mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sty 2011, 14:09

Ale to tylko moje zdanie
i moje też
widać jesteśmy mało dojrzałe :-D :ico_haha_02:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 14:13

:ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 18:02 przez Agateczka, łącznie zmieniany 1 raz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sty 2011, 14:18

nie zgadzam sie z opinia iz 17 nie moze opiekowac sie takimi maluchami
sorki ale gdzie to jest napisane ?

widzę ,że dalej nie kumasz o czym rozmawiamy :ico_sorki:

dojrzałość to jedno i ze wszelkimi konsekwencjami a rzucić szkołę to drugie :ico_oczko:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 14:22

;(
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 17:10 przez Agateczka, łącznie zmieniany 2 razy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 sty 2011, 14:23

życzę tobie aby wszystko udało się tak jak o tym marzysz
Ostatnio zmieniony 17 sty 2011, 14:31 przez mal, łącznie zmieniany 2 razy.

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 14:27

życzę tobie aby wszystko udało się
dziękuje ;**
bardzo dobrze was rozumiem ale nie moge tez wam dokladnie wszystkiego powiedziec jak było moge powiedziec ze pewne osoby nie chcialy zeby moja dzidzia sie pojawila na swiecie a ja chyba bym umarła jak by mi ją odebrali ;((( i nie chciałam jej stracic ;( :ico_ciezarowka:

NICOLA_1985

17 sty 2011, 14:57

Agateczka, życzę Ci żebyś urodziła zdrową dzidzię i żeby wszystko ułożyło Ci się po twojej myśli a co do szkoły to nic się nie martw .. szkoła nie zając nie ucieknie na naukę nigdy nie jest za późno... ja musiałam zrezygnowac z zaczętych studiów bo moja ciąża była zagrożona i musiałam dużo leżec , straciłam szanse na pracę zarobkową aby opłacic studia ale dla mnie najważniejsze było aby nie stracic mojego synka... i teraz jest ze mną, jest kochany i zdrowy a studia....??? jak znajdę na nie czas i pieniądze to do nich wrócę :ico_oczko: będzie dobrze! :-)

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 15:33

szkoła nie zając nie ucieknie na naukę nigdy nie jest za późno
i to powtarza moja babcia nawet ;)
widze ze mnie doskonale rozumiesz dziekuje ci bardzo ;*** :ico_ciezarowka: a dzidzie zobacze 10 lutego na usg bedzie to juz 30tydz

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 sty 2011, 15:56

Agateczka, a ja podpisuje sie pod mal
dojrzałość to branie odpowiedzialnosci za wszystko co sie robi i za dzieciatko które przyjdzie na świat
skoro nie umiałaś skończyć szkoły w tak młodym wieku to podejrzewam ze swojemu dziecku w tej sytuacji tez byś pozwoliła "olać temat" :ico_szoking:
i jaki ty przykłąd dajesz swojemu jeszcze nawet nie narodzonemu dziecku :ico_szoking:

NICOLA_1985, ja też przerwałam studia w ciąży
ale studia! nie liceum :ico_nienie: które mozna zdać z palcem w nosie na leżąco w łóżku :ico_puknij: nawet o takim profilu jak pisze 17-tka :ico_puknij: nauczyciele maja OBOWIAZEK udostepnić ci zdanie egzaminów/obozów w innej formie np pisemnej czy ustnej
wiem co mówie bo też miałam mieć praktyki wyjazdowe 40-niowe na studiach a jednak mogłam zaliczyć wiekszosc w formie referatów lub ankiet w dowolnym dla mnie terminie
(miałam na to cały semestr)


przerwałam studia nie dlatego ze iałam kaprys
przeniosłam sie na inny kierunek musiałam zaliczać przedmioty z dwóch semestrów w jednym i noga mi sie powineła na egazaminach z mega trudengo przedmiotu a miałam juz warunek wiec dziekanka nie wchodziła w gre
ale zawsze moge wrócić i zamierzam :ico_oczko:


ale nie zaliczyć liceum :ico_haha_01: jak dla mnie nie ma w tym ani krzty "dojrzałosci"

przeżyj dziecinko troszke na tym świecie, to zrozumiesz o czym piszą naprawde dojrzałe osoby :ico_oczko:



ja mam pod swoją opieką 15-latkę która jest dojrzalsza od ciebie :ico_haha_02: i prosze Boga zeby jej sie nic w głowie nie pomieszało do 18-tki, bo wolałabym zeby skończyła swoje wymarzone studia a nie latała z brzuszkiem w tym wieku :ico_oczko:
potem jest już tylko pod górkę...
nie mówie ze nie mozliwym jest wykształcenie sie posiadajac dziecko
bo jest mozliwe jak sie chce
ale łątwiej jest jeśli wszytsko w życiu ma swój odpowiedni moment :ico_oczko:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

17 sty 2011, 16:00

izuś_85

Bardzo mi przykro z tego powodu iż mnie obrażasz... w tej chwili żałuje że napisałam tutaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly:
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości