Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 12:09

ech nie moge przekonac Marka i Kamila zeby zrobili jakies swiateczne promocje, wystawili rozne pierdoly typu kamerka pingwin albo myszki z g-cube'a (takie sliczne babskie, moze chcecie??) jako potencjalne upominki na swieta. wrrr

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 lis 2008, 14:07

a mi się dzisiaj w końcu udało trafić w PEPCO na super promocje body po 5,99 zawsze owszem były ale male rozmiary a teraz w końcu były dla Łukaszka kupiłam od razu 7 par (wiecej nie było) lubię je bo to 100% bawełna kupilam mu dzisiaj też rajstopki coprawda drogie bo 15 zł szt ale też milutkie a nie takie sztuczne jednym słowem poszalalam dziadek posiedział z Łukaszkiem a ja polatałąm po sklepach :ico_brawa_01: dziadek od wczoraj jest na emeryturze wiec teraz będę miała pomocnika :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-27, 13:10 ]
mam jeszcze pytanie czy wy w zeszłym roku przy rozliczeniu rocznm w Urzędzie Skarbowym skorzystalyście z ulgi na dziecko? bo ja odpisywaląm ale przecież dziecko bylo dopiero od sierpnia nie apmietam jak to było a teraz jak urodzę w grudniu to mogę juz na dwoje dzieci mieć ulgę?


aaaa i jeszcze pytanie do naszej pani pediatry :-D czy mogę prać ciueszki Łukaszka razem z ciuszkami dla Piotrusia? oczywiscie w proszku dla dzieci i bez płynu do płukania

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 14:16

Janiolku dziekuje za propozycje ale gadzecikow komputerowych mam bardzo duzo....

Kasia ja pediatra nie jestem i pytanie nie bylo do mnie ale jesli moge sie wtracic to ja bym prala razem :ico_oczko: .Co do skarbowego to nie wiem wiec sie nie wypowiadam...W Krk chyba nie ma takiego sklepu papco a szkoda bo Nelinka ma deficyt bodziakow....czekam i czekam na biedronkowe....Super ze Dziadzio pomoze :ico_brawa_01:

A ja posprzatalam mieszkanko,ugotowalaam zupke i wybieram sie na spacerek...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lis 2008, 15:35

No ja o takim sklepie w krakowie nie słyszałam ,a le może się gdzies zaszył.

Kasia ubrania możesz prac jak najbardziej jesli to będzie proszek dla maluszka łukaszowi nie zaszkodzi a dzidzi tym bardziej. Jedak nędzie Piotruś? :-D

ja mam doła :ico_placzek: chciałam wykorzystac to,ze jeszcze jestem na pediatry i podeszłam do pani dr rehabilitacji tej co byłam u niej z Tosią jak nie chciała siedzieć i znów mi sie dostało,że ją prowadzam za ręce :ico_olaboga: a to moje dziecko takie wygodne jest i leniwe,że jak będę ja prowadzać to się nigdy nie nauczy sama, do tego jest w dolnej granicy normy jeśli chodzi o napięcie mięśniowe, a że jest całkiem spora to jest jej ciężko, cała się trzęsie, ech. Ma czas do lutego żeby samej zacząć chodzić :ico_szoking: , potem to juz bedzie patologia i trzeba będzie coś z tym robić, ale najgorsze będą spacery bo ona w wózku siedziec nie chce, a nie wolno mi za rączki prowadzać, może sama chodzić tylko pchając wózek ale ona tak nie chce :ico_placzek:
Do tego tak się rozdarła w gabinecie że mi wstyd było że mam takiego małego histeryka, ech. No cóz, ja się chyba załamie jak ona dopiero w lutym zacznie chodzić, teraz już mi jest ciężko ją nosić, buuuu

Marta, Justyna co do spotkania to mnie piątki odpadają ze względu na dyżury, czyli widze zostaje tylko sobota, moze w przyszłą????

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 16:30

Ania do lutego sadze ze Tosia bedzie smigac, tylko tak jak mowila pani doktor nie wolno prowadzac niech sie Tosia wyslili!ja trzymam mocno kciuki!!!I jak tylko zacznie chodzic to sie chyba nawale ze szczescia :ico_buziaczki_big: dla mnie za tydz moze byc jak na dzien dzisiejszy :-D

My bylysmy na spacerku teraz chwilka nic nierobienia a potem siadam do ksiazek :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-27, 17:03 ]
ale Nelina dzis jest zlosliwa :ico_olaboga: .Na kazdym kroku chce mi pokazac ze ona tu rzadzi :ico_olaboga: i co tu zrobic??za kare wstawiam ja na minute do lozeczka...do tej pory dzialalo a dzis jakby jej cos odbilo... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-27, 17:06 ]
w ogole Dziewczyny cos cicho ostatnio na tym naszym forum..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lis 2008, 18:37

Marta muszę wypróbować twój patent z tym łóżeczkiem. Moje dziecko też często się tak zachowuje, a ja potem się zastanawiam co robie źle,że jest czasem taka wymuszalska,wrr

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 19:15

ja tez sie zastanawiam...czasem mysle ze moze jestem jakas niekonsekwentna ale jak sie dlozej zastanowie to nie...Nelka ma bardzo dominujacy charakter i ona dokladnie wie czego chce i taka jest od poczecia :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-27, 18:17 ]
oczywiscfie mialo byc dluzej a dokladniej dłużej a nie dlozej :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 21:16

oj w przyszla sobote jade do Sosnowca. Jutro czeka nas nefrolog, bleee oczywiscie nie chce mi sie isc i tam czekac, ale nic, trzeba isc nie ma rady. Ja wszystkie ubrania piore razem i od jakiegos czasu w vizirze sensitive - moze nie jest specjalistycznym proszkiem, ale tez ma opinie centrum zdrowia dziecka i nic Lence nie jest.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 lis 2008, 21:24

Janiołku to powodeznia u lekarza!!!Ja piore od kilku juz miesiecy z naszymi rzeczami i chyba juz we wszytskich normalnych proszkach jakie sa na rynku pralam i nigdy jej nic nie bylo.Teraz tez mam vizir sensitive i jest ok ale nie wyroznia sie specjalnie :-D I uzywam lenora i tez w zasadzie juz wszytskie probowalam na Nelince :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 lis 2008, 21:42

martuunia1, ja w zasadzie pierwsza rzecz Lence wypralam w takim proszku jak miala jakies 3 m-ce i to byl przypadek bo miala takie granatowe rajstopki i wrzucilam je z naszymi ciemnymi rzeczami. Nic jej nie bylo. No to tez byl vizir sensitive bo stwierdzilam ze kupie taki bo lezy w koncu w naszej poscieli itd. no i tak przy nim zostalam. a wczesniej tez dorzucalam nasze rzeczy jak jej bylo za malo, ale to raczej malo odkkrywcze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości