, 10:46

Alineczq, ja mam tą samą sytuację. Facet też ma czy przynajmniej miał na moim punkcie obsesję. Jejku, patrz jakie my niezastąpione jestesmy :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lis 2007, 10:48

Sensibel bo nas nie mozna zostawić (porzucić) , nas mozna jedynie stracić
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość